.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Искам да откажа цигарите!

    Пуша вече 2ра учебна година! Искам да откажа тия смотани цигари но е много трудно бе д*йба майка му д*йба... Днеска цял ден съм карал на 1-2 цигари и ми се пуши ужастно много! Ако вие сте отказали цигарите, как сте го направили? Благодаря предварително за съветите!

  2. #2
    Аватара на scoobydors
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Ямбол
    Мнения
    1 884
    Иска се воля... и то голяма.
    И аз се опитвах да ги спра, ама не става...
    Преди като се сетя можех да ги спра от раз, ама вече просто откачам без цигари !



    Life's too short.. too short to live it as a bad person!

  3. #3
    Отвратително е! Но ще ги спра! Обещавам! Утре ако трябва ще си купя ония Табекс от аптеката - ама пък да не взема да привикна към тях

  4. #4
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Всички пушаци казват, че е много трудно да се откажеш, но се изисква много голяма воля! На баба ми й помогна Табекс!

  5. #5
    Само воля.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от Christ
    Само воля.
    и молитви към Бога

  7. #7
    Tabex не става за нищо .. и аз искам да ги спра ,но това не помага . Трябва много да го искаш и най-важното да не си сред компания която пуши ... всеки може да ги спре стига да не е около хора който пушат . Също така първите няколко дни трябва да имаш занимание за да не мислиш за цигарите .
    ------------------------------------------------------------

  8. #8
    Tabex не става за нищо .. и аз искам да ги спра ,но това не помага . Трябва много да го искаш и най-важното да не си сред компания която пуши ... всеки може да ги спре стига да не е около хора който пушат . Също така първите няколко дни трябва да имаш занимание за да не мислиш за цигарите .
    ------------------------------------------------------------

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си