.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Отговор на въпрос

    Можем ли да кажем,че добрият човек е идеален?

  2. #2

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    в къщи :D
    Мнения
    159
    според мен -не.ИДЕАЛНИ хора няма!!!

  3. #3
    idealno e mn banalno. spored mene tova e edna iluziq za 4oveka..idealno,perfectno..pfff. v tozi 4ovek moje i da otkrie6 nqkoi minysi rano ili kasno ako go poznava6 otskoro ili ne ot dalag period.

  4. #4
    Истинските, добрите хора се срещат по – рядко, но никога няма да изчезнат. Понякога те приличат на останалите и сякаш се сливат с тях, но когато се вгледаш по - внимателно, забелязваш тяхната усмивка, блясъка в очите им, и разбираш, че са по – различни. Те са изпълнени с енергия, радват се на живота, и дори нещо съвсем дребно може да ги направи безкрайно щастливи. Истинските хора са изпълнени с чувства и никога не остават безразлични Те раздават своята обич на околните и затова всички ги обичат . Те винаги мислят за другите, а не само за себе си и са готови да помогнат на всеки. Те просто са хора и остават такива да края на живота си. Но в никакъв случай не са идеални, няма такива хора. Но единственият начин, ако искаме да се доближим до образа на добър човек, е че не трябва да държим в ума и в съзнанието си недостатъците на хората. Колкото по-малко се спираме върху недостатъците на хората, толкова по-близо сме до образа на идеалния човек. Колкото повече товарим съзнанието си, толкова повече се отклоняваме от пътя на добрия човек.

  5. #5
    ако може отг да не е с "да" или "не" само

  6. #6

  7. #7
    Аватара на SunShinePearl
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    in my world!
    Мнения
    1 439
    Истинските, добрите хора се срещат по – рядко, но никога няма да изчезнат. Понякога те приличат на останалите и сякаш се сливат с тях, но когато се вгледаш по - внимателно, забелязваш тяхната усмивка, блясъка в очите им, и разбираш, че са по – различни. Те са изпълнени с енергия, радват се на живота, и дори нещо съвсем дребно може да ги направи безкрайно щастливи. Истинските хора са изпълнени с чувства и никога не остават безразлични Те раздават своята обич на околните и затова всички ги обичат . Те винаги мислят за другите, а не само за себе си и са готови да помогнат на всеки. Те просто са хора и остават такива да края на живота си. Но в никакъв случай не са идеални, няма такива хора. Но единственият начин, ако искаме да се доближим до образа на добър човек, е че не трябва да държим в ума и в съзнанието си недостатъците на хората. Колкото по-малко се спираме върху недостатъците на хората, толкова по-близо сме до образа на идеалния човек. Колкото повече товарим съзнанието си, толкова повече се отклоняваме от пътя на добрия човек.
    _________________
    +1
    ...It's my life and it's now or never,
    I ain't gonna live forever....

  8. #8

  9. #9
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    за мен има едно момиче и за мен тя си е идеална, винаги като сме заедно ми е добре, никога не съм се чуствал зле в нейна компания... и не само заради това е идеална, ама не ми се пише
    Raise your fist!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    за мен има едно момиче и за мен тя си е идеална, винаги като сме заедно ми е добре, никога не съм се чуствал зле в нейна компания... и не само заради това е идеална, ама не ми се пише
    Никой не е идеален докато не се влюбиш в него - тогава го идеализираш, подсъзнателно забелязваш недостатъците му, но ги пренебрегваш, мислиш че той е човекът, когото винаги си чакал и всичко ти се струва така перфектно, а всъщност не е ... И когато щастието се изпари и на дневен ред дойдат сълзите и мъката по загубения "идеален" човек, тогава хората осъзнават че любовта е сляпа и че едва ли някой някога би могъл да достигне съвършенството ... Просто човек е устроен така - винаги се стреми да има все повече и повече ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си