.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 171
  1. #1
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067

    Наглост безбожна....имат ли право сервитиьорките ....

    Вчера бяхме на ресторант с едни момчета и накрая като дойде време да плащаме сметката събрахме бари ама нямахме точно, оставаха 50 стотинки и чакаме сервитьорката да ни върне, щото плащахме общо.Взе парите и ние чакаме да ни върне рестото а тя каза "мерси" и си замина.Как може а освен това беше темерут иначе щяхме скандал да и направим

  2. #2

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    ужассс, ужас ти казвам !!!

  3. #3
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Кво му е веселото, нали не са набутали теб

  4. #4
    Това е практика, която съществува в по-голямата част от заведенията. Невероятно дразнещо е! Понякога се разправям, понякога не ми се занимава. Случвало ми се е да се опитат да си задържат по лев-лев и нещо!

  5. #5
    пожелавам ти някой ден да работиш именно тази работа за 50ст. какво можете да си вземете с 50 ст ми кажи при положение ,че момичето(независимо какво е) ви е облужвало.Дребнавост-това бих казала!
    Бъди пастет,но с ъкъл! You are in pain
    Take your LIFE, take your life with COCAINE
    But I am who I am
    so I do what I can, when I can
    but I can't really do a damn thing

  6. #6
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Да ама те си взимат заплата за тая работа -за 50 стотинки щях да се прибера с рейса и остават 10 стотинки за 2 дъвки
    ама ти ако нямаш 50 стотинки те няма да ти направят отстъпка

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    сервитЬОрки


  8. #8
    ае умри са за 50 стотинки, мизерник...
    we give it all.

  9. #9
    Аз ако искам да оставя бакшиш, ще го направя, няма нужда да си взима пари сама. Не съм за 50 стотинки, но всеки път да си ги взимат? Най-мразя такива нагли същества! Най-добрата ми приятелка работи като сервитьорка и точно заради това гледам да "щадя" другите, но понякога са твърде нагли. На мен може да не ми харесва обслужването им, а те да си взимат от парите ми? А ако аз ги поискам означава, че съм дребнава? Ще ме третират като боклук - без грам уважение, а аз съм дребнава защото съм си поискала левчето, което най-нахално си е взела?

    Отново казвам - бакшиш ще оставя, ако съм доволна! Няма нужда някой сам да реши, че заслужава (а в 99% от случаите не заслужават и една стотинка!) и да си вземе.

    Цитирай Първоначално написано от мичка
    пожелавам ти някой ден да работиш именно тази работа за 50ст. какво можете да си вземете с 50 ст ми кажи при положение ,че момичето(независимо какво е) ви е облужвало.Дребнавост-това бих казала!

  10. #10
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey
    Отново казвам - бакшиш ще оставя, ако съм доволна! Няма нужда някой сам да реши, че заслужава (а в 99% от случаите не заслужават и една стотинка!) и да си вземе.
    Точно така

  11. #11
    Върви ти ми работи за 200 лева на месец, обслужвайки подобни келеменца, и викай после 50 стотинки, та 50 стотинки.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от NaskoKaulitz
    Да ама те си взимат заплата за тая работа -за 50 стотинки щях да се прибера с рейса и остават 10 стотинки за 2 дъвки
    ама ти ако нямаш 50 стотинки те няма да ти направят отстъпка
    може да е на процент и бакшиш,може да й е 1ви ден и тогава работиш цяла смяна като единствено ти остава бакшиша на края.Въпросът е ,че всеки работи за едно парче хляб.Добре ,представи си, че си платил нейните пътни и си я черпил 2 дъвки(толкова ли е много).Ако си редовен клиент,който оставя бакшиш,ако някой път не ти достигат едва ли ще ти направи проблем(личен опит).Жалко,че останаха мн малко лоялни клиенти в нашата страна,никой не цени труда на отрещния(не се отнася само за серв.),а като цяло.Жалко,че малките дечица(,който нямат право да бъдат в заведения,където се сервира алкохол,ако нямат навършено пълнолетие и са без предрожител) пълнят красивите и изтупани заведения като се правят на големи Тупалки,а накрая ,за да си платят сметката броят стотинките и не оставят нищо на серв.Жалка картинка.
    Бъди пастет,но с ъкъл! You are in pain
    Take your LIFE, take your life with COCAINE
    But I am who I am
    so I do what I can, when I can
    but I can't really do a damn thing

  13. #13
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Върви ти ми работи за 200 лева на месец, обслужвайки подобни келеменца, и викай после 50 стотинки, та 50 стотинки.
    Ми кой ги е карал да работят като не им харесва заплащането

  14. #14
    Аватара на chelsea
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    то не е град,а джунгла...
    Мнения
    340
    не всеки има късмет с мама и тате паралии, наско.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Каквото и да е обслужването - 50 СТОТИНКИ не са нищо и е просто абсурдно да правиш тема за това...

  16. #16
    Абе така си е! Аз също не обичам да оставям бакшиш и винаги си вземам рестото дори и да е 10 ст. Е ся ако е неква яка мацка дето да ме накефи нещо ( примерно да е усмихната любезна и т.н ) ше и остая и левче ама всички знаем че повечето не са такива! А и ей тей 50 ст по 50 ст... на ден от 10 човека да си остай по 50 ст ей и ги на 5 лв...и смятайте за 1 месец колко е напреде с паричките а НЕ ГИ ЗАСЛУЖАВАТ!!! А като е искала толкова мн да взима хубави пари от работата си да се е трудила повече когато е трябвало и да се образовала! Едвали тогас щеше да стане неква обикновенна сервитьорка!

  17. #17
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    О, моля ви, къде сервитьорките вземат по 200лв?
    Мразя да си вземат пари, които не са предназначени за тях. Почти винаги оставям бакшиш, но някои просто не го заслужават.(Леле, трябва отново да си издиря любимия сервитьор. Няма такъв образ.(сърчице))

  18. #18
    Това за 50ст. да правиш цяла тема, безсмислено е! И какво не заслужава ли това момиче 50ст.? Обикаля, носи ви каквото си поръчате и накрая се прайш на гъз. Глупаво е!
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  19. #19
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    готов съм да се обзаложа на 5 евро (имам ги в портфейла ),че наско и дани каулиц са фалшиви регистрации на някой редовен юзър (юзрод)...
    ъм как ще си получа 5-те евро аз съм си аз (наско от пловдив) а дани си е от гоце делчев и двамата сме фенове на токио хотел искам си 5-те евро

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    готов съм да се обзаложа на 5 евро (имам ги в портфейла ),че наско и дани каулиц са фалшиви регистрации на някой редовен юзър (юзрод)...
    Не съм аз.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от HardcoreSyndrome
    Това за 50ст. да правиш цяла тема, безсмислено е! И какво не заслужава ли това момиче 50ст.? Обикаля, носи ви каквото си поръчате и накрая се прайш на гъз. Глупаво е!
    Именно...дава харана на тоталните загубеняци и такива глупости...като можеш да дадеш да кажем 10лв за обяд, можеш да дадеш и 50 стотинки за обслужването!

  22. #22
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Цитирай Първоначално написано от nestle
    А като е искала толкова мн да взима хубави пари от работата си да се е трудила повече когато е трябвало и да се образовала!
    Повечето сервитьорки, са под или на 18 години, висше ли искаш да имат ?

    По темата: Деба прошляка долен, като сте били повече хора по колко стотинки се падат на човек бе лешпер, да не си за 10-15 стотинки.Както казаха преди мен

    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Заведенията не са за клошари...
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  23. #23
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Цитирай Първоначално написано от HardcoreSyndrome
    Това за 50ст. да правиш цяла тема, безсмислено е! И какво не заслужава ли това момиче 50ст.? Обикаля, носи ви каквото си поръчате и накрая се прайш на гъз. Глупаво е!
    Именно...дава харана на тоталните загубеняци и такива глупости...като можеш да дадеш да кажем 10лв за обяд, можеш да дадеш и 50 стотинки за обслужването!
    То не стига че цените са безбожни, ми и допълнително те набутват.Освен това ТЕ СИ ВЗИМАТ ЗАПЛАТА ЗА ОБСЛУЖВАНЕТО

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    E, като пише, в сметката една сума ти нея трябва да платиш, пък ако сервитьора е готин или поне не се държи ужасно си оставям бакшиш. Ама някои не заслужават. В Магнито например ми доставя удоволствие да им оставя поне лев. Там заслужават. Ама някои да ме гледат с досада и като ми кажат "личнъ картъ" и да я гледат половин час и после да ми я хвърлят, да ме прощават ама и стотинка повече не давам.

  25. #25
    Аватара на NaskoKaulitz
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 067
    Цитирай Първоначално написано от Loshotia
    E, като пише, в сметката една сума ти нея трябва да платиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си