.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    За всички настоящи и бивши пушачи..

    Здравейте! Пуша от 6 години. Имам и съм имала различни здравословни проблеми,но колкото и да съм се опитвала да ги откажа все забравям колко са ми били противни,колко зле ми влияят и пак почвам. Знам че много от вас ще си кажете - "Ами просто ги спри де!".. Но не ми се получава. Въпроса ми е към бивши пушачи - какво ви помогна да ги откажете? Как се случи,кое ви убеди? Към настоящите,които искат да ги откажат нямам въпроси Просто мисля че и на тях може да им е полезна тази информация..
    Life isn't about waiting for the storm to pass..It's about learning to dance in the rain

  2. #2
    Голям фен Аватара на Alex_f
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    PLEVEN
    Мнения
    546
    Ох и аз съм така !
    Приятелят е човекът,с когото можеш да споделиш радостта от тъгата!!!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Мнения
    559
    pomogna mi sporta da spra pu6eneto na cigari i marihuana (pu6ih 2 godini ob6to) mnogo se nadahvah kato treniram .. i pokrai tova re6ih 4e v moq jivot na sportist nqma mqsto za cigari i treva. ve4e ot 1 godina i 8 meseca sam nepu6a4 !
    machoka
    Администратор



    провери си в собствения гащник.

  4. #4
    Не знам дали изобщо ще ти бъда полезна,но..пуших някъде около 3 месеца.Нашите имаха проблеми,а аз не съм агресивен човек,пък и не виждам смисъл да си го изкарвам на други за проблемите вкъщи,та затова пропуших,трябваше ми отдушник.Как ги спрях ли?-Ами отначало ми бе странно.Признавам си.Когато се изнервех или паникьосвах,първата ми мисъл бе да запаля.По едно време толкова ми се допушваше,че чак съм предлагала на приятелки да запалим(непушачки).Отказва а ми. Може би ги спрях лесно,защото пуших много малък период от време и нямах чак такава огроомна зависимост.Факт е обаче че в тея моменти,които изброих по-горе аз не запалих.Просто си казах,че не бива,че няма и не запалих.Спрях ги,защото са много скъпи. Не,сериозната причина е,че се забелязах че кашлям,и то много. Отказах ги(и не,не минах на нещо по-силно),защото нещата се оправиха и аз намерих друг по-здравословен начин да си успокоявам нервите.

  5. #5
    hottie
    Guest
    Звучи може би странно, но за мен най-удобния момент да спреш цигарите е когато си болен. Сигурно и при теб е така - когато си болна не ти се пуши. Самата миризма ти пречи и понякога може и няколко дена да не пушиш. Ами цаката е след тези дни почивка да не почваш. Разбира се трябва да си намериш заместител, защото не самият никотин ти липсва ами НАВИКА да си запалиш цигара!
    Вместо да се тъпчеш с храна и бонбони и да пълнееш най-добрия заместител е спорта. Отдай се изцяло на него и ще видиш, че ще се почувстваш по-добре. Това е и допълнителна мотивация да не ги почваш, защото спорта е полезен, а цигарите му пречат.
    Всичко това ти го наговарям от личен опит - бивш пушач след години тровене!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от ~*RoNi*~
    и аз намерих друг по-здравословен начин да си успокоявам нервите.
    a toi e ? :P
    Life isn't about waiting for the storm to pass..It's about learning to dance in the rain

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Звучи може би странно, но за мен най-удобния момент да спреш цигарите е когато си болен. Сигурно и при теб е така - когато си болна не ти се пуши. Самата миризма ти пречи и понякога може и няколко дена да не пушиш. Ами цаката е след тези дни почивка да не почваш. Разбира се трябва да си намериш заместител, защото не самият никотин ти липсва ами НАВИКА да си запалиш цигара!
    Вместо да се тъпчеш с храна и бонбони и да пълнееш най-добрия заместител е спорта. Отдай се изцяло на него и ще видиш, че ще се почувстваш по-добре. Това е и допълнителна мотивация да не ги почваш, защото спорта е полезен, а цигарите му пречат.
    Всичко това ти го наговарям от личен опит - бивш пушач след години тровене!
    naistina dobra taktika..i az taka pochnah da go zamislqm..shte probvam ama poneje ne sum bolna nqma da chakam da se razboleq ami napravo pochvam sporta..znam osobeno sled bqgane i kakvoto i da e fizichesko natovarvane ne moga da zapalq mn mi e gadno..
    prosto sum zabelqzala che ima nqkolko momenta prez denq ili mesta..na koito prosto mi e mn trudno da ne zapalq..ama puk shte se naucha..puk! :P
    Life isn't about waiting for the storm to pass..It's about learning to dance in the rain

  8. #8
    Тичане,дъвчене на дъвки,коремни преси.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си