.

Виж резултатите на анкетата: съгласни ли сте с предложението ми

Гласували
22. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • не

    16 72,73%
  • да

    6 27,27%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    обновяване?

    дано не ви се стори тъпа темата ,но искам да знам мнението Ви.сигурна съм ,че не само на мен ми е писнало от повтарящи се теми или такива ,които са абсолютно безмислени.как ви се струва това:модераторите да изтрият всички теми във форума като оставят "важните" теми и някои ,които също им се струват смислени да ги направят "важни" и на всяка една година форума да се обновява.мисля си ,че ако това се направи ,вече няма да има такъв хаус във форума и караници ,за това че има много еднакви теми.
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  2. #2
    Аз не мисля че е нужно...на когото му трябва нещо ще си го намери..а пак караниците то без тях не може..обновен или не в сайта интригите няма да спрат ,та то целия свят е пълен с интриганти защо и тук да ги няма.... е ако обновят сайта добре дошло няма какво да кажем..но това ще е голяма играчка ..много време ще трябва
    Вярвай в трудните минути,усмихвай се когато тъжиш...лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Eeyore1
    Аз не мисля че е нужно...на когото му трябва нещо ще си го намери..а пак караниците то без тях не може..обновен или не в сайта интригите няма да спрат ,та то целия свят е пълен с интриганти защо и тук да ги няма.... е ако обновят сайта добре дошло няма какво да кажем..но това ще е голяма играчка ..много време ще трябва
    da taka e-intrigite nqma da sprat.no ne sum suglasna s tova ,4e "na koito mu trqbva ne6to 6te si go nameri" za6toto pri tolko mn temi pak e mn trudno da se nameri to4no tova ,koeto ti trqbva.poradi tazi pri4ina ve4e nikoi ne polzva tursa4kata.vqrno 4e 6te e golqma igra4ka za moderatorite,no vednuj napravi li se posle 6te e mn po-lesno da se poddurja foruma.na takova mnenie sum az.blagodarq za mneniqta i 4akam i dr otgovori.
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  4. #4
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Не се занимавай с глупости..

    Когато аз се задържа на едно място прекалено често и дълго време започвам и аз да мисля някакви 'обновявания' дали форума, дали класната стая, дали даскалото, дали прическата, дали ноктите, дали приятелката ми, дали някое заведение..
    Цаката е да разнообразяваш, за да не се затормозяваш прекалено често.

  5. #5
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373
    и ако няма нови теми или повтарящи се, къде ще дискутираме въпросите... ? не мисля че в 1 тема повече от 20 страници всеки ще чете всичко и ще намери нужната информация!
    Raise your fist!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Не се занимавай с глупости..

    Когато аз се задържа на едно място прекалено често и дълго време започвам и аз да мисля някакви 'обновявания' дали форума, дали класната стая, дали даскалото, дали прическата, дали ноктите, дали приятелката ми, дали някое заведение..
    Цаката е да разнообразяваш, за да не се затормозяваш прекалено често.
    v interes na istinata si prava.ima6e period (moje bi predi 2-3 meseca) kogato postoqnno se roveh vuv foruma.ve4e vlizam na 2-3 dni edin put i to za malko.no naistina me drazni tova 4e e mnogo "razhvurlqno" ako moga taka da kaja vuv foruma.
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Търсачката за какво е?
    kogato mi trqbva ne6to q polzvam,no ima stra6no mn hora ,koito gi murzi da q polzvat i puskat novi i novi temi i ve4e v edin razdel ima 28294535289 temi.ako se triqt temite koito sa ot predi pove4e ot 3 meseca primerno,foruma nqma da e tolko pretupkan.taka ili ina4e 6te se puskat novi temi.poprincip vseki 4ete po-novite i ne vijdam smisul ot tova starite temi da si sedqt na poslednite stranici bez da sa nujni.
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Кръчмонавт
    затова е форум...

    ако има една тема от 40 страници, където на всяка страница има по 15 мнения, а на теб ти върши работа едно определено...

    еми успех в четенето на 40х15 мнения
    nqmah predvid da se triqt podobnite edna na dr temi i da se ostavq edna ,koqto da dostiga do 15-20 stranici,a prosto po-starite temi da se triqt.OK qvno ne me razbrahte kakvo to4no iskah da kaja.nqma zna4enie.nqma smisul da sporime.vseki s mnenieto si i prosto iskah da znam kakvo e va6eto.
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  9. #9
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    ТВЪРДО ПРОТИВ ТАЯ ИДЕЯ !!!!!!!!
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    Но ако изтрият всичките теми/мнения и т.н. няма да спечелят нищо освен да изгубят ценна информация! В това бъди сигурна защото има много теми които не са важни а са направени именно за това.
    я ми кажи каква е полезната информация в тема като: "ще забременея ли въпреки ,че не е прониквал в мен" , "набутах си дезодорант отдолу ,как да го извадя" или нещо от този род.съжалявам ,че давам за пример теми само от раздел "секс" ,но там са най-идиотските теми.в другите раздели също се срещат абсурдни теми ,но са много по-малко.
    http://vbox7.com/play:8ec3a225
    Живей за мига , но не така , че да се окаже единствен...

  11. #11
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Тва са пълни глупости...На всеки му трябва по някое време различна тема.Примерно понякога си търся темата във форума,вместо в гуугъл,защото знам,че ше я намеря тук.Със сигурност не съм единствена...Така че...не става.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си