.
Отговор в тема
Страница 10 от 13 ПървиПърви ... 678910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 306
  1. #226
    Мен пък не ме допуска до "Редактирай подпис"
    Хубава работа
    И къде са иконките при постовете

  2. #227
    в настройките

  3. #228
    Супер фен Аватара на Reenata
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 882
    Искам да си промена подписа, но като цъкна и ме връща в Профила.?
    Когато се влюбя, понякога се отчайвам,когато се влюбя! Когато най-малко го очаквам,се влюбвам,спира времето, връща се душата в тялото ми! Усмихвам се, когато се влюбя.....


  4. #229
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    А мен ме интересува как да си сменя аватара с динамичен с URL!? И подписа си също?!
    maDamn

  5. #230
    Като цъкна да си направя подпис и ме връща в профила?!#@

  6. #231
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Съжелявам, нова съм ;/ Къде трябва да отида за да си направя подпис? В настройките на профила ми няма подпис, а не мога да намеря нито форумни настройки нито някъде другаде да пише подпис .. ;/

  7. #232
    Голям фен Аватара на fairyy1
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    506
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    Съжелявам, нова съм ;/ Къде трябва да отида за да си направя подпис? В настройките на профила ми няма подпис, а не мога да намеря нито форумни настройки нито някъде другаде да пише подпис .. ;/
    аами сега точно не може , не знам и аз защо ...

  8. #233
    Някой ще ми обясни ли как да напиша тема Благодаря предварително

  9. #234
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Влизаш в раздела, в който искаш да пуснеш тема, скролваш до долу и натискаш бутона "Публикувай нова тема".

  10. #235
    Благодаря

  11. #236
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    А, значи тва със смяната на подписа не ми се ебава само на мен..Е добре ама не може ли някой модератор, администратор уатевър да каже що има бъг и/или дали ще го оправят и кога?
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  12. #237

    Cool Cool

    Обясненията от първия пост се отнасят преди да бъде променен сайта ... и ся не мога да си сложа аватар или просто съм мн зле и не виждам къде пише динамичен аватар ?

  13. #238
    Мега фен Аватара на Nestlee
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Града На Греха ..
    Мнения
    5 412
    К'во си правите на идиоти /администраторите и там другите/ ? Обяснете как се редактира шибания подпис или поне си признаите,че с вашите промени, сте го прецакали и не става и дадете дата кога ще го оправите ? :@@@
    Ръка не ми подавай сама сега ще стана,ще те убия само да ме съжалиш. Животът ме накара с всичко да се справям !

  14. #239
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Подписите все още няма как да се сменят...или поне при мен...аре кажете нещо...
    >>DjBelev<<

  15. #240
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Абе като гледам,моето дете като се роди и порасне и стане тинейджър,по него време ще бъдат ли оправени бъговете или за внуците чак?Егати колко го хвалехте великият нов форум,с хиляди нови екстри,а то аватарите ги скапва,подписа не може да си смениш,5 иконки на кръст не може да сложите...невероятен стана форума,кат гледам още по активен е...
    >>DjBelev<<

  16. #241
    Благодаря!

  17. #242
    Голям фен Аватара на explosion_
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от ForzaFelipe Виж мнението
    Абе като гледам,моето дете като се роди и порасне и стане тинейджър,по него време ще бъдат ли оправени бъговете или за внуците чак?Егати колко го хвалехте великият нов форум,с хиляди нови екстри,а то аватарите ги скапва,подписа не може да си смениш,5 иконки на кръст не може да сложите...невероятен стана форума,кат гледам още по активен е...
    +1 .. Всеки си стои и не казва нищо!

  18. #243
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Аз искам да си променя подписа, но кога ще е възможно някой знае ли?
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  19. #244
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Е това е екип хора. Благодарим на администраторите, че си вършат работата.
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  20. #245
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Вършат можеше да го сложиш в кавички.

  21. #246
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Искам когато кача аватар 4:3 да си остава така, а не форума да решава че трябва да е задължително 3:4 и да го прави на нищо...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #247
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Ама вие още имате надежда че в следващите години ще се оправят тези проблеми ли? то сигурно е мноооого трудно да се направи да се направи да може да си слагаш подписа,или да махнеш автоматичното оразмеряване на аватарите...Често,извинявам се,ама вие как го направихте този форум бе?Кой го поддържа?Уж туй унй,колко го хвалехте новият форум и ...моля ви,платете на някой 10 годишен,дето си е направил форум за фенове на бен 10,покемон или нещо такова,да ви управи тези проблеми...то това е егати базика...не знам от колко месеца не може да сложите едни нормални настройки...Толкова ли е трудно да се сложи по нормален пулт на настройките за да може наистина да си настройваме профилите?А да не говорим колко е мегатрудно да махнеш автоматичното оразмеряване на аватарите...
    >>DjBelev<<

  23. #248
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Спокойно, те се учат от data.bg. Вече започвам да си мисля че имат нещо общо.По същия начин пльоснаха някакъв нов дизайни с много шаренийки, "допълните екстри" и разбира се...един куп бъгове,които нямало как да се подминат Е, data.bg вече повече от две години не могат да си оправят всички бъгове и си им седят. Обаче още когато спряха форума за няколко дни и споменах да не вземе да стане като в другият сайт ми беше обяснено че те не били поддържали такова амплоа. Ама голям ясновидец се извъдих обаче Странна работа,но вече започнаха и да ми се губят доста от известните потребители. Доста добре се следват отъпканият път на data.bg, но иначе сайта нямаше и нямаше намерение да има такова аплоа. . Защо ли например в сайтове като arenabg.com, zamunda.net и т.н. почти никой не разбра че се е направила някаква промяна по чакането и бъговете?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #249
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Как мога да си сменя подписа?
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  25. #250
    Аха, значи не съм само аз.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си