.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685

    На Горещият стол е Still1ME1Still1HERE


  2. #2
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Оххх.... падна ли ми сега!
    Такам... сега да видим какви въпросчета да питаммм.

    1. Наистина ли мислиш сериозно за варианта да дойдеш до Варна само и само да се видим?

    2. Промени ли ти се мнението за мен през последните дни... и какво е сега то за мен?

    3. Мисля да изкарам на голям плакат една от снимките, които ти пратих онзи ден и да ти го подаря за коледа ако успееш да дойдеш... как ти се струва идеята?

    Това за сега, че съм в даскало и даскалката ми мъмри...

    П.П.
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Малко въпроси и от мен, защото ми е скучно, докато си на училище... (:

    Кой би взел със себе си за 5 дни в Перник? Мен или Тедо?

    Защо наскоро не сме се виждали с Тедо?

    Според теб пиеш ли много?

    Мммм кое те дразни в мен (не харесваш)?

    Студена ли съм?

    Защо точно фанта лимон?

    Сега и ти ми изброй 3 твои любими песни?

    Последната книга, която си прочел?

    Любима песен?

    Любим филм?

    Любим цвят?

    Любим алкохол?

    Кога ще се видим?

    Това е за сега.

  4. #4
    1. За какво никога не ти остава време?
    2. Има ли нещо което не харесваш в себе си?
    3. Коя е най-голямата ти мечта?
    4. Коя е най- запомнящата се беля от детството ти?
    5. Какво може да те размее и какво да те разплаче?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от stefity
    Оххх.... падна ли ми сега!
    Такам... сега да видим какви въпросчета да питаммм.

    1. Наистина ли мислиш сериозно за варианта да дойдеш до Варна само и само да се видим?

    Да-нещо против,ако имаш сега кажи,че да не спестявам за билети до Варна А между другото ще спя у вас,че нашите няма да знаят,а смолетите са само 1 път дневно А ти наистина ли си мислиш,че щи приема половината от парите,ако си говориила сериозно,щот ми го каза два пъти Казах ти и Лина може да ти го каже - не взимам пари от момичета

    2. Промени ли ти се мнението за мен през последните дни... и какво е сега то за мен?

    Ми преди нямах точно изградено мнение за теб Беше хубаво,а сега е прекрасно и нагоре Много ме радваш и мисля,че още повече ще ме зарадваш ако се срещна с теб

    3. Мисля да изкарам на голям плакат една от снимките, които ти пратих онзи ден и да ти го подаря за коледа ако успееш да дойдеш... как ти се струва идеята?

    Охооо,на стената над леглото и ще сложа лампичка,че да го осветява вечер кат си легна Само ми е интересно как ще го приемат наще,но сиг ще им кажа,че си любимата ми певица

    Това за сега, че съм в даскало и даскалката ми мъмри...

    П.П.

    П.П.
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Кой си ти и за какво се бориш ? ??
    Аз съм Дани - приятно ми е за сега :P Боря се за да уцелея в този шибан свят.Ставам след като падам и напред продължавам :

    Крачка напред,
    За всяка една-две назад,
    но след тях с три се настигам
    и на пук на живота,пак пристигам
    Ще вървя макар да не знам накъде
    И надявам се,че всичко ще свърши добре...


    Из стихотворението,което вчера написах...За първи път правя каквото и да е била литература...И не няма да го пусна цялото или поне не засега - може би някой ден,скоро или не,не знам.
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Малко въпроси и от мен, защото ми е скучно, докато си на училище... (:

    Кой би взел със себе си за 5 дни в Перник? Мен или Тедо?

    Ах - сложен избор.Двамата сте толкова различни,едно към едно качествата са ви различни и съответно темите на разговор.Принципно и двамата,а иначе спрямо настроението


    Защо наскоро не сме се виждали с Тедо?

    Не знам и аз не съм го виждал от 2 седмици и нещо

    Според теб пиеш ли много?

    Не,но не може да ми се вярва....Но кат се замисля може,защото ти казах,че никога няма да те излъжа за нещо важно.Пия рядко,но достатъчно,че да помня и да ми е весело и да ми паднат задръжките донякъде

    Мммм кое те дразни в мен (не харесваш)?

    Понякога си дребнава,упрекваш без причина и ме обвиняваш в неща,които и ти правиш.Не даваш ясен отговор на важните неща,ако не те попитам сериозно.Понякога си груба.Това са лошите ти качества,които познавам.

    Студена ли съм?

    В буквален или в преносен симсъл?В буквален да - доста интересно явление В преносен - Неизвестното те плаши и те прави предпазлива.Понякога това те прави да изглеждаш студена.

    Защо точно фанта лимон?

    А защо точно спрайт Принципно всичко ми харесва,он най много са Фанта лимон,Спрайт и сок от Ябълка,Ананас и Вишна.От безалкохолните разбира се

    Сега и ти ми изброй 3 твои любими песни?

    Ах...3?Трудно - имам поне 10 най-любими,затова ще се огранича с 5:

    DiS - Живей
    Sветцiте - В техните ръце
    Sветцiте - Доверие
    Kingsize - За нея
    RaggaOne - Музика във вените


    Последната книга, която си прочел?

    Ми сега чета Илиада,но последната е Джеймс Бонд,ама на някъв друг автор,а не на Иън Флеминг


    Любима песен?

    Малко се повтаряш,ама кат имам бонус една,дай да помисля:
    Eminem - Lose yourself


    Любим филм?

    Е пак ще напиша 3-4

    Boys don't cry
    My girl
    Klass
    Gabriel
    Felon
    8 mile
    Shawshenk redemptation
    The godfather(Кръстникът) 1,2

    Май повечко станаха

    Любим цвят?

    Червен(от Левски съм ),Син,Зелен,Оранжев,Сив

    Любим алкохол?

    Водка и след това идва Джина,бирата ако е топло само или съм с бирена компания

    Кога ще се видим?

    Каза,че май в Неделя след Английския ти с исвободна,ако искаш ...Аз съм навит


    Това е за сега.
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от RiseGirl
    1. За какво никога не ти остава време?
    2. Има ли нещо което не харесваш в себе си?
    3. Коя е най-голямата ти мечта?
    4. Коя е най- запомнящата се беля от детството ти?
    5. Какво може да те размее и какво да те разплаче?
    1.За всичко,което е важно имам време,ако не намирам значи не е толкова важно

    2.Има всъщност 2,ама едното не е кой знае кво и бих оправил другото,ама ме е мързел да сваля 5 килграма Принципно не изтъквам нищо лошо или хубаво от мен.Нмям комплекс да казвам колко ми е ужасно или хубаво е едикво си Очите са ми най-хубавото в мен(освен душата,де ),но оставям хората да ги забележат,а те винаги го правят,ако не го не им се сърдя

    3.Мечти колкото си искаш - живея в реалността.Може би в момента е да се запозная с Стефито

    4.Не си спомням честно Но съм имал големи изцепи като се замисля В детската си извадих пишката и почнах да пикая по едно момиченце и да го гоня Също така на друго заврях цвичката зад танците така,че никой да не може да я извади На една трябваше да и копувам нови бански,че и ги пуснах в толаетната и пуснах водата
    Също в детската едно момиче си развяваше п***а*а и всички се наредихме на опашка всичките момичета и после нещо даскалките на майка ми са плямпали нещо и тя на мен съответно

    5.Може да ме разсмее филм,човек или случка.Обичам да се смея на всичко,което си заслужава,което за всеки човек е различно.Мразя да плача,но се случва.Иначе филм до сега 2 са ме разлпквали и човек,на който държа - независимо дали го харесвам или е приятел Злополуките с хора,които познавам ги преглъщам,но обидите от хора,които харесвам ме разчустват много...
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  9. #9
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Любимо ядене?Защо?
    Най-омразно адеме?Защо?
    Къде Учиш?Каква специалност?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  10. #10
    Аватара на ChippRetard
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    zagubeniat grad
    Мнения
    10
    Pushish li marijuana?

    Poznava6 li irko?

    Bil li si v druga strana, ako da kakvo ti e haresalo nai mn?

    Kakvo nai mn ti haresva ot BG (priroda)?

    Koq ti e nai-omraznata pesen...?

    Koi ti e nai-bezrazli4nia 4ovek kogoto poznava6?

    Kolko puti sra dneska ?

    A v4era?

    Awe po kolko vreme prekarva6 v toaletnata... sredno!

    Kakvo koli4estvo te4nost si pil nai-mn... na ekS

    Padal li si si na glavata kato maluk
    Poslannikat e ubit, pogrebenie nqma da ima.

  11. #11
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    На колко години си?
    Снимка?
    Обичаш ли дъвчащи бонбони?
    Портокал или банан?
    Пица или спагети?
    Кебапче или кюфте?
    Шоколадов или ягодов шейк?
    Пържени картофи - със или без сирене?
    Кока-кола или пепси?
    Любим сладолед?
    Баница с боза или принцеса с айран?
    Ся гладен ли си?

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood
    Любимо ядене?Защо?
    Най-омразно адеме?Защо?
    Къде Учиш?Каква специалност?
    Що е ядене ми е любимо.Не харесвам нищожно малко неща.Може би печени кестени.

    В италианския лицей в София Природоматематически профил
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  13. #13
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    Какво не понасяш?
    какво те кефи?
    Любима музика?
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ChippRetard
    Pushish li marijuana?

    Редовно - не.Два пъти съм пушил,ако има с кой пак бих - не е нещо,което не съм правил или няма да направя повече.

    Poznava6 li irko?

    Не.

    Bil li si v druga strana, ako da kakvo ti e haresalo nai mn?

    Да,в Италия.Остров КапрИ.Но беше и заради цялостното преживяване Като цяло е хубава страната.Рим е много скучен град,обаче.Също и Равена.Но КапрИ,Монтекатини и Венеция са супер

    Kakvo nai mn ti haresva ot BG (priroda)?

    Всичко И морето и планината и Перник...

    Koq ti e nai-omraznata pesen...?

    Всяка на моранди е пълна издънка и тормоз за слуха,а на всичкото отгоре итекстовете са му тъпи.

    Koi ti e nai-bezrazli4nia 4ovek kogoto poznava6?

    Безразлични са ми 97% от познатите.Всеки,за който не дишам и не ме интересува дали ще срещна пак,ако утре се преместя в друга държава, ми е безразличен.Хората,които чакам да видя и да чуя и да напиша по скайп са важни за мен - другите прав им път.

    Kolko puti sra dneska ?

    Нула за сега,ама като отговоря на въпросите,които сте ми задали за сега отивам,че усещам,че иска да излезео т един час насам

    A v4era?

    Два пъти-сутринта преди даскало и след даскало.

    Awe po kolko vreme prekarva6 v toaletnata... sredno!

    За сране средно между 10 и 15 мин т.е. около 13

    Kakvo koli4estvo te4nost si pil nai-mn... na ekS

    Хаха то си е до концентрат и напитка и смеска към течността,ако е алкохол.Иначе на екс съм пил половин литър и повече вода,чаша 200 мл водка със сок.Ракията,например,на екс не е мн приятно.Вино,пък никъв шанс да изпия повече от две глътки на екс без да се издрайфам - от опит занм.Три пъти пробвах за един ден и не ми се получи

    Padal li si si na glavata kato maluk

    Абе не знам,ама до колкото се познавам би трябвало
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    На колко години си?
    Снимка?
    Обичаш ли дъвчащи бонбони?
    Портокал или банан?
    Пица или спагети?
    Кебапче или кюфте?
    Шоколадов или ягодов шейк?
    Пържени картофи - със или без сирене?
    Кока-кола или пепси?
    Любим сладолед?
    Баница с боза или принцеса с айран?
    Ся гладен ли си?
    На 15 съм

    Снимка след малко - след като мина през тоалетната Даже няколко,че да се реванширам за закъснението

    Да,обичам.Жели бон с животинчета

    Аха и двете - не знам.Може би портокал

    Пица,определено Спагетите след екскурзията в Италия ги намразих-по гадни не съм ял Дееба тея италянци дееба Иначе тея на майка ми стават

    Кюфтета

    Шоколадов

    Със сирене,разбира се

    Кока кола,по-разбира се

    Нямам любим сладолед

    Баница с айрян честно казано,но така или иначе нито баници вече има свестни нито принцеси А иначе и бозата обичам,ама предпочитам си айряна

    Май не съм,макар че почти винаги бих хапнал още нещо
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от slavito007
    Какво не понасяш?
    какво те кефи?
    Любима музика?
    Не понасям лъжата в гадната и форма,лицемерието,маските на хората,страхливостта за важните неща,но това и на мен ми се случва понякога.Също така мразя и нахалството и заяждането без покритие,мразя хората да търпят,когато не трябва да търпят.Мразя двойнствените отговори.Мразя хората,които не искат да знаят кои са,които умаловажават живота.Не харесвам презрението на проблемите и на собствената си личност,но разбирам,че понякога се налага,а и на мен ми се налага понякога,също така тези,които се предават преди да са започнали или да са опитали да променят нещо.Мразя високомерието и хората които не знаят кога да спрат.Не харесвам дребанвостта и мрънкането в големи количества.Мразя недоверието на хората.Най-много мразя,обаче,да гледам ранено момиче,което плаче и винаги ми ставатъжно и съм готов да помогна.

    Нещата,които са болднати,са неща които не мразя,но не харесвам.

    Не мразя нито един човек,а само някои от качествата им.Накои хора просто ги презирам,но не ги мразя и не знам дали някога ще мразя някой.




    Кефи ме хубавата компания,музика и радостта околомене,както и тази която аз предизвиквам Кефят ме приятелите ми


    Слушам всичко,в което има смисъл,а не е писано само за пари.Харесвам хората,които слагат това,което чустват в песните си.Принципно слушам БГ хип хоп,малко чужд и рядко метъл Тези два стила ги уважавам.Не обичам Дет метъл - само ми викат на главата
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от 88
    Защо се напи от две бири
    Бяха три и не се бях напил много.Много щях да съм се напил след шестата и то,защото не бях ял нищо от 4-5 часа.Държа на алкохол и занм кога да спра,който твърди обратното не ме познава
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  18. #18
    На ви снимки,животнииииии

    Мокър след първия учебен ден и с костюм

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/1S.jpg

    Младият Рамбо

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/2R.jpg

    Аз и Стефо пред Кулата в Пиза Малко изглеждам нисък,ама нз що е така 180 и нещо съм

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/3i.jpg

    Пак там,ама със Алекс:

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/9x.jpg

    На моста на влюбените със влюбената идиотска усмиФка

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/10n.jpg

    На концерта на Дийпзон със светеща пръчка в устата

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/8V.jpg

    Из колекция Аз,Лина и Тедо у Перник:

    Идиотска усмиФка

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/4o.jpg

    Аз и Тедо (в деня на мача България - Италия)

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/5P.jpg

    Аз и Лина с най-идиотската умифка

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/7L.jpg

    Из колекция аз и Стефо в Гърция на път за Италия като педераси в стаята на момичетата в 3 часа през нощта и известно количество алкохол

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/11i.jpg

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/12O.jpg

    http://prikachi.com/images.php?users/jasdei/13W.jpg
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  19. #19
    Мега фен Аватара на LordOfLight
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    In The Brave New World
    Мнения
    3 113
    Защо по дяволите сенките и даже като цяло гримът ти отиват повече, отколкото на мен, а аз съм момиче? о.О


    Любител на мусаката? А на дроб съ/армата?


    Колко човечета от форума познаваш лично?


    Пъстри ли са ти очите или бъркам?
    ...don't care what I've become but fear what I am becoming...

  20. #20
    Цъкаш ли?

    А четеш ли, или ти се струва досадно?

    PRO or not > :P?
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от LordOfLight
    Защо по дяволите сенките и даже като цяло гримът ти отиват повече, отколкото на мен, а аз съм момиче? о.О


    Любител на мусаката? А на дроб съ/армата?


    Колко човечета от форума познаваш лично?


    Пъстри ли са ти очите или бъркам?
    Не знам Момичетата ми ги слагаха Въпрос на кожа предполагам

    Не съм кой знае къв любител,но харесвам мусаката.Дорб сърма не знам дали съм ял

    Дай да видим...Еми 4-маи един,който не пише вече във форума и с още едно момиче по скайп си пишем и това са ми контактите с хора от форума.

    Зелени са ми очите
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цъкаш ли?

    А четеш ли, или ти се струва досадно?

    PRO or not > :P?
    Съжалявам но съм прост и не разбирам високо интелектуалните въпроси Ако ми ги преведеш щи кажа
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  23. #23


    Заеби, видях как е излязло :Р => :P и се ужасих от грозотията на тая емотка :Д

    Та..

    1. Цъкаш ли някаква игрица за разтуха?

    2.Четеш ли с удоволствие книги, или го правиш само ако някой те притиска...примерно нещо в даскало?

    3. Професионалист ли си някъде...в нещо?
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm


    Заеби, видях как е излязло :Р => :P и се ужасих от грозотията на тая емотка :Д

    Та..

    1. Цъкаш ли някаква игрица за разтуха?

    2.Четеш ли с удоволствие книги, или го правиш само ако някой те притиска...примерно нещо в даскало?

    3. Професионалист ли си някъде...в нещо?
    Принципно цъкам ЦС на сърф карти от време на време.Сега не съм цъкал от седмица и половина някъде,защото нямам време да мисля за него.

    Чета,когато нямам компютър.Принципно обичам да чета,но компютъра ми взима вниманието.Иначе стигам до 500-600 страници на ден,ако ми харесва книгата.

    По-скоро не.Може би на тея карти в ЦС,но не обичам да се изтъквам с термини някакви.Това какво пише пред името ми не ме прави по-добър.То се вижда кой играе добре и кой не.Иначе за друго днес ще помисля и ще ти кажа.
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  25. #25
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139
    Ето ме и мене отново...

    1. Имаш ли прякор?

    2. Харесваш ли плюшени играчки?

    3. Какво мислиш за това, че избраха Обама за президент на Съединените Американски Щати? И мислиш ли, че в България би могло да се повтори подобна история?

    4. Зелени/сини или кафеви очи?

    5. Карал ли си кола?

    6. А мотор?

    7. Гледал ли си някога сапунен сериал?

    8. Как искаш да се казва първото ти дете?

    9. Заек или хамстер хъхъ?

    10. С коя песен би ме поздравил?

    11. Какво мислиш за хората в този форум?

    12. Кое е по-лесно - Да задаваш въпроси, или да отговаряш на тях?

    13. Слънцето или луната?

    14. Пееш ли хубаво? (че искам дует да правим... )

    15. Какво вие мъжете не понасяте в жените?

    16. Какво е нещото, което не понасяш или не харесваш в мен? И да не си посмял да кажеш - "Нищо"!

    Това е от мене малчо! Поне за сега де хехе...

    П.П.
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си