.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: DALI .. ?

  1. #1

    DALI .. ?

    Zdraveite .. zna4i az sam na 14 godini i sam 1.60 visok.. treniram futbol [vratar sam] ta misalta mi e dali 6te uspeq da stana pone 1.82/3 za6toto vs 1 vratar e visok g/d tolkova .. maika mi e visoka 1.62 a ba6ta mi 1.72 i ako moga da go postigna kak? kajete si mnenieto pls .. GOTOV SAM NA VSI4KO

  2. #2
    Аватара на Andreev
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    577
    нямаш шанс....



  3. #3
    Ми пробвай... Много стретчинг, също и плуване, и висене на лост (дори и набирания). Идеята е да са ти разтегнати мускулите и да са ти подвижни ставите. Натоварването в ставите и скованите мускулите 1 вид пречат на растежа. От опит глава не боли

  4. #4
    a mojete li da mi prepora4ate nqkakvi hranitelni dobavki za raztej .. no da budat efikasni (cenata nqma zna4enie) kato imate predvid 4e sam na 14 godini

  5. #5
    shte se razvivash oshte mnogo.. samo na 14 si.. ako ne porasnesh, nz.. moje bi tr da trenira6 ne6ty ot sorta na pluvane..
    Impossible is a dare.

  6. #6
    Имаш шанс да бъдеш над 170 100% но за 180 малко трудно но все пак не е невъзможно все пак Impossible Is Nothing!!!
    По добре грозна победа,от колкото красива загуба!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от vratar4e
    a mojete li da mi prepora4ate nqkakvi hranitelni dobavki za raztej .. no da budat efikasni (cenata nqma zna4enie) kato imate predvid 4e sam na 14 godini
    В НИКЪВ СЛУЧАЙ!!!Ти в момента се развиваш бе тва мое да ти попречи на нервната система,от тва може да получиш някой страничен ефект.
    По добре грозна победа,от колкото красива загуба!

  8. #8
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от lebron23
    Цитирай Първоначално написано от vratar4e
    a mojete li da mi prepora4ate nqkakvi hranitelni dobavki za raztej .. no da budat efikasni (cenata nqma zna4enie) kato imate predvid 4e sam na 14 godini
    В НИКЪВ СЛУЧАЙ!!!Ти в момента се развиваш бе тва мое да ти попречи на нервната система,от тва може да получиш някой страничен ефект.
    Тъпотии, от хранителни добавки нищо не може да ти стане, но няма и да порастнеш особено от тях...
    Ако искаш да порастнеш можеш да взимаш хормон на растежа който е 5000 лв. дозата
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от SiegHeil
    Цитирай Първоначално написано от lebron23
    Цитирай Първоначално написано от vratar4e
    a mojete li da mi prepora4ate nqkakvi hranitelni dobavki za raztej .. no da budat efikasni (cenata nqma zna4enie) kato imate predvid 4e sam na 14 godini
    В НИКЪВ СЛУЧАЙ!!!Ти в момента се развиваш бе тва мое да ти попречи на нервната система,от тва може да получиш някой страничен ефект.
    Тъпотии, от хранителни добавки нищо не може да ти стане, но няма и да порастнеш особено от тях...
    Ако искаш да порастнеш можеш да взимаш хормон на растежа който е 5000 лв. дозата
    А тоя хормон знаеш ли колко е вреден а?
    От него ако отганизма него понесе може да стане вси4ко (примерно да ти пораснат нов ред зъби шото тва в слонски хормон)
    По добре грозна победа,от колкото красива загуба!

  10. #10
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от lebron23
    А тоя хормон знаеш ли колко е вреден а?
    От него ако отганизма него понесе може да стане вси4ко (примерно да ти пораснат нов ред зъби шото тва в слонски хормон)
    Хормона няма нищо общо с тея добавки за които говориш ти
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

  11. #11
    Човек имам един фр дето до 15 години беше тапа, после стана некф дългун, никога не е късно да порастнеш. Аз обаче спрях да раста към 13-14 години, сега съм на 17 и си стоя 170 см. Всичко е до ген, като спортове и хранене могат да окажат малко влияние, но чудеса не очаквай.
    Хранителните добавки не могат да помогнат, а че не са вредни - не са, не слушай заблудените души, дето са чули-недочули и вече дават акъл. За употреба на растежен хормон трябва да си направиш редица строги изследвания при лекар и да спазваш много сериозен и контролиран режим на прием. Мястото да питаш за това не е в този форум, консултирай се със специалист.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си