.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Дали ме харесва?

    Здравейте! Знам,че вече има много такива теми,но когато пиша там никой не ми отговаря . Та аз имам проблем със срамежливостта и доста пъти това ми е пречело.Сега много харесвам едно момче.Всеки ден пътуваме заедно в автобуса и понякога усещам,че ме гледа,но не мога да му отвърна прекалено съм срамежлива.И се чудя какво да правя дори не му знам името и никога не сме говорели,а съм прекалено срамежлива за да го заговоря,а пък и той е абсолютно винаги с компания незнам какво да правя мн ще съм ви благодарна ако ми дадете някой съвет


    П.С Аз живея в Белгия и това е друга пречка,защото сега уча езика и не съм сигурна,че ще мога да говоря както трябва,смисъл мога езика горе-долу добре ама се притеснявам
    ЩоМ Е ЛесНо Не Е ИнТеРеСнО!! :]

  2. #2
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Той няма да те изяде. Хвани някви приятелки и отидете да се запознаете с компанията. Пък да не ти пука, ако объркаш езика - съмнява ме да ти се подиграва или нещо такова, при положение, че знае, че си 'нова'. ;]

  3. #3
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    6om se gledate ti my se ysmihni,pak toi moje da napravi 1-ta kra4ka,ne se pritesnqvai,4e primerno nqa kaje6 nqkoq dyma,kakto trqbva,spokoino toi 6e te razbere,ne se pritesnqvai,kusmet
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  4. #4
    Мерси за съветите!Но AFT проблема е 4е съм тука от 2 месеца и имам приятелки които живеят далеч а другите,с които пътувам мн мн не ми допадат 1во а и второ съм сигурна,че някоя от тях или ще ми го открадне или ще му каже че го харесвам!но все пак много мерси
    ЩоМ Е ЛесНо Не Е ИнТеРеСнО!! :]

  5. #5

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Бай Тоя е зъл,няма местожителство.
    Мнения
    2 369
    Според мен си грозна.
    http://www.jivotno.com/maskiraniqtotmastitel

    Цитирай Първоначално написано от valdesbg
    Не ми се влиза в словесен двубой, просто защото не си ми на нивото.
    http://prognozite.blog.bg/

  6. #6
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Няма нищо лошо в това и ти да го гледаш.Нали за това са ти дадени очи...

  7. #7
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Цитирай Първоначално написано от lady94
    Мерси за съветите!Но AFT проблема е 4е съм тука от 2 месеца и имам приятелки които живеят далеч а другите,с които пътувам мн мн не ми допадат 1во а и второ съм сигурна,че някоя от тях или ще ми го открадне или ще му каже че го харесвам!но все пак много мерси
    Е, тогава сама отиваш и тва е. Ся може да те е срам, ама като го направиш, после ще се смееш на себе си. ;] Ама не чакай той да се сети, защото накрая ще си останеш сама с въпроса "Какво щеше да стане ако...?", а това, повярвай ми, е адски неприятната част.

  8. #8
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от Bai Toq
    Според мен си грозна.
    ta ti dori ne si q vijal/a
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си