- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- поддържаните мацки
Е какво разбирате вие под това...колко държите на вида си ... колко пари на месец харчите за визията си?по колко време отделяте на ден?
![]()
Под поддържане разбираш колко часа отделяш за гласене за в училище и по колко за кафета?!
Е айде претендирай после за нещо повече..
In the grace
Of this love
We rise in pain
And death is not far away
And soon we'll sleep
And never wake up again
a ти не виждаш ли ,че има и въпрос " ПО КОЛКО ВРЕМЕ ОТДЕЛЯТЕ НА ДЕН... " ?!?!?! ..
аз споделям това,за колко се глася...да не би всеки ден да се ходи на козметик...![]()
^ Ти си тъпа, все повече и повече се убеждавам. Аз като никога през живота си не съм стъпвала на козметик, да не би да съм неподдържана? Нем, напротив, а ти си казвай каквото искаш.
На ден не отделям повече от 40 минути, като това НЕ включва гримове и цапанки, а къпане, маски, почистване на лицето и подобни. Съжалявам, ама аз това разбирам под поддържане. Явно представите ми са доста изкривени.
![]()
za u4ili6te ne se glasq mnogo - nqk1de 30 minutki- malko opravqne na kosata, spiralka, senki, glanc4e, ama ako izlizam naistina otiva mnogo pove4e vreme nqk1de 3h. Za mesec 6te mi e mn.trudno da presmetna kolko pari har4a kato slojim kozmetik, ponqkoga frizior (pone vedn1j na 2 meseca), produkti za kosa, lice... mmm neznam
![]()
Hit 2 fit. скъпа ти и да се гласиш...пак няма да приличаш на момиче..няма нужда просто...
Ако се къпя ми трябва един час, защото си правя и маски и се мотая, но това ако е с косата. Ако ли не, 10 минути в банята, 5 минути да се облека и 5 минути да се среша и един балсам за устни, някакви бижута и това е...
виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
с протегнати стъпала
и шалове
обсипани с ориенталски фалшиви монети.
Първоначално написано от ELiTyYy
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
az otdelqm po 2-3 chasa za disco,party i t.n. za daskalo 1 chas si otiva...izpravqm si kosata vseki den...nqma kak prosto
Hit 2 fit. poddarjane oznachava da izglejdash dobre,s edna maska za lice ne se poddarjash![]()
повяржай ми hit 2 fit хич не е тъпа но за тб не съм сигурна мила.....(puke)Първоначално написано от ELiTyYy
а ти колкото и да се гласиш няма да заприличаш на нещо повече от евтини нощна пеперудка.Първоначално написано от ELiTyYy
Аз отделям.... не знам, може би час максимум на ден. Пари не мога да сметна колко - някои месеци са малки, друг път изведнъж ми свършват всичките козметични продукти и хвърчат много. Различно е![]()
Saatana vittu perkele hate crew!
Хехе,една една тва си е вид грижа за кожатаПървоначално написано от varvi_si
![]()
Суетата.Моят любим грях.
Абе вие верно сте тъпиКак може да сте толкова ПРОСТИ,че да не правите разлика между ПОДДЪРЖАНЕ и ГРИМИРАНЕ?! ... Бааахти заспалите хора!!!
Елиту,сори миличка ама си заблуденаЕдиния тон изкуствена коса,която имаш съчетана с няколко шишета лак,пяна,вакса и други глупости не те прави поддържана
Нито пък малкото черен молив,фон дьо тена или единия килограм спирала
Да не говорим за "скъпите" парцалки
Поддържането означава редовни маски (почистващи,успокояващи,хи ратиращи),редовно ходене на козметик/масажист (това може да се прави и в домашни условия),редовно почистване на лицето,епилация на тялото,поддържане на хубава,мека кожа и готин тен,красивия маникюр и педикюр,готината прическа (която не е постигната благодарение на лак за коса Тафт ултра фиксация
) и естествено поддръжка на ТЯЛОТО!!!Подчертавам ТЯЛОТО,защото ти май си забравила за него
,а много често може да се разбере дали едно момиче е поддържано или не точно по този белег
.... и т.н.,и т.н. и т.н.!!!
Освен това Елинце красотата на човека не се крие в изражениетоТи сама можеш да се увериш в това ако някой път се погледнеш в огледалото и се видиш без допълнителната коса и тоновете грим
Hit 2 fit. започвам да те обичам ей![]()
Много добре се изказа
И да не ти пука от безмозъчните потребители като оня образ споменат от мен по-горе
Такива като нея след време стават модели на Визаж ... а всички знаем как тези "модели" си изкарват парите
Яко на задна и в устата
Нооо това е друг въпрос
Ся по темата:За външния си вид на ден губя около 5 часа ... А когато бързам около 3 (като говоря за времето,което губя общо за целия ден)
Хммм какви процедури си правя ... Миии маски (успокояващи,пилинг,хидрат ращи и т.н.),ходене на козметик,маникюр и педикюр (понякога сама си го правя),от време на време ходя на сауна за да изхвърля токсините от тялото си и зимата на солариумЕстествено,когато ми остане време ходя на фитнес или си въртя обръч в къщи,което също е свързано с поддръжката на тялото
![]()
Ако отивам на някое парти и трябва да си вдигна косата на 10 метра надморско равнище тогава отива повече време.И то закакво да ме зяпат цяла вечер и да ми се хилят мазно някои "поддържани" Слагам там един молив веднъж на месеца и това е.Пък онея с цялото ми уважени прости,миризливи,умрели и незнам си кви лолитки да го духат докато не истине...Горките в лице приличат на развален пастет.През пет минити ходят да слагат пак и пак ипак грим повръща ми се от тази поддържаност.
Пък да не говорим като ходят на диско...тогава се получава нещо средно между травестит на бал и софийска проститутка в напреднала фаза на сифилис.
На засегнатите честито![]()
П.П.Та Междудругото по етикет жена не може да си позвли да слага друг грим пред мъж освен червило...правете си изводите колко прости сте и колко "поддържани"
Хаха на козметик не ходя,защото лицето си го поддържам с хидратираща маска и кремче.Предпочитам епилацията ,пред бръсненето.Грим-според тоалета.През деня е по-лек разбира се,вечерта по-тежък-вечерен.Не обичам прекаленото наслагване на фон дъо тен...,по-скоро малко пудра...Правя си маникюр обикновено ,но си изрязвам ноктите ,защото ми се налага,но ги лакирам...Педикюр през лятото.Хубостта на една жена се вижда ,когато е естествена))
Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
свършват.
На някои не им е нужно повече.Първоначално написано от varvi_si
Направи добро- яж л***о !
Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
izbihte si kompleksite![]()
bravo aide yspehi zanapred
![]()
![]()
![]()
Не знам колко пари ми излиза на месец, не съм седнала и да броя. Определено не излиза малко.
Козметик, фризьор, маникюр, педикюр, парна баня и т.н., и т.н.
Процедурите, на които ходя месечно са доста, но не ми тежат. Резултата винаги ме прави щастлива.
Приготвянето ми за излизане или работа ми отнема не повече от 1 час (с къпането).
ами най важната поддръжка за мен е личната хигиена,а не да ходиш 5 дена със топирана коса и през тея 5 дни да не си я мила нито един път ама нали си със стилна прическа-тука мога да включа обезкосмяване,поддръжка на лицето ако е необходимо,и "правилно" гримиране(разбирате за какво става въпрос)
след личната хигиена 2-ро място е добре подбрани дрехи(чисти + някаква комбинация,собствен стил),обувки също(ако неможеш да ходиш на токчета защо ги обуваш да ти са смеят всички? )
ми мисля че е това общо взето
![]()
varvi si и как така реши,че съм избила комплекси и то от човек като нея![]()
Нямам изкуствена коса,защото имам хубава,дълга,ЕСТЕСТВЕНА коса
Не слагам фон дьо тен,защото лицето ми е супер(е освен преди МЦ)
Не си топирам косата за да стои обемна (моя обем си ми стига) и не хабя 2 шишета лак за да мога да я фиксирам за няколко часа
Хммм като гледам се глезя МНОГО повече от нея...
=> ("следователно" за простите) няма как да избивам комплекси и то заради образя с тъпия коментар![]()
ELiTyYy, тъпа ли си или просто се правиш?
XaxXaxXAxaxA.Първоначално написано от CocainCocktail
Поддръжката главно е за косата ми... понеже е боядисана ми се налага да ходя през около месец и половина на фризиор, да слагам маска на всяко къпане, както и балсам. След това слагам и хининова вода, с екстракти от хвощ и розмарин.Понякога правя домашни маски, но това ми се случва рядко.
За лицето...мия го сутрин с Гарниер 3 в 1, а вечер с подобно нещо на Нивеа. Понякога се мажа с лимон, защото кожата ми е мазна, а понякога с мед по устните.![]()
За тялото..по-скоро кожата на тялото - след всяко къпане слагам един крем за тяло.
Това е горе-долу. Отнема ми около 20мин на ден.
На козметик ходя,, когато искам кола маска наприер преди море или просто ей така...за да не се занимавам с премахжане на косми.
На маникюр, педикюр, признавам си, никога не съм ходиа през живота си.
Сауни, фитнес и гимнастика не посещавам.
За косата си на месец давам около 50лв...за останалото не знам. Вероятно 10.
Леле мене ме е срам да кажа. Аз честно казано .. явно не се поддържам (според това, което чета)Естествено поддържам личната си хигиена, но това е едно на ръка. Имам предвид, че не употребявам такива маски за косата, лицето и т.н. Лицето само вечер, като си изчистя грима, го мажа с едни неща за пъпки и това е. Мляко за тяло, след душ (ама не винаги, сега зимата особено съвсем забравям). На косата нито балсам й слагам, нито нищо. Само я издухвам със сешоар, топирам я, или я къдря някой път (рядко). Грим..слагам спиралка, пудра и най - много черен молив. Това всеки ден. За дискотека се случва и малко сенки да сложа. Това е, отнема ми около 1 час на ден (2 часа максимум, ако ще излизам някъде на диско примерно). На козметик ходя 1 път в месеца горе долу за скубане на вежди, маникюр и педикюр мнооооого рядко.
![]()