.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Програма за презентации

    Здравейте! Трябва ми програма за презентации. Видях една друга тема и всички бяха единодушни за Power Point. И аз я уважавам ама тя не може да запази файла във видео формат, примерно ".avi"... Та въпроса ми е: някой да знае за хубава програмка, която да има подобни свойства като Power Point (става дума за добавяне на картинки, заедно с текст и музика за фон, както и различни ефекти, които могат да им се прилагат)? Благодаря ви предварително .

  2. #2
    vsi4ko tova koeto izbroi moje da se napravi to4no v Power Point.

  3. #3
    Movie Maker мисля, че е точно за теб
    Ако си на Windows XP My computer -> C:\Program Files и трябва да е там

  4. #4
    честно казано с Movie Maker е малко трудно (поне на мене) да работя с картинки и текст. А да знаете някакъв plugin или нещо такова, че Power Point да може да запазва файловете като видео?

  5. #5
    Голям фен Аватара на moncho
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    Истината е някъде там.
    Мнения
    844
    Цитирай Първоначално написано от Some Girl
    vsi4ko tova koeto izbroi moje da se napravi to4no v Power Point.
    Точно така!



  6. #6
    Просто съм си харесал видеото като формат - всичко е на един файл, изглежда по-представително и т.н... Та има ли програма за правене на презентации във ВИДЕО формат? Освен Movie Maker?

  7. #7
    Мисля че на Power Point не могат да се пуснат песни да се въртят като фон. Обаче намерих решение: правя си презентацията на Power Point и после си я записвам на видео с Camtasia... единствения проблем е че бракмата ми започва да сече като пусна и двете програми...

  8. #8
    Ок. Аз като нямам офис пакет... а спешно ми тряа програма за презентации, кво да правя?
    mindscan

  9. #9
    Пала Пойнта си е чук!
    пссст..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си