.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Споделете или дайте разни идейки ....

    И такаа... нещо детското в мене взе да ми липсва... така ми липсват онези безгрижни годинкии през които нямаше правила... даскало ... пробелеми и глупости ... и имаше само забавления ... номераа и кво ли още не .... Интересно ми е ... сега когато сме вече по големи и сме лишени от всички онези дивотий които сме правили като по малки ... липсват ли ви ... поне за един ден бихте ли искали да изживеете нещо подобно ... един ден без правила.. и сега когато сте вече по големи как се забавлявате .... тук можете да споделите и някоя стара историйка ... или дивотия която сте правили като по малки .... или да дадете някоя идейка Айде вие сте
    If you can't be a good example then you'll just have to be a horrible warning..!! ;]

  2. #2
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Какво те спира да се държиш, както пожелаеш?
    Мен - нищо, понеже.
    А може би не разбрах темата ти...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    Независимо дали е лято и дали съм на работа или училище, съм заобиколена от такива хора, че просто няма шанс да се чувствам ограничена от страна на забавления.. Не ми е било скучно от месеци..
    Защото дори едно просто пиене на чай с ром в някой час с приятелката ми, докато си записвам урока ме забавлява...
    А напоследък ходим за по един ден или вечер в разни градове... Просто си седим и пием кафе и си избираме града- отиваме, сторим колкото стоим и на сутринта вече сме се върнали и съм на училище..И ми е страшно яко, защото съм пътувала 3-4-5 часа и не съм се наспала, пия кафета цял ден в училище и се радвам на това как някак си спонтанно съм отишла някъде..
    Доколкото разбрах идеята на темата, не, ходенето на училище по никакъв начин не прави живота ми по-неприятен и изобщо не ми ограничава свободата да правя интересните неща, от които имам нужда..
    Определено ходенето на училище не трябва да се възприема като нещо лошо, скучно, гадно..както е при повечето деца.
    пссст..

  4. #4
    Аватара на PeopleAlwaysLeave
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    ~`*`~ СоФиЯ ~`*`~
    Мнения
    1 169
    Ооо естествено, че ми липсва детството Имая една песничка на Бате Пешо и Тина - My friends, като я чуя и винаги си сдухвам Липсва ми безгрижието. Сега като завърших и училище и вече съм студентка някак си започвам да навлизам в истинския живот и да осъзнавам колко по-трудно ще ми става занапред. Обмислям си бъдещето, докато в ученическите години единственото, което обмислях е в кое кафе ще се забием след даскало или откъде да си намеря извинителна бележка Не че сега не се забавлявам, напротив - дори повече от преди, но нищо не може да замени детството
    Няма вече за какво ти да ми прощаваш... минаха времената да ме заебаваш.. сега към теб изпитвам само съжаление.. даже омраза с извинение... За мен значиш вече по-малко и от нула... Това че те обичам все едно не си го чул..

  5. #5
    da lipsvat mi ne za den a za poveche ot den iskam da si izjiveq detsvoto otnovo zashtoto ne se naigraih lipsvat mi letnite dni kogato se obirahme ot blokcheto i vscihki deca utivahme na magazina da si kupim sladoled s malkoto stotinki koito ni ostavaha roditelite ni togava ili pbk kogato igraehme na krishka mishka... zimnite dni v koito se sabirahme v nqkoi 'za da si napishem domashnite' a vsashnost pravihme kakvi li ne shturotii kak hodih iz centara s prqtelite mi i se kachvahme na avtobusa s falshivi biletcheta a konduktorkata ne zabelqzvashe lipsvat mi da...
    Fr1eNdS aRe th3 LiFe oN eArth aS oNe AnG3l oN sKy !!!

  6. #6
    никога не ми е трябвало да правя нещо лудо. кротка съм.

  7. #7
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    kato bqh malka se zabavlqh po stranen na4in spored drugite deca
    no dori i na 17god produljavam da si pravq 4aini partita na terasata
    s1s sve6tnik i 4eren 4adur

    И само твоят съд ме вдига в небеса и хвърля в бездни...

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Тъпото е, че всички ме гледат супер очудено като им кажа "Айде да играем на народна топка", или се възмущават като им изкарам куклите ми барби.
    ......

  9. #9
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Цитирай Първоначално написано от Whisskas
    А напоследък ходим за по един ден или вечер в разни градове... Просто си седим и пием кафе и си избираме града- отиваме, сторим колкото стоим и на сутринта вече сме се върнали
    Между впрочем аз правя абсолютно същото с приятели, така че това е един добър вариант на развлечение, емоции и като цяло повод за добро настроение )

  10. #10
    Когато бяхме деца,имахме много приятели или поне така мислехме. Разбиранията ни бяха елементарни,а живота приключенски. Забавленията не ни липсваха. Сега е различно. Осъзнати сме,пораснали,мислим по-зряло. Честно казано не мога да си се представя отново като дете,имайки в предвид психиката ми тогава и тази в момента. Просто никога няма да мога да се почувствам отново по същия начин. Миналото - минало. Остават само хубавите спомени.

  11. #11
    hottie
    Guest
    Липсват ми детските години, когато се събирахме целия квартал и играехме на народна топка или на волей бол и др. игри. Излизах сутрин и чааак до вечерта. Тогава всичко беше страхотно, бях истински щастлива и не мислих за никакви проблеми.
    Сега и да искам да избягам от проблемите ми е невъзможно, колкото и да се старая но такъв си е живота. Сега гледам да мисля за бъдещето си.

  12. #12
    Обожавам да ходя на училище Супер забавно ми е ... и след даскало пак ми е забавно! Не ми липсва детството `щото все още си правя същите простотии като тея които съм правима на 12-13-14

  13. #13
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Когато нещо ми липсва, намирам начин да се сдобия с него.
    Училището по никакъв начин не ми пречи като изключим това, че отнема голяма част от деня ми.И все пак, за всяко нещо можеш да намериш време, колкото и зает да си.


    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  14. #14
    То е нормално в днешно време на повечето 16,17 годишни да им липсва детството.Та нали сички бързат да пораснат?Аз не мога да си представя как ще отида на училище и няма да ме заведат поне 1път при директора.Запазете детското колкото се може по дъгло,защото после ще ви липсва. Дивейте бе хора

  15. #15
    ми извинявай, ама баща ми на 17 е заминал в казарма
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си