.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Магнитни обици?

    Здравейте на всички от форума
    Искам да попитам дали някой знае къде се продават магнитни обици(мъжки) и има богат избор на различни видове модели...става въпрос за района на София и ако може адрес ще съм много благодарен.
    Благодаря предварително

  2. #2
    От София съм.Извинявам се забравих да спомена...Ще го редактирам

  3. #3
    Извинявам се на модераторите за 2рата тема,която направих по погрешка Моля да бъде изтрита.

  4. #4
    Никой нищо ли незнае

  5. #5
    Магнитните обеци не си заслужават.

  6. #6
    Може и да е така,но аз не съм на същото мнение...Въобще не ми се дупчи ухото,защото след някоя година със сигурност ще ми омръзне да нося обици и ще си кажа "Е колко ъкъл съм имал в главата да си продупча ухото"..На моята възраст повечето връстници незнаят какво искат и прибързват с действията си...

  7. #7
    Магнитните обеци се губят лесно,а дупките - първо,че не са голяма трагедия като ги имаш,второ,че зарастват лесно.

  8. #8
    Аватара на lams
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    където живеят Леприконите
    Мнения
    164
    Мм аз помня,че бяха хит преди ..ъъ 2,3,4,5 години.. та аз си бях купила от някаква книжарница, звездички Бяха ми донесли и от Австрия.. с баси силния манит..носих ги час и ми пресова ухото :д
    А иначе последно май виждях в някакъв магазин за долнопробни джунджурий :ь

    ^ Ама ти какво се притесняваш за дупки на ухото.. освен, че зарастват, не са нито набиващи се или пък да остават някакви грозни белези..А с магнитните ще си скъсаш нервите..мхм :Ь
    Madness is genius.

  9. #9
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    ^ Моите дупки пък се запушиха много лесно, а пък и преди това много искаха да зарастват, затова все съм се ядосвала, че си пробих ушите чак на 15. А и обиците не вярвам да омръзват чак толкова бързо - все пак не е казано 10 години да сме с един и същи, нали?
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  10. #10
    Ами честно казано имам 2ма-3ма приятели,който дупките и зарастнаха чак след 4-5 години,което не е малко...
    Иначе не се притеснявам да си продупча ушите,даже след последните 3 мнения доста се разколебах но за сега съм решил да нося магнитни,поне тази година...иначе благодаря за съвета

  11. #11
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Сега разбрах, че си мъжко.
    Честно, момче с обици... Но всеки си преценява. Да се надяваме, че си на повече годинки, защото по ника ти почти мога да си помисля, че си на 13 (или евентуално момиче).
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  12. #12
    Мисля,че годините нямат значение...но все пак съм на 15 не на 13..но ми е малко странно как по ника гадаеш годините ми...колкото до обиците...мисля,че сам мога да преценя..
    ПС:Все още чакам първия отговор по темата.

  13. #13
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Искам и аз да знам, ако някъде съществуват мъжки магнитни обици.
    А ти, щом се смяташ за толкова голям, да можеш сам да си прецениш за обиците, и държиш да се правиш на печен с тях, можеш просто да отидеш да ти дупчат ушите.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  14. #14
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    На някой мама не му дава да си пробие ухотооо Ама искаш да си гъзе нали
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  15. #15
    @Fernando Torres точно такива копеленца като тебе ме дразнят където ми говорят кво ми дават и кво не!А това къв искам да съм не те интересува тийнейджър скапан..Ако си толкова голям ела да се разбереме по мъжки..най лесно е да се смееш пред компютъра..
    @Moonlight_shadow твоя прост коментар няма да го коментирам...ако не знаеш нищо по темата се разкарай..само ми наспами темата и ме накара да падна на твоето ниво..
    НЕ ви искам вече Тъпите отговори...Попитах ви като нормален човек за нещо а вие започнахте да ми говорите какъв искам да съм и какво ли още не..

  16. #16
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Леко не бъди толкова груб бе
    Абе цикъл кво си седнал да обясняваш какво ти е нивото, форумен боксьор си май

    Ама щом държиш да си готин без мама и тате да разберат, че си си дупчил ухото с някоя голяма страшна игла иди в някой магазин за сребро и попитай. В НДК виждаш преди време като си взимах обица за вежда, ама не съм 100% сигурен. А и ти гарантирам, че ще падне за нула време...

    И недей така да се биеш по форумите и да храниш на "тийнейджър" че кой знае какъв си пъпчивец
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  17. #17
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от cskar43t0
    @Moonlight_shadow твоя прост коментар няма да го коментирам...ако не знаеш нищо по темата се разкарай..само ми наспами темата и ме накара да падна на твоето ниво..

    Баш по темата си беше, даже аз се интересувам съществуват ли такива шашми по широкия бял свят.
    Чудя се заслужава ли си да се заяждам като кажа, че коментарът е прост, за да можеш ти да го разбереш, но не съм на 15.
    Пак ти казвам, като си толкова отворен, бежи да си пробиеш ухото.
    Искал обица като на батковците, а не иска да си пробива ухото... Аман от позьори.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  18. #18
    Значи можеш да пишеш по темата...
    ПС:Щом съм "пъпчивец",офертата да се видиме още важи...Само кажи час и немаш грижи.Па ще видиме кой е боксьор и кой не...

  19. #19
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Ти понеже си трите хикса ще ми напукаш кофата а, насрах бате това е

    Молим ти се недей ма бийш ша ти дам моето всичко
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  20. #20
    А не хич няма да ти я натрия...особенно сега като разбрах,че си говедо още повече съм навитак...Пред компютъра ти е смешно но наживо си 14 годишно пишлеме...

  21. #21
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Бате като гледам не аз съм 14 годишния ама нищо На къв ми се правиш бе ? Нали ги знам такива като тебе ? Правиш се тука, уреждаме си срещичка и те нема никъв или ще дойдеш с батко си. Тъпо прасе.
    Майка ти като не ти дава да си слагаш обици поне навънка пуска ли те ?
    Братле иди гледай кеча, че не си интересен някакси
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  22. #22
    Да е сега съм тръгнал с Батко...идем...и преди това погледни 5-6 коментара назад и помисли кой започна този спор говедо недоразбрано...вместо да ми обясняваш как няма да дойда да беше казал час и място...

  23. #23
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Ако се разкая няма да ме биеш нали ? Aз не съм спорил, просто те бъзнах, защото знаех как ще реагираш
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  24. #24
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Заеби тея магнити. Преди време и аз се гъзарих. Мама не даде да дупча носа и след третия полу вдишан магнит се октазах.

  25. #25

    :)

    Та каде се продават обеци с магнит бих те ли ми казали,просто искам да видя как ми седят обеци преди да си пробия ухото!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си