.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Продавам електрони цигари

    Продавам електрони цигари цените са много по- евтини от тези който се предлагат в България!Внос от Америка!
    Цената варира между 50 и 80 лева в замисимост от доставката,дали ще е за 1 седмица или две и от бонусите който получавате-филтри.Ето малко инфо за тази цигара-има никотин няма катран свети и изглежда като истинска!Има дим и е е много практична за места за непушачи.
    http://bulgaria.actualno.com/news_111270.html-ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ
    Телефон-0885302955
    aia_dilemma@abv.bg
    skype-aia_dilemma

  2. #2
    Аватара на Armeika
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    295
    Тези цигари са пълни глупости и са вредни съдържат много вредни йони ако искате да откажете цигарите повярвайте няма да стане така тези цигари може само да ви скапят дробовете нищо друго по добре си изпушете една изтинска цигара отколкото да се тровите и залъгвате с това и да си давате парите.... айде успех а за автора не ставай убиец/убийца за да припечелиш някои друг лев

  3. #3
    Аватара на Armeika
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от Electron.
    Габчето ти малоумна ли си ? Хората в Европа им забраниха да се пуши в кафетата/кръчми/барове (всички) затова ги измислиха.. и нищо не ти скапват..
    Хайде да не ми говориш така ако обичаш!!!

    След като го пиша това значи знам че е така!
    Консултирала съм се и с лекари които казват това което написах по горе! Така че ти си решаваи дали да се замислиш над коментара ми!
    Ако щеш се трови твоя си работа!

    Аз съм пушачка и ако мислиш че когато видях и ми казаха за тези цигари не полудях да си взема и аз така... но след като ми казаха доста неща предпочитам да не си взимам айде и умната

  4. #4
    Sydyrja samo nikotin kakyv e problema?Shte vidim kak shte pushish kato zabranqt navsqkyde pred kafeto shte izlizash prez2 minuti...Az sym probvala takava i e syshtoto useshtane kakto pri obiknovena!Razgledai malko neta, ne slushai Bg doktorite ,ne sa go izmislili te nito mu znaqt systavkite!

    P>S-izledvaniq pokazvat che tova namalqva vrednite systavki v organizma!

  5. #5
    Аватара на Armeika
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от AICHKA
    Sydyrja samo nikotin kakyv e problema?Shte vidim kak shte pushish kato zabranqt navsqkyde pred kafeto shte izlizash prez2 minuti...Az sym probvala takava i e syshtoto useshtane kakto pri obiknovena!Razgledai malko neta, ne slushai Bg doktorite ,ne sa go izmislili te nito mu znaqt systavkite!

    P>S-izledvaniq pokazvat che tova namalqva vrednite systavki v organizma!
    Хех... и аз съм пробвала такава цигара гледала съм също из нета и гледах и линка които си поставила явно не си го чела погледни го и ще видиш че и в статията пише за йоните за които пиша! А колкото до лекаря човека не е обикновенно ДЖП ГАРАНТИРАМ ТИ! Не искам да ти разубеждавам клиентите или нещо такова недей да си мислиш глупости само просто за добро го казва. Може да е както казвате вие....

  6. #6
    gabenceto.. napulno ne sam saglasen s teb.. spored men 6om kitaiski u4eni sa kazali 4e ne e vredno.. im vervam.. ! ko da vqrvam na nekfi bg lekari.. deto si zabravqt.. 4esovnicite, i operacionite instrumenti vatre vuv nas li ?

  7. #7
    Аватара на Armeika
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от LiLGrizzly
    gabenceto.. napulno ne sam saglasen s teb.. spored men 6om kitaiski u4eni sa kazali 4e ne e vredno.. im vervam.. ! ko da vqrvam na nekfi bg lekari.. deto si zabravqt.. 4esovnicite, i operacionite instrumenti vatre vuv nas li ?
    Е..... АРЕ ВИКАМ ДА НЕ СЛАГАШ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ!
    МОЯ ЛЕКАР НЕ Е ТАКЪВ ТАКА ЧЕ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗА ХОРА КОИТО НЕ ПОЗНАВАТЕ НЕ ЗНАМ КАК МОЖЕ ТАКА ДА ГОВОРИТЕ? ТЦ-ТЦ

  8. #8
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Абе аре бе те хората в цяла Европа, Америка и части от Азия, казват че не е вредно и ги използват, ама ти си Габчето знаеш всичко.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  9. #9
    Аватара на Armeika
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София
    Мнения
    295
    Цитирай Първоначално написано от XceSS
    Абе аре бе те хората в цяла Европа, Америка и части от Азия, казват че не е вредно и ги използват, ама ти си Габчето знаеш всичко.
    Кога пък съм твърдяла че знам всичко? в тоя форум човек неможе да си изрази мнението ебаси.... се се нахвърляте
    Неможе ли да кажа какво знам за тези цигари? Някои твърдят че са вредни други пък не! А аз просто казвам каквото знам! потарси малко попрочети консултирай се и после казвай че Габчето знаела всичко

  10. #10
    Kazvash kakvo znaesh s ogolemen shrift i v cherveno!Kaji imeto na doktoryt da znam da hodq pri nego,kato e tolkova dobyr...!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си