.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Голям фен Аватара на fakesmiles
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    986

    магазина Горгон

    такаа.. искам да си купя нещо от там но понеже не съм от София единственият начин е да изпратя пари по пощата а те след това да ми пратят поръчаното..това ми изглежда лееко съмнително
    моля ако някой си е купувал нещо по този начин ( с пращането на пари и т.н.) да пише

    който не го знае - ето линк: http://www.gorgonbg.org/

  2. #2
    Аватара на Abbie_Broken
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    In Your Dreams...
    Мнения
    291
    Йей там има мн хубави неща ама аз съм от София и няма да мога да ти помогна.
    Обiчам те и 0т таzи Lюбов боLи и вsекi сп0деLен м0мент нi пRибLижава kъм kрая...

  3. #3
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от Abbie_Broken
    Йей там има мн хубави неща ама аз съм от София и няма да мога да ти помогна.
    Мдам,има яки работи..Аз съм си намислила да ходя до там след няколко дена за една готик блуза,която видях в сайта.Дано да има размери... ...

    На въпроса:Не съм си купувала по такъв начин неща от там,но според мен няма нищо съмнително.Навсякъде процедират по този начин.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Ооооо харесах си супер яката блуза. Ще посетя магазина тези дни! (:

    Ако може някой да каже адреса на магазина, понеже не го открих в сайта...

  5. #5
    ем аз съм ходила там защото съм от сф и утре мисля пак да ходя. Сигурна съм че няма да те измамят мн е печена тази чиито е магазина

  6. #6
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Мдам. Хората които го държат са точни и няма да те прецакат. Поръчвай смело.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Е аз не съм от София, но отидох точно в този магазин, защото си търсих нещо определено, което "по онези времена" нямаше навсякъде. Пращането на пари...това е начина в 21 век. Хората го правят постоянно, аз също няколко пъти си поръчвам по този начин стоки от Германия. За България е по-лесно и по-удобно. Дори и от писалите вече в темата, както и други само прочелия се познават със собственика на магазина и работещите(тата) в него, което улеснява нещата.

    Между другото са много коректни и експедитивни и не мисля че ще видиш нещо друго, освен хубаво.

  8. #8
    Аватара на Abbie_Broken
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    In Your Dreams...
    Мнения
    291
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt
    Цитирай Първоначално написано от Abbie_Broken
    Йей там има мн хубави неща ама аз съм от София и няма да мога да ти помогна.
    Мдам,има яки работи..Аз съм си намислила да ходя до там след няколко дена за една готик блуза,която видях в сайта.Дано да има размери... ...

    На въпроса:Не съм си купувала по такъв начин неща от там,но според мен няма нищо съмнително.Навсякъде процедират по този начин.
    Даа и аз ония ден гледах блузките и искам да си зема, че направо съм луднала
    Обiчам те и 0т таzи Lюбов боLи и вsекi сп0деLен м0мент нi пRибLижава kъм kрая...

  9. #9
    И къде се намира този магазин...?

  10. #10
    От Неофит Рилски и Витошка (демек от големия фризьорски салон на Визаж, дето е точно на ъгъла) продължаваш само напред по Н. Рилски, докато стигнеш Раковска. Пресичаш и вървиш по левия тротоар. На първата пресечка свиваш вляво.. магазинчето е в един двор. Трябва да има табела.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  11. #11
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Няма табела, скоро бях там

    Saatana vittu perkele hate crew!

  12. #12
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    ходила съм..
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  13. #13
    Ходих там и за Хелуин си взех една умопомрачаваща готик рокля. И после като се разхождах и някакви хора ми подвикваша "Хубава рокля!". Имам чувството, че който я облече, се превръща в друг човек! Дадох на една приятелка да я помери и се преобрази. Смятам да отида още веднъж.
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  14. #14
    Аватара на Abbie_Broken
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    In Your Dreams...
    Мнения
    291
    Цитирай Първоначално написано от Rebellion_Angel
    Ходих там и за Хелуин си взех една умопомрачаваща готик рокля. И после като се разхождах и някакви хора ми подвикваша "Хубава рокля!". Имам чувството, че който я облече, се превръща в друг човек! Дадох на една приятелка да я помери и се преобрази. Смятам да отида още веднъж.
    Да и аз съм си харесала една рокля от там. Бих я облякла за на вън, ше е инетерсно...
    Обiчам те и 0т таzи Lюбов боLи и вsекi сп0деLен м0мент нi пRибLижава kъм kрая...

  15. #15
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от iPurple
    ходила съм..
    е и?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си