.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Не пипай тази книга! Ян ван Хелсинг

    Някой чел ли е книгата и какво ще каже за нея? Чух много добри и интересни отзиви за нея и се чудя дали да си я поръчам.
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    422
    Веднъж бяхме в един магазин и видях тази книга.. "Не пипай тази книга".
    Естествено трябваше да я пипна Взех я разгледах я, оставих я, после тръгнах, направих 2-3 крачки и тя падна..прокълната е?

  3. #3
    Супер фен Аватара на stefity
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Варна...
    Мнения
    2 139

    Резюме

    Заради взривоопасното си съдържание, вече две книги на Ян ван Хелсинг бяха забранени. Не минава и ден без хората да са предупреждавани за "опасния германски автор".

    Ян ван Хелсинг отново ще разтърси светогледа Ви! Не пипай тази книга! - защото след това наистина няма да е лесно да живеете по стария начин.
    Ако сте човек, който не се интересува от тайни, който никога не е желал да бъде външно и вътрешно богат, който не се е питал как да постигне успех и добро здраве, тогава книгата не е за Вас. Ако обаче чувствате, че нещо в света наистина не е наред и продължавате да се интересувате от живота, от тайните на "просветения" ни век, това е Вашата книга. Само не казвайте, че не сте били предупредени! Ян ван Хелсинг ще Ви разкаже случки и истории, които ще Ви дадат власт над собствения Ви живот - а който има власт, носи по-голяма отговорност.

    Изберете сами - да продължавате да живеете, както досега, или да промените съдбата си? Решението е изцяло Ваше.

    "Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде Творец - да, той е не само част от Творението, но е и част от Твореца! Помислете още веднъж: Ние не само сме част от Творението, ние сме част от Твореца и имаме силата и средствата да творим сами!!!"
    Ян ван Хелсинг

    [b]Хмм... звучи ми интересно и в най-скоро време ще я прочета! След това вече мога да дам обективно мнение за нея
    To strive, to seek, to find, and not to yield...

  4. #4
    Аватара на BlackaTBW
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Horrorwood
    Мнения
    944
    И аз я видях на преден щанд в наква книжарница.
    На мен лично не ми направи впечатление толкова заглавието, а това че книгата от "пипане" приличаше на мекица. И даже и да ми беше интересна и да съм решила да си я купя едва ли ще имам същото желание, след като я видях в какъв вид е заради такива любопитни...
    Your pseudo sunshine I don't need.

  5. #5
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Гледах я преди няколко месеца в една книжарница тука и мислех да си я купя... Мисля че ще е интересна...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 565
    Изглежда доста интересна
    nicolepcd

  7. #7
    Всичко, на което пише "НЕ ПИПАЙ" е интересно

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Кунспирации. Нищо ново не казва.
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  9. #9
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    Цитирай Първоначално написано от elsy
    Изглежда доста интересна
    мда

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от preichetoy
    Цитирай Първоначално написано от elsy
    Изглежда доста интересна
    мда
    Излязла е и нова на Ян ван Хелсинг - "Властта на тайните общества през ХХ век". чета я в момента, пълна лудница, много интересна

  11. #11
    не е лоша книгата, имам я...
    но ако си някое неориентирано човече
    книгата тотално ще те обърка представите :д

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez


    вестник ШОК във вариант на книга, поне Деникен и извънземните бяха интересни едно време, а сега всичко живо взе да пише за конспирации и дивотии
    съгласен съм
    лесно е да се изкара такова книжле, продава се лесно на 16-годишните, които откриват топлата вода, а на сутринта впечатляват съученици с прозрение

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez


    вестник ШОК във вариант на книга, поне Деникен и извънземните бяха интересни едно време, а сега всичко живо взе да пише за конспирации и дивотии
    съгласен съм
    лесно е да се изкара такова книжле, продава се лесно на 16-годишните, които откриват топлата вода, а на сутринта впечатляват съученици с прозрение
    аз пък не съм съгласна. изобщно не е жълта преса, а доста сериозно като се замислиш. и какво лошо има да се четат книги? да не би на авторите да им трябва позволение от някой, че да пишат интересно?

  14. #14
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Всичко, на което пише "НЕ ПИПАЙ" е интересно
    +1
    The Spark

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от OtherDimension
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez


    вестник ШОК във вариант на книга, поне Деникен и извънземните бяха интересни едно време, а сега всичко живо взе да пише за конспирации и дивотии
    съгласен съм
    лесно е да се изкара такова книжле, продава се лесно на 16-годишните, които откриват топлата вода, а на сутринта впечатляват съученици с прозрение
    е лошо ли е 16-годишните да го четат?
    ти може вече да си я открил,ама за хората дето не са е добре дошло

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си