.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846

    Пушачи Vs. Непушачи

    Има ли толерантост между пушачи и непушачи?Кой с кого трябва да се събразява?
    Да речем се движите в компания от пушачи и само вие сте непушач - мнозинството ли наделява?Все пак да си пасивен пушач е по-вредно от това да си активен.
    Какво е вашето мнение по въпроса?
    Лично аз не пуша
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  2. #2
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    Пучачите трябва да се съобразяват!Това че на някой сульо-пульо му хрумнал да се самоубива,не значи,че покрай него и ние трябва да го правим!Мразя да се пуши до мен и винаги държа надалеч,хора,които в момента пушат.
    Хич не ми пука,че на някой му се пуше и умира за цигара.Да излиза на вънка да пуши!
    Във влаковете пък дигам скандали,забранено е да се пуши,мразя цигареният дим,ок,като ти се пуше да не си се качвал във влака.
    А тези,които казват,че не могат да ги откажат,значи са твърде слаби,наистина няма невъзможни неща!

  3. #3
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    И аз МНОГО мразя да се пуша покрай мен.Дори в момента съм в компания,в която всички пушат като издънени печки,а аз не пуша.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  4. #4
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    Ми в моята само 1 човек пуши,но рядко пуши в наше присъствие.За теб не знам. :\

  5. #5
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Еми тая година се запознах с тези колежки от университета и те всичките пушат и очевидни не се съобразяват с околните.Аз не искам да се тровя с тези отрови.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  6. #6
    аз пуша и гледам да се съобразявам.в компанията ми от 15 човека само 2ма пафкаме бахти резила нали.
    Аз също мразя някой да пуши до мен въпреки, че съм пушач

  7. #7
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Аз не пуша ..
    Много мразя около мен да се пуши, Слава Богу от приятелите ми пушат само две момичета .. и едно момче, но то рядко и се съобразява
    Най мразя около мен да се пуши(по спирките примерно, почти никой не се съобразява, макарче ми се е случвало да негодувам и човека да се премести по далеч от мен), след купон, дискотека или посещение на някое кафене да мириша на пепелник ..
    Отвратително
    Естествено, че трябва пушачите да се съобразяват с околните, все пак ние не сме длъжни да поемаме този отровен пушек ..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  8. #8
    И аз не пуша .. .Опитвам се да избягвам такива пушещи компании,затова сред най-близките ми приятели няма кой знае колко пушачи!

  9. #9
    Голям фен Аватара на mir4eto93
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    607
    Аз не пуша, ама всички от компанията пушат и никой не се съобразява
    НЯМАШ ТАЗИ ВЛАСТ - ТИ ДА БЪДЕШ АЗ!

    You only see what your eyes want to see. How can life be what you want it to be? You're frozen when your heart's not open!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    по морето
    Мнения
    553
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    И аз МНОГО мразя да се пуша покрай мен.Дори в момента съм в компания,в която всички пушат като издънени печки,а аз не пуша.
    и аз съм такаа

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    И двете страни трябва да се съобразяват.В семейство на пушачи съм,демек пасивен пушач от както съм се родила.Не ми е приятен димът.Имам проблеми заради дима който дишам,наще го знаят,правят опити уж да спрат,но резултат няма на лице.Надявам се това да спре.Не толкова,че ми пречи димът,ами зараид вредите които ми нанасят.В компания нямам нищо напротив стига димът да не отива в мен и да сме на открито.Но в задушно малко кафенце и да ми димат 20 човека няма да стане!Ще се съобразяват.
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  12. #12
    Не пуша и мразя да мириша на цигари (особено след като съм била на кафе с пушачи),но нищо против пушачите нямам стига дима да не идва в мен.
    True love stories never have a happy ending,because true love stories never end

  13. #13
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    ami ne py6a i kogato dim ot cigara idva kum mene bez zna4enie ot koi e pitam moje li da q drupne6 malko i gotovo...

  14. #14
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    е..не си избирам приятелите в зависимост ти пушиш няма да си ми фр а другия не пуши той ще е..(повечето от приятелите ми непушат)а и дори и някой да е до мен да пуши просто го моля да се отдръпне..но определено не си изграждам мнение за даден човек само от това дали пуши или не


    Cruel Intentions

  15. #15
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    никой не се съобразява с никой (затъпяване)
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    Аз не пуша ..
    Много мразя около мен да се пуши, Слава Богу от приятелите ми пушат само две момичета .. и едно момче, но то рядко и се съобразява
    Най мразя около мен да се пуши(по спирките примерно, почти никой не се съобразява, макарче ми се е случвало да негодувам и човека да се премести по далеч от мен), след купон, дискотека или посещение на някое кафене да мириша на пепелник ..
    Отвратително
    Естествено, че трябва пушачите да се съобразяват с околните, все пак ние не сме длъжни да поемаме този отровен пушек ..
    Същото, само че нямам приятели пушачи... След някоя и друга година сигурно ще имам.

  17. #17
    Аз пуша по една кутия на ден и поввчето ми приятели също пушат..и не мисла че е вредно за околните все пак те не са с цигара а само усещат миризмата и тва е..така че кво се лигавите всички тук като не ви харесв се отдръпнете
    Sinan Sakic rulzzz


  18. #18
    ^По-глупав коментар едва ли можеше да направиш .Как така за тези,които не пушат не е вредно?Ти случайно да си чувал за пасивните пушачи...очевидно не.Пасивното пушене е също толкова вредно колкото и активното,ако не и повече.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от petet
    Пучачите трябва да се съобразяват!Това че на някой сульо-пульо му хрумнал да се самоубива,не значи,че покрай него и ние трябва да го правим!Мразя да се пуши до мен и винаги държа надалеч,хора,които в момента пушат.
    Хич не ми пука,че на някой му се пуше и умира за цигара.Да излиза на вънка да пуши!
    Във влаковете пък дигам скандали,забранено е да се пуши,мразя цигареният дим,ок,като ти се пуше да не си се качвал във влака.
    А тези,които казват,че не могат да ги откажат,значи са твърде слаби,наистина няма невъзможни неща!
    ПЪРВО СЕ НАУЧИ ДА ГОВОРИШ ВЕ

  20. #20
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от mystery`girl
    е..не си избирам приятелите в зависимост ти пушиш няма да си ми фр а другия не пуши той ще е..определено не си изграждам мнение за даден човек само от това дали пуши или не
    Никой не ги избира на принципа пушат или не.В темата става въпрос за това кой трябва да се съобразява,а не кой може да ти бъде приятел.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  21. #21
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от srpsko_1988
    не мисла че е вредно за околните все пак те не са с цигара а само усещат миризмата и тва е..така че кво се лигавите всички тук като не ви харесв се отдръпнете
    Околните не само усещат миризмата,те се осмърдяват на цигари и вдишат,това което пушачите не.И това ако не е вредно...А вие се съобразаявайте пък!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  22. #22
    от моята компания само аз пуша ,малко е странно ,но се съобразявам да не пуша пред тях

  23. #23
    само едно немога да разбера... как така само пушачите са ви виновни...! ДА, аз пуша, като съм на спирката обикновено седя някъде, където да не димя на никой, когато съм с приятелите ми гледам ако пуша да е на открито, и да се мъкна след тях, за да не им димя.... обаче баси, естествено, пушачите са виновни, че не се съобразяват, защото явно само те имат крака и могат да се дръпнат, а непушачите са инвалиди и немогат те да направят 1 крачка ... така ли?! Като нещо те дразни -> махни се бе, аз не съм длъжна да се съобразявам с всички дето ги дразни дима, като им е неприятно да се дръпнат... аз също мразя цигара да ми дими в лицето, ма се дърпам АЗ, а не разбутвам 5те човека около мене - "абе тоя дим ме дразни, дръпнете се"... Както пушачите трябва да се съобразяват с непушачите, така и те с пушачите, някакси, да накараш пушач да не пуши само защото ти е неприятен дима е меко казано егоистично, говоря ако няма да усещаш цигарата...
    все едно "Не яжте вие, щото аз съм на диета и понеже храната ви ухае аз огладнявам"... нужна е взаимна толерантност, а не непушачите да се тръшкат, защото усетили цигарен дим...

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    ^да, ама ти си човекът с цигарата и най- малко ти пречиш с това, а не непушачът, че не пуши. Плюс това на обществени места е забравено тютюнопушенето.

    srpsko_1988, по глупав коментар не бях чувала. Айде пускай радио Веселина

  25. #25
    демек немога да си пуша на спирката ... по голяма глупост не бях чувала, честно да ти кажа ... щом в кафе уж за непушачи в момента в който седнеш ти бутат пепелник под носа, независимо пушиш ли или не .... значи да, определено е забранено ... и какво като аз съм човека с цигарата, аз се старая на макс да не преча на никой,но съжелявам, немога да се съобразявам с всички, като се дразнат - те да се махнат ... това като една съученичка... нестига че целия клас пушим,. ми тя не пуши и идва с нас и само ни се оплаква, че и димим в лицето, извини ме, ма това е тъпо, тя идва при нас,а после ние сме и виновни, 10 човека ще се съобразяваме с някфа пикла, да да

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си