.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Аватара на MostHated
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    L.A. \ Moscow
    Мнения
    2 373

    Американските избори...

    ного ми е интересно, защо ще показват тук американските избори, дебати и друи простотии, защо всичко се върти около тези избори? В България не е ли доста осрано положението? Вместо да правят хората нещо по въпроса с нашата дъвржава, излъчват изборите от америка...
    на кого му пука?! на мен лично никак не ми пука за тях
    Raise your fist!

  2. #2
    Както преди са показвали избори (или каквото там е имало) от Русия, сега същото от САЩ.Просто целуваме друг задник.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    141
    е все пак трябва да се подмажем естествено.........та всички сме толкова силно заинтересовани от бъдещият президент на америка

  4. #4
    Ма сте едни политици. Може би вас не ви интересува но много хора ги интересува тъй като те са лидера на НАТО и бъдещето и зависи от кой изберат.

  5. #5
    Аватара на loyal_88
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    По гетата...
    Мнения
    386

    Re: Американските избори...

    Цитирай Първоначално написано от MostHated

    на кого му пука?!
    На мен За по-следващата седмица имам да пиша политически анализ на изборите в сащ...

  6. #6

    Re: Американските избори...

    Цитирай Първоначално написано от MostHated
    ного ми е интересно, защо ще показват тук американските избори, дебати и друи простотии, защо всичко се върти около тези избори? В България не е ли доста осрано положението? Вместо да правят хората нещо по въпроса с нашата дъвржава, излъчват изборите от америка...
    на кого му пука?! на мен лично никак не ми пука за тях
    Абе и аз се чудех същото...То толкова го излъчваха навсякъде това нещо и толкова го дискутираха се едно са избрали президента на нашата държава Гъзолизци...

  7. #7
    Барак Хюсеин Обама, какъв перфектен избор за президент на страна, която само като чуе името "Хюсеин" и подскача до тавана
    Надявам се следващия президент на САЩ да не носи фамилия или презиме като "Ладен" например

  8. #8
    hottie
    Guest
    Ти какво очакваш? Като пез комунизма пълна дезинформация ли??
    И без това народа ни е достатъчно прост и неинформиран, добре че се говори и за случилото се по света

  9. #9
    Де да знам.... не пълна дезинформация, ама не и да го дават тоя, кафевичкия във всички новини.
    Предпочитам по-разширено да дават за президента на Иран да речем.
    Или пък на Таджикистан.На кой му пука!
    Ние си имаме агент Смит!
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  10. #10
    И мен това ме дразни, че в последно време все едно Обама е президент на България... Във всяка телевизия показват "великите" му танцьорки умения, как се заклева, как не знам си какво... Голяма работа, президент като президент. Какво ни занимават само с него всеки ден по 10 пъти...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си