.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41
  1. #1

    Кой каква книга чете или иска да......

    Искам да попитам кой каква книга чете в момента (да разкаже ако иска на кратко съдържанието на книгата) или иска да прочете да сподели.Дано темата да не се повтаря и да ви се стори интересна

  2. #2
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Сега никва книга не чета...
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  3. #3
    чета някаква забавна 'Любов сред пилците'. разтоварва ме като трябва.

  4. #4
    ''Лолита'' сякаш и по-интересни книги съм чела, но сега ми е любопитно какъв ще е края та така

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Harry Potter and the Deathly Hallows
    Чела съм я преди време на български,сега я чета на английски,защото ми трябва за училище.

  6. #6
    "Текила и синьо алиби" на Пол Ливайн

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от tqnkо
    "Великаните на животинския свят" Познайте за какво се разказва.. ;р
    за животни?

  8. #8
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Цитирай Първоначално написано от glamorous_Q
    ''Лолита'' сякаш и по-интересни книги съм чела, но сега ми е любопитно какъв ще е края та така
    Ами аз вече я прочетох Много ми хареса.

  9. #9
    В момента чета
    ,,Моята автобиография'' от Чарли Чаплин
    Винаги ми е бил интересен този човек и много се радвам, че намерих тази книга

  10. #10
    В момента не ми остава време за "свободно избираема литература", но днеска един приятел ми разказа малко за 2 книги, които в момента чете и затова, че са му преобърнали начина на мислене и ми се иска в скоро бъдеще да ги подхвана. Едно, че ми е интересно и ме провокира, и второ, че ми е по специалността - "22 неоспорими закона в рекламата - и кога да ги нарушаваме" и "Сексът и насилието в рекламата".
    Ако някой случайно ги е чел, може да сподели впечатления, защото признавам, много ме заинтригува.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  11. #11
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    В момента чета "Търговецът на оръжие" на Хю Лори
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  12. #12
    В момента не чета нищо, но много бих искала да препрочета автобиографията на Бранислав Нушич.

  13. #13
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    В момента не чета книга.

    Започна семестъра и си имам достатъчно лекции, рекефати, доклади, преводи, есета по специалността и нови думички по езика....

  14. #14
    Току-що започвам "Митът за Сизиф" на Камю. А като си легна препрочитам приказките на Андерсен или Оскар Уайлд.
    Всеки човек стои между два зъбера и пази една крачка стена. Аз виждам само моята крачка. И знам, че трябва да я защитавам... Мръднеш ли, злото ще влезе. И когато умреш, твоето тяло да заприщи вратите между двата зъбера.

  15. #15
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от Valkyrie
    . А като си легна препрочитам приказките на Андерсен
    оф аз вече ги наизустих от толкова четене.
    Днес следобед се хванах да чета "Декамерон", ама главно заради училището, а и госпожата ме запали с това, че Бокачо бил голям романтик и т.н.

    А иначе мечтата ми да си довърша Библията.
    От една година седи с едно картонче посредата.


    П.П. Ще ми се да прочета книгата за Карамнски..

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Чета ''Бел Ами'' на Мопасан и ми е интересна. Реших да се правя на примерна и да си чета задължителната литература, пък се оказа, че изобщо не е толкова скучна. А като си помисля, че имам да чета и ''Война и мир''
    Поне не е като миналата година. Намразих античността и средновековието покрай часовете по история и литература

  17. #17
    ами всъщност изобщо не си падам по четенето на книги....

  18. #18
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от zloto
    Чета ''Бел Ами'' на Мопасан и ми е интересна. Реших да се правя на примерна и да си чета задължителната литература, пък се оказа, че изобщо не е толкова скучна. А като си помисля, че имам да чета и ''Война и мир''
    Поне не е като миналата година. Намразих античността и средновековието покрай часовете по история и литература
    Аз това го прочетох лятото.
    А ти, мила душицо, какво прави цело лето та не седна да си четеш списъка с книги.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Hit 2 fit.
    В момента не чета нищо, но много бих искала да препрочета автобиографията на Бранислав Нушич.
    хубава книга и аз съм я чела
    аз пък искам да препрочета Клетници
    помня, че я четох в началото на тази година и не исках да я върна после в библиотеката
    препоръчвам ви да я прочетете..малко съм позабравила какво се разказваше, но помня че супер много ми хареса и с удоволствие ще я прочета отново

  20. #20
    Препрочитам "Архипелаг ГУЛАГ" на Александър Солженицин.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  21. #21
    "Спомен, печал и трън" на Тад Уилямс. Препоръчвам...
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  22. #22
    Аватара на GReddy_91
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    131
    Аз в момента не чета нищо,но преди време взех една книга на Честър Скот-Чейс или нещо от сорта беше автора,книгата се казваше "Удряй и бягай" криминале много добра книга просто не можех да я оставя да не я чета,защото исках да разбере какво се случва нататък.Сега ми се иска да чета пак нещо такова загадъчни случай да има,криминални случки и т.н това за мен е супер
    Студентски живот,ах сладък живот..с изпити тежки и нощи горещи живее се всеки семестър...

  23. #23
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    креватните тайни на майсторите готвачи
    я мъча от край време, ама нещо не ме грабва и тва е то. ще я зарежа накрая.

  24. #24
    има куп книги, които искам да прочета..-'параграф 22', някои на Хемингуей и още много...

  25. #25
    LONSDALE88
    Guest
    Не мога да нaмеря Ледоразбивача на Суворов

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си