.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    според вас защо прави така?

    Ам..ти малко сложно и насметено ..ходех с едно момче 11 месеца като няколко пъти късахме но пак се сабирахме след последния път преди 1 месец си казахме доста неща който съм сигурна че не сме мислили но в момент на импулсивност ги казахме на другия ден бяхме цял ден заедно накрая тои се целува с едно момиче пред мен след това нявсякъде казваше колко ме мрази как не иска да ме вижда после бяхме на един рожден ден заедно ии се даржахме като фр говорихме си на другия ден казал отново 4ее не му пука за мене не иска да ме вийда..изтри снимките ми от неговия саит блокира ме в скаип днес дори писа в моя сайт коментари един вид срещу мене та да ви питам..тези неща ги прави за да ме ядоса и да ме дразни (защото според мен ако наистина не му пука6е 6те6е да се даржи савсем нормално) или ги прави просто защото наистина му е все тая
    (
    т.7
    krem4et0
    КоЛко тЕ жЕлАя СаМо Аз сИ зНаМ и КакВо Ти мИсЛя, чАк Ме хВаЩа СрАм! ДавАй дА те ВиДя коЛкО тИ се ИсКа еДнО е Да пРикАзаВаш, дРуГо дА Ти сТисКа!!!!!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на BlindedAngel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    992
    Прави ти напук един вид, за да те дразни...
    "По - добре 10 години да живея като цар, отколкото цял живот като мишка" - Жоро Илиев

  3. #3
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Прави го, щот е тъп.

  4. #4
    хах..това го разбрах жалко че късно
    КоЛко тЕ жЕлАя СаМо Аз сИ зНаМ и КакВо Ти мИсЛя, чАк Ме хВаЩа СрАм! ДавАй дА те ВиДя коЛкО тИ се ИсКа еДнО е Да пРикАзаВаш, дРуГо дА Ти сТисКа!!!!!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от BlindedAngel
    Прави ти напук един вид, за да те дразни...
    Не за да я дразни, а по-скоро защото си мисли, че ще я издразни.


    От друга страна пък може би с нещо си го наранила ти, някакво минало събитие или съвкупност от събития, които са му наложили някакви лоши чувства към теб в главата и той по някакъв начин да желае да си 'отмъсти' (отмъсти" е силно казано)...
    Ама, дано разбираш какво ти пея, защото не се изразих достатъчно добре.

  6. #6
    да да разбрах те..ам не нищо не съм направила и в това съм 100% не е ли тъпо да оставиш някого с когото си бил 1 година заради това че ти е омразнал гласат му и тука говориме за момче на 18 (wait)
    КоЛко тЕ жЕлАя СаМо Аз сИ зНаМ и КакВо Ти мИсЛя, чАк Ме хВаЩа СрАм! ДавАй дА те ВиДя коЛкО тИ се ИсКа еДнО е Да пРикАзаВаш, дРуГо дА Ти сТисКа!!!!!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Цитирай Първоначално написано от mechence1
    да да разбрах те..ам не нищо не съм направила и в това съм 100% не е ли тъпо да оставиш някого с когото си бил 1 година заради това че ти е омразнал гласат му и тука говориме за момче на 18 (wait)
    Ти ако сериозно смяташ, че това, което си написала, той има предвид като причина, нищо чудно, че те е скъсал. Може би защото очевидно изобщо не го познаваш е решил да прекрати? Ако знаеше поне малко за този човек, за който говориш нямаше да задаваш такива глупави въпроси.

  8. #8
    познавам го отлично той не знае какво иска сменя си мнението през 5 минути сега ще мисли едно после ще мисли нещо коренно различно и негови приятели са ми го казвали остави го сега и той нз какво иска после ще се осъзнае и ще се съберете(въпреки че аз ве4е нямам никакво такова намерение)
    КоЛко тЕ жЕлАя СаМо Аз сИ зНаМ и КакВо Ти мИсЛя, чАк Ме хВаЩа СрАм! ДавАй дА те ВиДя коЛкО тИ се ИсКа еДнО е Да пРикАзаВаш, дРуГо дА Ти сТисКа!!!!!!

  9. #9
    А може би отговорът е съвсем прост..
    ..Защото е мъж..

  10. #10
    Голям фен Аватара на MissBianka
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    975
    да ти кажа, бях поставена в ситуация която по много неща приличаше на твоята.разделх се с едно момче без абсолютно никаква видима причина.аз също като теб знаех че не съм направила нищо против този човек.и въпреки това той ме блокира в скайп,държи се сякаш не може да ме понася и говори кофти неща за мен(а 1 ден преди да скъсаме ми повтаряше колко ме обожава...). Мисълта ми е че много от провалените вразки се базират на едно-мъжете преди всичко са страхливци! никой не може да ме убеди в противното защото съм се уверявала милиони пъти.(и не само от личен опит).когато мъжете открият че се привързват адски много към някой(да не говорим ако усетят че вече го обичат),настъпва пълна паника.мисълта че някой е станал неизменна част от живота им ги побърква до ен-та степен.никога не биха приели да са зависими от някой.по скоро биха направили всичко възможно,за да избягат от чувствата си . може би твоя случай е точно такъв, и ако е така искрено ти пожелавам,да успееш да накараш своя ромео да проумее,че любовта не хапе и не можеш да избягаш от чувствата си... в името на всички връзки погубени заради страха

  11. #11
    Не мисля,че му пука за теб!!!
    Никое момче,на което му пука за някое момиче няма да се мляска с друго пред очите й!!!
    По-скоро си търси кукла на конци и в момента те изпробва,т.е.ако му простиш след всичко това значи си е намерил куклата и ще те върти на малкия си пръст

  12. #12
    Момчетата са толкова непредсказуеми,в един момент ти свалят звезди и ти казват,че те обичат в следващия вече неискат да те виждат... това ми е толкова познато!!!По принцип си мисля,че все пак трябва да има някаква причина за държанието му,но пък може би неможе да те забрави и прави всичко възможно да убеди и себе си в обратното и прави някои глупости Таа както казах момчетата са твърде непредсказуеми,неможеш и не се опитвай да разбереш какви му никнат в главата :P

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от The_iMMortal_f
    А може би отговорът е съвсем прост..
    ..Защото е мъж..
    +1

  14. #14

    a

    draznite toq negodnik i e mn pedalsko da se pravi taka

  15. #15
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Очевидно е,че не му пука за теб.Действията му са,за да те дразни.А защо се държи така?Вероятно си мисли,че по този начин е "голяма работа",но се е объркал.Стой далеч от него.Не ти трябват такова детинско отношение/държание.

  16. #16
    Ако наистина не му пукаше изобщо нямаше да се занимава с теб, явно се опитва да те дразни. За сега не му обръщаий внимание се едно не ти пука, нека разбере, че така няма да те впечатли.

  17. #17
    ммм много тъпо от негова страна..ако не му пукаше едва ли щеше да го прави това..амаа не знам..момче е все пак..те почти всички са еднакви..
    always and forever..! ( h )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си