.
Отговор в тема
Страница 11 от 13 ПървиПърви ... 78910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 251 до 275 от общо 306
  1. #251
    Голям фен Аватара на 8992
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    683
    Тва с подписите още не е оправено .. или аз съм индианец и съм толкова зациклила и не мога да сменя един подпис .. в което се съмнявам. Ако може хората които трябва да оправят тая работа ..да се стегнат. Новия форум е пълен SHIIIT много прехвален .. според мен старият си беше супер..поне можеше да намериш това което ти трябва. И колко човека ще трябва да се изредят и да питат какво става с легендарните настройки за да благоволите да отговорите. Ебати шибаната излагация за един от най-посещаваните тийн форуми.

  2. #252
    Наистина хора,преди тийна беше по-добре кво толкова правите и не можете да оправите тъпите настройки. Колко трябва да се чака още? И защо не отговаряте на хората няма да ви извадим зъб ако отговорите!

  3. #253
    И аз не мога да си оправя подписа. Вярвам, че скоро проблемът ще бъде решен .
    Страхотен сайт: http://www.ma6inata.com/

  4. #254
    Е, веротятно и аз не съм единствената!

    Не знам как е изглеждал преди сайта (погледнах виедото и добих малко представа) и смятам, че наистина е подобрен към по-хубаво Не мога и да критикувам сегашния му вид, защото не съм от запознатите Не мога да намеря отговор на въпроса как да сменя подписчето? Но ако имате проблем с аватра, за да качите нов отивате на Потребителски профил->Настройки и вляво е аватара ви, ако имате такъв. За да сложите нов отивате на Choose File, избирате файла, пишете паролата два пъти долу и Запази. А за подписите модераторите може да сложат специален бутон, а още по-добре ще е ако примерно в коментарите сложат бутон за удебеляване, наклоняне и оцветяване на текста, също така и на подписите! Ще е чудесно! Иначе сайте е за 6-ца!

  5. #255
    И аз не мога да си сложа подпис, а аватара ми който виждам във профила си не се показва във форума - супер сте... няма що.

  6. #256
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Тъкмо щях да попитам как да си сложа подпис и прочетох последните мнения...

  7. #257
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Подписа се сменя като пишете ЛС на мачока.

  8. #258
    Извинете ме за глупавият въпрос но.. Как да си сменя името?

  9. #259
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^Не може.

  10. #260
    Значи не могат да се добавят подписи така ли!?

  11. #261
    Тъкмо щях да питам как да си сложа подпис. Както ми се издигнахте така и ми паднахте в очите!!!

  12. #262
    То да бяха само подписите, форума е неузнаваем в лошия смисъл на думата. Каква е тая администрация не знам, обаче и опциите при писане на мнения ги няма, подписите и всичко останало е зарязано... Прилича малко на.. Забравено от Бога всичкото тва. Хванато, недовършено и недъгаво.

  13. #263
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Абе вярно, няма ли да се оправи поне това с подписите? От кога ни лъжете само
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  14. #264
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Не мен ми спича сайта като натисна за смяна на аватар, подпис или друга информация по профила, защо?
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  15. #265
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    И тва вече не бачка, а админа нищо не може да направи. Поддръжката се осират. Подпис по начало си няма,а сега и аватара...преебано.
    maDamn

  16. #266
    Е,радвам се,че не съм само аз с този проблем...Някой отгоре беше писал,че се оправяло с лично съобщение към мачока,сега ще пробвам...

  17. #267
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Не се оправя с лично съобщение,но ако пишеш на мачо,просто може да ти сложи подпис,какъвто го помолиш.
    Преебана работа,няма ли кой да се свърже с поддръжката.
    maDamn

  18. #268
    Ох, още ли не е оправен този форум ?

    Направихте един ъпдейт и го изоставихте....поне да работеше като хората. Доста функции не работят както трябва.
    „След два дни утре ще бъде вчера !“ – Димитър Пенев




  19. #269
    Ам такова, аз искам да попитам от къде се слага подписа? : )

  20. #270
    Пишеш на machoka лично съобщение
    Wisdom is not measured by age.As always life is part of something greater.Embrace balance and gain strength through self.Loneliness is only a challenge to test how strong you really are.

  21. #271
    Мега фен Аватара на iveetyy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    4 577
    А сега как да си оправя подписа ?

    > > > Ясно. ^

  22. #272
    @machoka, погледни си само лс-то от мен, ако е възможно. Става въпрос за подписа

  23. #273
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Мачиии изтрии си лстата
    искам подпис моляяя те

    Choose a life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers… Choose DSY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit crushing game shows, stucking junk food into your mouth. Choose rotting away in the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourself, choose your future. Choose life… But why would I want to do a thing like that?


    моооооля те

  24. #274
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Цитирай Първоначално написано от granger Виж мнението
    И тва вече не бачка, а админа нищо не може да направи. Поддръжката се осират. Подпис по начало си няма,а сега и аватара...преебано.
    За мен началото беше през далечната 2007 и тогава си имаше и подписи и всичко. Не знам к`во се е случило с тоя форум, но няма нищо общо с мястото, което беше.
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  25. #275
    Цитирай Първоначално написано от Lysit0 Виж мнението
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BfOwfT-dIlY&feature=player_embedded[/youtube]



    Здравейте.Този раздел ми се видя най- подходящ за темата.
    Та значи,реших да направя тази темата,защото много често срещам въпроси от този сорт.
    Картинки в посписа се слагат по следният начин:
    Отиваш в ''ПРОФИЛ'' , след което, отиваш на ''ПОДПИС'' , правиш следното :
    [img] тук по средата слагаш линка,който искаш, и накрая пишеш[/img],бутон ''ПРАТИ'' и си готов.
    Ако искаш аватар,но не от галерията на сайта, пак влизаш в ''ПРОФИЛ'',след ,което ,отиваш на ''ДИНАМИЧЕН АВАТАР'',после капираш линка,от картинката ,която си си харесал,с десен бутон на mouse,после го постваш на ''ДИНАМИЧЕН АВАТАР'' и наркая натискаш бутон ''ПРАТИ'', и си готов.
    Ако ви излиза съобщение 'слагането на външни аватари временно е преустановено' - това означава, че сте сбъркали линка. Линковете ви трябва да завършват ВИНАГИ на .jpg или .gif !!

    ДРУГО:


    Ако искаш да направиш следното нещо: давам с примерен линк:

    Тук

    Правиш следното: пишеш тук и накрая пиешеш следното:


    За песните:

    Когато искате да сложите песен в такъв формаt: http://store3.data.bg/ditmatamc/Imba...0Of%20Life.mp3
    Отивате на песента,в data.bg или няма значение кой друг сайт,след което кликвате в/у песента,която искате с десен бутон,натискате в/у ''копирай прекия път'', и го поствате тук.








    Е,дано съм помогнала
    Na men nikade ne mi pishe nikage potpis i nemoga da go smenia
    music@girl

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си