.
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 104

Тема: Бюст

  1. #26
    Всеки иска това, което няма
    Love is a feeling
    Give it when I want it
    cause Im on fire
    Quench my desire
    Give it when I want it

  2. #27
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    еми честно да ти кажа и аз имам малки цици ..и не се притеснявам никак от това ... да вярно искам по- големи , но нямам ...но аз и на моето тяло с по- големи цици сигурно ще изглеждам смешно ...тези са си ми напълно достатъчни ..обичам си ги
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  3. #28
    Супер фен Аватара на splendour
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    dobri4
    Мнения
    1 561
    za men e vajno da imam stegnato dype i plosko korem4e i smqtam da se borq za tqx s cenata na stopqva6tiq mi se ot yprajneniq razni i bnez tva mal1k biyst.prosto ne paraditam s cici i ne smqtam 4e e nyjno,za nem ima mn po vajni ne6ta v viziqta. dr1dnata mi be6e 87-88 a pod gr1dnata 74.posle svalix nqkolko kilca i sega gr1dnata e 85 a podgr1dnata 72-73
    http://impulse.bg/bebcho0o0
    Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
    Отговор: Защото топките са му на елхата.

  4. #29
    Противозачатъчните не се пият просто така...Задължително трябва да са предписани от лекар.Пък и съм чела,че ако се пият повече от не знам си колко години май 5 беше не съм сигурна могат да станат опасни.И без това противозачатъчни не можеш да пиеш до живот и да-те увеличават гърдите но само докато ги приемаш!Между другото няма зле да отидеш на лекар щом имаш цикъл от толкова време а ти е нередовен.На мен ми идва от 3 години а ми идва през два месеца даже и аз тия дни ще отида...
    Аз нямам големи гърди и почти всичките ми познати жени...В класа сме 20 момичета и няма едно с големи гърди.Но всъщност така като се замислиш нормалният размер е този които масата жени имат и да ти кажа не знам дали и 90 санта има!Защо се комплексираш толкова?Ако имаше големи гърди на които приятеля ти да се радва и да обръща внимание само на тях...Така по-добре ли щеше да ти бъде?Иначе има храни съдържащи естествени естрогени дали помагат и дали е временно-не знам.

  5. #30
    Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията.

  6. #31

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    453
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Щом имаш хубаво тяло - талия, крака, дупе.. значи няма за какво да се притесняваш. Мъжете не гледат само това. Важно е и излъчването, това как представяш себе си пред другите.

    След време този комплес ще изчезне.
    But all the miles that separate,
    They disappear now when I’m dreaming of your face.

  7. #32
    Аз съм с малко по-големи мерки , а не съм дебела или нещо подобно.Няма място за притеснение

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Antoniya_92_
    Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията.
    Как да ти обясня,че ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ БЕЗ ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ НЕ СЕ ВЗИМАТ?????

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от Liar
    Цитирай Първоначално написано от Antoniya_92_
    Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията.
    Как да ти обясня,че ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ БЕЗ ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ НЕ СЕ ВЗИМАТ?????
    ОК, не ми се карай, благодаря ти, ама едва ли всички момичета, които пият противозачатъчни са ходили на лекар. Пък може и така да е, просто попитах.

  10. #35
    Ако имаш болезнен цикъл можеш да пиеш,но първо трябва да се консултираш с гинеколог.
    Иначе на мен въобще не ми пука..
    Ако имаш хубаво тяло,това няма да е от значение.

  11. #36
    Нямаше много полезни коментари... Понякога за да стимулираш растежа на гърдите трябва да стимулираш и мускулната тъкан под млечните жлези. Пробвай аеробни упражнения с изнасяне ръцете напред рязко, и така че мишницата да се приближава към бюста. Така юе вкараш кръв в тях което от своя страна ще стимулира растежа на мускулите. Нарочно казвам аеробни (по глупаво написано ще рече бързи и с много повторения), защото инче ще се получи уголемяване на торса като цяло. Разбира се тренировката не бива да е само върхо това. Ако прекалиш тялото заопчва да изгаря масните натрупвания които са там и се получава обратния визуален ефект от желания.

  12. #37
    Супер фен Аватара на BigFakeSmile
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 319
    спокойно бе..на 16 си..има още време..
    I saw this place was open, tonight
    And the girls and the boys
    They were rocking
    And the alcohol was flowing
    And I knew right away this was my life
    Oh what a night....!!

  13. #38
    Spook, дали с упражнения ще се получи нещо? Те не са ли за стягане?

  14. #39
    леле болезнена тема и за мене аз съм на по-малка от теб но и мен ме притеснява Приятелят ми.Моят е 87 но пък са доста раздалечени и изглеждат още по малки ;( ХаХ Честно КазаНо дори на това с бозата съм готова а тва з аупражненията наистина-стягат!Иначе пък виж ся Парис Хилтън абе мноу дори наща Райничка вс-те са с ултра малки гърди!Пък и нали гърдите са масна тъкан-така доказваш че нямаш мазини по себе си т.е. си идеална

  15. #40
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    ми мойта подгръдна е 73, а гръдната 90 и ми се струват малки...имам една братовчедка дето като беше на 16 нямаше кажи речи нищо, сега е на 19 знаеш ли колко много и порастнаха за тея 3 години, чак да се смаеш. Може би просто в тази област се развиваш по-бавно.
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Antoniya_92_
    Цитирай Първоначално написано от Liar
    Цитирай Първоначално написано от Antoniya_92_
    Има ли момичета, които са започнали да приемат противозачатъчни без лекарско предписание? И имало ли е някакви нередности при тях? И пак да повторя - не искам големи гърди. Искам нормални, искам просто да имам някакви. Даже и съвсем малко да влия на растежа, ако има някакъв метод, който знаете, било то противозачатъчни или не, споделете.. И пак благодаря за мненията.
    Как да ти обясня,че ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ БЕЗ ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ НЕ СЕ ВЗИМАТ?????
    ОК, не ми се карай, благодаря ти, ама едва ли всички момичета, които пият противозачатъчни са ходили на лекар. Пък може и така да е, просто попитах.
    Аз взимах, но твърде малко време... около 2 месеца, защото се разделихме с момчето и така. Беше без лекарско предписание и никакви мутации не са ми настъпили в организма. Но пак казвам, че ги пих много кратко, а и не с цел да стана цицореста, а да не се подуя малко по-надолу.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  17. #42
    Не го знам в сантиметри ама с тфа B80 за никъде не съм...Би трябвало да съм на A, ама съм широка в гръдния кош..Смахнато е.А другата година имам бал!!!И на мен ми е кофти, ама с надеждата живея..

  18. #43
    Ами и моя бюст е малък,но по-добре малки и добре оформени гърди отколкото огромни и увиснали.Мисля че напразно се притесняваш,едва ли гаджето ти те харесва заради цицте ти а пък и ако са трагично малки в краен случай има силикон

  19. #44
    Повече от фен Аватара на mmm_sweet
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    485
    ha,dosega samo se oplakvah na maika mi,4e sum prekaleno nadarena i tova e po neina vina a kolkotoooo do temata:nz
    |

  20. #45
    Цитирай Първоначално написано от The_iMMortal_f
    Не го знам в сантиметри ама с тфа B80 за никъде не съм...Би трябвало да съм на A, ама съм широка в гръдния кош..Смахнато е.А другата година имам бал!!!И на мен ми е кофти, ама с надеждата живея..
    А не е ли по- малка серия от В, В80 е около 90 см гръдна и 80 подръдна(не съм мн сигурна), пък и според мен не е мн хубаво да имаш големи гърди, така момчетата ще те гледат само там вместо в очите, има и др недостатъци, но и предимства :P

  21. #46
    Да пиеш противозачатъчни, за да ти се "увеличат" гърдите е ЛУДОСТ. Това е страничен ефект, който се получава при някои жени, не при всички.

    Друг начин да си увеличиш гърдите, освен силикон НЯМА. Никакъв. Дори с 2 сантиметра. Всичко е ген.

    Разбери го и ако не искаш/нямаш възможност за силикон, си избий този комплекс от главата!

    Вместо да се чудиш как да "прикриеш" "дефекта", се постарай да разбереш, че гърдите не са всичко и малките гърди си имат минуси - да, но си имат и плюсове.

    Ако приятелят ти разбере, че не правиш секс с него, защото се компексираш от бюста ти, не ще ти се смее, ами не знам. Не всички мъже обичат големи гърди.

  22. #47
    чи и аз имам малки цици даже моите са още по малки от твоите да ти кажа и кво казала съм си като напрая 18 ши си сложа силикон при някой добър хирург и тва е и аз съм на 16 и имам 88 надгръдна и 76,5 подгръдна така че кво се тревожиш има и по зле от теб

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от Scouse
    сложи си силикон
    На 16 е за Бога...


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  24. #49
    Ох, не знам с тоя силикон. Имам възможност по принцип, ама не ми се ще на 18 години да си слагам силикон Тая някаква надежда, че ще започна поне да си изпълвам сутиена като хората..Та аз нося сутиен от 13 годишна, понеже се комплексирах още от тогава как всичките ми съученички носят, само аз не. А тогава нямах АБСОЛЮТНО нищо. Айде сега, след 3 години не е баш така, ама те са просто..миниатюрни. Единствено варианта за противозачатъчните си мислех, ама щом казвате, че не е удачен, явно наистина трябва да го подтисна този комплекс и да се надявам, че ще порастнат. Благодаря ви за отговорите.
    П.С. The_iMMortal_f, аз също другата година имам бал, а даже не мога да сложа красива рокля с деколте!

  25. #50

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София
    Мнения
    771
    е то и аз не съм Памела(макар,че съм на 14 още),но това въобще не ме грее.Преди едва ли не само за това мислех,ама разбрах,че не е толкова важно.Като гледам моите приятелки даже ми е малко см,ешно,когато почнат да си говорят колко са им големи циците и т.н.По-добре останалото да ти е наред отколкото да си дебела,но да имаш големи гърди.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си