.
Затворена тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: ЧРД kristo :)

  1. #1
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537

    ЧРД kristo :)

    Да ни е жив и здрав
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  2. #2
    Честит да ти е рождения ден kristo!Най - важното е да си здрав и да продължаваш да бъдеш такъв родолюбец.

  3. #3
    Благодаря ви много приятели, бъдете живи и здрави и вие и дано всички заедно обединени един ден направим така, че да живеем в тази България, за която мечтаем - силна, свободна, независима и просперираща, в тази България, в която всеки според възможностите и способностите си получава това, което е заслужил, наздраве

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Кръчмонавт
    жив и здрав и... по-синтезирани писания ей!
    нямам време да чета всичко
    Благодаря, и ти жив и здрав и приемам забележката, ще се опитам да пиша по-съкратено

  5. #5
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Ами предполагам вече са ти пожелали всичко ,но от мен най-важното : да изживееш един радостен ,изпъленен с хубави моменти здрав живот другото е подробности

  6. #6
    Честит рожден ден, Кристо!
    Една идея не може да бъде унищожена!

  7. #7
    Честит рожден ден Кристо, каквото си пожелаеш да ти се сбъдне!
    brd.blog.bg

    brd.bulboard.com

  8. #8
    ЧРД Кристо макр и малко на патерици.

  9. #9
    bre kristo kato gledam tka dosta hubavi komentari pi6e6 v temite 6to ne zeme6 ne6to politik da stane6 pa moje da zeme6 i da na oprai6 si4kite

  10. #10
    ЧРД със закъснение ))
    Живот, здраве и любов!
    Поздравления за заеманите позиции и за много хубавите коментари!
    Де всеки да беше такъв родолюбец )
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  11. #11
    Честит рожден ден и от мен на патерици!
    Пожелавам ти всичко най-хубаво и най-вече здраве и късмет!

  12. #12
    Благодаря много на всички ви за хубавите пожелания, аз също ви пожелавам всичко най-най-добро и нека заедно, обединени да се опитаме да направим така в следващите години, че Родината ни да тръгне по един по-добър път. Вярвам, че макари доста трудно, това ще стане и то сравнително скоро, защото виждам колко много качествени хора и българи има в този форум и наистина съм обнадежден и много радостен от това. Защото с хора като вас бъдещето на България ще бъде по-добро, а бъдещето на България сме точно ние, младите и събудени българи, патриоти и националисти и въобще всеки един българин, който обича истински Родината

  13. #13
    eh 6to ne sa si4ki kato kristo.... btw ti na kolko stava6 sq?

  14. #14
    Голям фен Аватара на mistake
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Наоколо
    Мнения
    557
    ЧРД на патерици.
    Всичко най-хубаво ти пожелавам и сбъдване на твоите желания!
    "...но все не мога да обясня добре.И дори да можех, не зная дали би ми се искало."
    Дж.Селинджър

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от mistake
    ЧРД на патерици.
    Всичко най-хубаво ти пожелавам и сбъдване на твоите желания!
    Благодаря, и аз ти пожелавам всичко най-хубаво

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    И от мен ЧРД на патерици.Всичко най-хубаво ти желая.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice_90
    И от мен ЧРД на патерици.Всичко най-хубаво ти желая.
    Благодаря много, всичко най-добро и на теб

  18. #18
    Ей, не съм видяла темата.Честит на патерица, пожелавам ти всичко, което ти е в сърцето, да ти е в ръцете.Много усмивки и приятни моменти. :P
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от HardcoreSyndrome
    Ей, не съм видяла темата.Честит на патерица, пожелавам ти всичко, което ти е в сърцето, да ти е в ръцете.Много усмивки и приятни моменти. :P
    Благодаря, благодаря, няма нищо че е на патерица, важно е пожеланието независимо кога е направено

    Аз също ти пожелавам всичко най-добро, наистина благодаря за хубавото пожелание

  20. #20
    Кристо съжалявам че толкова късно го честитя, но все пак...ЧРД жив и здрав и все така да обичаш България

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от BulgariaZaBulgarite
    Кристо съжалявам че толкова късно го честитя, но все пак...ЧРД жив и здрав и все така да обичаш България
    Няма защо да ми се извиняваш приятелю, важно е пожеланието, а не дали си закъснял да ми го отправиш, така че това изобщо да не те притеснява

    Наистина благодаря, и аз ти пожелавам всичко най-добро и дано имаме сили заедно да променим нещо в нашата Родина. Всичко български патриоти, по-млади или по-възрастни, няма значение, всички заедно.

  22. #22
    Темата приключи

    Другият път само нека да е в правилният раздел
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си