.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34

Тема: избори 2009

  1. #1

    избори 2009

    идват избори
    discuss

  2. #2
    Аватара на scoobydors
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Ямбол
    Мнения
    1 884
    Life's too short.. too short to live it as a bad person!

  3. #3
    Надявам се, че ще настъпи някаква, макари малка, но положителна промяна след тях. защото според мен вече стигнахме дъното, сега лека полека би трябвало да почнем да излизаме от блатото, поне така си мисля и вярвам, че ще е така...

  4. #4
    Супер фен Аватара на crazygirl13
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    2 534

  5. #5
    Избори , пак ще се нашибат некви лайнари , тоя път кво ще е .. надежда михайлова и иван костов , гъзолизци на българия №1 .. деева искам воленчо да го видя какви простотий ще надроби , поне ще е забавно

  6. #6
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Jigi дали ще е забавно ?!?! Аз не съм много сигурен ,щот ако се заплете можем и до гражданска да стигнем ,с тия изказвания неговите ! Трябва умерени ... колкото и да не харесвам НДСВ ,те бяха такива ! И след Костов те успяха да ни бутнат бая напред !

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    И защо ще бойкотирати изборите ако мога да попитам?! За да може да кажете после "вие си ги избрахте" ли? Бягате от отговорност и по този начин давате възможност на етническата партия ДПС за пореден мандат да влезе в управлението.

  8. #8
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Костов.
    По негово време нещата бяха по-добре от сега, нямаше ги ДПС, нямаше ги и БСП, беше ги вкарал в кучи г*з.
    Няма време за експерименти с нови партии, това е моето мнение.
    Във всеки случай, ако останат БСП във властта, аз губя всякаква надежда.

  9. #9
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Sturma
    Костов.
    По негово време нещата бяха по-добре от сега, нямаше ги ДПС, нямаше ги и БСП, беше ги вкарал в кучи г*з.
    Няма време за експерименти с нови партии, това е моето мнение.
    Във всеки случай, ако останат БСП във властта, аз губя всякаква надежда.
    благодарение на господин костов съществува дпс ... ако беше сазирал конституционият съд навреме ,нямаше да ги има тия !

  10. #10
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от Sturma
    Костов.
    По негово време нещата бяха по-добре от сега, нямаше ги ДПС, нямаше ги и БСП, беше ги вкарал в кучи г*з.
    Няма време за експерименти с нови партии, това е моето мнение.
    Във всеки случай, ако останат БСП във властта, аз губя всякаква надежда.
    благодарение на господин костов съществува дпс ... ако беше сазирал конституционият съд навреме ,нямаше да ги има тия !
    Когато царя дойде, той върна БСП и подпомогна на ДПС.

  11. #11
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    точно па царя върнал бсп ти знаеш ли кой го сваля от трона му през 44 ?! ае замисли се дали ще върне някога комуняги нее нееееее яко яко

  12. #12
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    през 2005 работата беше така : или повторни избори или правителство ,независимо от различията между бсп и ндсв/не включвам дпс ,щот тях им стига да са във властта ,нямат проблем ква политика ще водят !/ А едни повторни избори година и половина преди приемането ни в ЕС хич не е добре ! /не съм фен на ес ,но щяхме да загубим още повече ,ако бяха отложили членството / И ей ти троен съюз ....А иначе говорех за 2001 ... тогава царя никво бсп не е връщал ... те тогаз си се "мразеха" btw се надявам да са поставили интересите на държавата ,пред личните в този троен съюз ! /няма как да знам де ... /

  13. #13
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Не вЕрвам на партии с имена съкращения!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  14. #14
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от InitialD
    Не вЕрвам на партии с имена съкращения!
    ами то те не останаха една атака и един герб ... май май това са без съкращение и с реален шанс за власт

  15. #15
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    това пък кога са го измислили лелее мерси все пак ...сега остава и атака да се окаже нещо такова

  16. #16
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    точно па царя върнал бсп ти знаеш ли кой го сваля от трона му през 44 ?! ае замисли се дали ще върне някога комуняги нее нееееее яко яко
    В голяма заблуда си приятелче, в момента много от хората около Симеон, са били в ДС по време на комунизма.
    Точно същия цар, който мислихме ,че ще ни отърве от комунистите (които и в момента са на власт) той ги върна.
    Има много информация по интернет, разтърси се, не се смей, вярно смешно е това ,но е самата истина с която явно не си запознат. Незнам дали знаеш , но в момента царя е в коалиция с ДПС и БСП и двете партии са препълнени с бивши агенти на ДС.
    През 2005 за която говориш НДСВ влиза в коалиция с ДПС, чиито лидер Ахмед Доган, е бил агент в ДС, това го знае цяла България за него.

  17. #17
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    аа да забравих ,че всички 'сини' са чистички .... ае ае ... в момента в България няма политик ,които да не е бил свързан по някаква причина с ДС или БКП ! Когато това поколение си отиде може и да видим нещо по-добро ! /евреите се лутат в пустинята докато не умира и последния човек с робско съзнание ... поколението се мени и от лошото идват към доброто . Да се надяваме ,че и при нас ще стане /

  18. #18
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    аа да забравих ,че всички 'сини' са чистички .... ае ае ... в момента в България няма политик ,които да не е бил свързан по някаква причина с ДС или БКП ! Когато това поколение си отиде може и да видим нещо по-добро ! /евреите се лутат в пустинята докато не умира и последния човек с робско съзнание ... поколението се мени и от лошото идват към доброто . Да се надяваме ,че и при нас ще стане /
    Това и аз казвам, всички са оцапани. Без значение цвят, СДС също.
    Всички са толкова долни и нямат капка морал. Например БСП обеща, че когато дойде на власт ще разобличи сделката която Симеон сключи с португалски консорциум (която ограби бая българския народ ,а всички ние виждаме какво е качеството на самата магистрала). БСП обеща ,че няма да позволи връщането на имотите на царя, но какво стана, БСП е в коалиция с НДСВ, най-голямата лайнарщина която БСП извърши е че обеща да изтегли военния контингент от Ирак.
    Отплеснах се малко, ама си спомних обещанията на тоя и оня

  19. #19
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    аз до колкото знам наще май се изтеглят от ирак вече .... може и грешно да знам ... пък и аз съм на мнение ,че най-накрая станишев без вина ще бъде натопен за нещо . Той не е така ,както по старите пушки , обременен с ДС ... просто е млад и няма как ... така де мен ми харесва - млад е , 100% той прави каквото може за България ,изглежда интелегентен ... въпроса е че всички пречат и гледат да грабят ... една птичка пролет не прави !

  20. #20
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    аз до колкото знам наще май се изтеглят от ирак вече .... може и грешно да знам ... пък и аз съм на мнение ,че най-накрая станишев без вина ще бъде натопен за нещо . Той не е така ,както по старите пушки , обременен с ДС ... просто е млад и няма как ... така де мен ми харесва - млад е , 100% той прави каквото може за България ,изглежда интелегентен ... въпроса е че всички пречат и гледат да грабят ... една птичка пролет не прави !
    Изтеглят контингента, защото Обама дойде на власт, а той е против войната в Ирак, все пак трябва да му пооближим задника.
    Мисля, че още не сме ги изтеглили, но сме на път да го направим, не съм сигурен обаче, дали ги изтеглихме или не.
    Да ми дадът власт и на мен, пък и аз умея да изглеждам интелигентен, щом това е целта
    Станишев лъжец и измамник, пак казвам, каквото обеща, не го направи, няма да ми е приятно ако остане във властта още един мандат.
    Министър-предстедателя е човек който има много големи функции и власт, давам пример със Стефан Стамболов и какво той е направил за България. С този пример, мисля че точно се дава обяснение какво може един човек, на толкова висок пост.. стига човека да има желание да работи за хората.

  21. #21
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    точно стефан софиански не го давай за пример както знаем го разследват за доста престъпления ... и както живееш в софия виждаш на какво дередже сте и то не зарди бойко /колкото ида не го харесвам/

  22. #22
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    точно стефан софиански не го давай за пример както знаем го разследват за доста престъпления ... и както живееш в софия виждаш на какво дередже сте и то не зарди бойко /колкото ида не го харесвам/
    Не чети между редовете, говоря ти за Стефан Стамболов, не за човека развалил София и напълнил джобовете си като Стефчо от София.
    Дадох Стамболов като пример, че един министър-председател може да направи доста за своята държава, стига да има желанието да го направи, Серго не е човека обаче.. царчето и той е същия, да си ги вкара онея 600 дни дето не ограява слънце, царската особа.

  23. #23
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    охх съжалявам ... понякога след тренировка съм бая разсеян ... искало ми се е да пише стефан софиянски ... сори пак хахаха пууу че съм прост

  24. #24
    Доста съм раздвоена,ама доста.
    От една страна не си представям какво 6е стане с България,ако на власт дойде Волен Сидеров.Какво 6е стане когато ни управлява някакъв луд
    ОТ друга страна симпатизирам на Костов,може да е крал,но и доста допринесе.

  25. #25
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от adrenalin_f
    Доста съм раздвоена,ама доста.
    От една страна не си представям какво 6е стане с България,ако на власт дойде Волен Сидеров.Какво 6е стане когато ни управлява някакъв луд
    ОТ друга страна симпатизирам на Костов,може да е крал,но и доста допринесе.
    Добре бе а вие не разбрахте ли, че АТАКА е създадена от ДуПиСе за да се радикализира българина за да може турчалята да ги е страх от нас и доганчо да си получава гласовете и да влиза във всяко правителство.?!!?
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си