.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Там където сенките шептят безспирно...
    Мнения
    17

    Малка помощ в търсене на едно сайтче ^^

    таа.. хора .. пиша тук за да питам знаете ли сайт в който да се регистрират само метъли,пънкове и скейтъри... и там другите различни от шаблонните фешъни и чалгари хорица.. ? В смисъл да е нещо подобно на прословутия сайт за запознанства аха.бг или сладур.ком... ,само ,че да е с инфо за наште си хора.. и да няма чалгари и фешъни и да е фраш с интересни яки хорица от така да се каже различното общество (: ??? Плсссс.. ако някой знае някой сайт да пише.
    I lust for the wind and the flurry of leaves
    And the perfume of flesh on the murderous breeze
    To learn from the dark and the voices between
    This is my will...
    The forest whispers my name... again and again..

  2. #2
    vampirefreaks.com ?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    vampirefreaks.com ?

  4. #4
    Майтап да не е, има такъв сайт

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Майтап да не е, има такъв сайт
    Има, има...майтапа е, че от там се крадат най-много снимки.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  6. #6
    Много наебано име за сайт, а?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Там където сенките шептят безспирно...
    Мнения
    17
    Хах знам го тоя сайт ,наистина има много яки хорица там ,само дето наистина много им крадат снимките.. лично аз даже пострадах така да се каже.. но то откъде ли не се крадат вече снимки.. егати идиотите дет има.. но предполагам че тва не е единствения сайт.. случайно да знаете някой български сайт?
    I lust for the wind and the flurry of leaves
    And the perfume of flesh on the murderous breeze
    To learn from the dark and the voices between
    This is my will...
    The forest whispers my name... again and again..

  8. #8
    anti-fashion_org
    (долната черта е точка)
    За този ли става въпрос

  9. #9

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Там където сенките шептят безспирно...
    Мнения
    17
    Цитирай Първоначално написано от Luvcraft
    anti-fashion_org
    (долната черта е точка)
    За този ли става въпрос
    Ами да,нещо такова търся ,благодаря ти (: Очаквам още предложения ,просто напишете всеки сайт в който знаете ,че чалгарското и фешънското племена са на изчезване и има интересни хора
    I lust for the wind and the flurry of leaves
    And the perfume of flesh on the murderous breeze
    To learn from the dark and the voices between
    This is my will...
    The forest whispers my name... again and again..

  10. #10
    тъпа работа са тея сайтове

  11. #11
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  12. #12
    [offtopic]

    Абсолютно вярно. Да си сложиш еди-какъв-си етикет(фешън, анти-чалгар, гот, емо, уатева) не те прави нищо по- различно, от това, което си.
    Обаче да сложиш субкултурата, сексуалността, предпочитаната музика или каквото и да е на първо място пред индивидуалността ти те прави тъпак, овца, нищо по- различно от останалите.
    'Щото нали знаете, първо сме хора и личности и после всичко останало. Дали си чалгар или античалгар е все 1, защото в крайна сметка не си себе си, а единица от някакво понятие.

    Всъщност всички сме еднакви, всички сме и различни. Просто голяма група хора ги оедняквява желанието да са различни.

    [/offtopic]

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  13. #13
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    поредната секта няма саит за запознанства който да ме накара да си сложа снимките и да се правя на вижте ме колко съм яка

  14. #14
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    поредната секта няма саит за запознанства който да ме накара да си сложа снимките и да се правя на вижте ме колко съм яка

  15. #15

  16. #16
    баси тъпия си колкото и да търсиш фешъните сме навсякаде

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Там където сенките шептят безспирно...
    Мнения
    17
    оо не само не ми развивайте някви тъпи тези поставих много ясен въпрос и искам много ясни отговори на въпроса.. но разбира се човек трябва да има малко мозък за да го разбере.темата не е за кой какъв е и кой против кой е.който няма какво да каже по темата да я игнорира,защото изглежда смешно. fashio4etyy ... абе определено не съм тъпа и е доказано а за това че сте навсякъде.. ДА ТАКА Е ,но не мисля че е в голям ваш плюс, но все пак да - броя ви компенсира малкия ви мозъчен багаж Hexgirl... че кой те пита дали искаш да си сложиш снимките или не Raybeez.. Жестоко се лъжеш начина ни на мислене ,поне на мен и моите приятели е коренно различен от този на фешъните и останалите чалга култури.. защо ли? еми защото чалгарите и фешъните около нас им се въртят в главите яки коли,амфети ,курви,мутри,златни ланци,скъпи кафенета,нови дрешки и така нататък.Момичета на по 13 години вече се ..., пият като за последно и се друсат,ходят пияни на даскало.... е не мисля повече да изброявам. за какво мислим ние? ние мислим за музика,мислим за бъдещето си ,мислим за науката,мислим за книги,мислим за филми.мислим за концерти,мислим за изкуство ,мислим за проблемите и как да ги решим,мислим за нещата с които се занимаваме,ние сме хора-творци ,просто манталитета на тея хора ни е крайно неприятен.Нр казвам че ние сме по-добри ,напротив на моменти можем да станем по-кофти хора и от тях ако се изнервим и някой ни дразни,но все пак си е ясно ,че сме по-различни .. трябва да сте слепи и глухи за да не го разберете. Hardball прав си донякъде , но трябва да знаеш че никой не е такъв само за да го наричат така и да се показва по улиците.. на тея хора им се казва позъори както и да е .. ако все пак някой знае още сайтове да пише . И ако може малко по-точни отговори .
    I lust for the wind and the flurry of leaves
    And the perfume of flesh on the murderous breeze
    To learn from the dark and the voices between
    This is my will...
    The forest whispers my name... again and again..

  18. #18
    Абе дъра- бъра, разликата между позьорите и непозьорите каква е?
    Как аз така имам приятели, дето слушат чалга и са супер интелигентни и точни? Дали аз съм родена под щастлива звезда, че познавам хора от различни клики, и добри и лоши във всяка, или другите не си дават труда да си покажат носа извън кръга с приятелите си.
    Но разбира се, нищо не обединява по- добре от омразата и негативните чувства От това следва, че който слуша чалга е тъп. Или който слуша метъл е нечистоплътен. Или който слуша реге е наркоман.
    Няма субкултура, която да е защитена от тъпаци. За к'во всички се мислят за толкова уникални, ебати?!
    И ако осъзнавате, че е така, защо си мислите пък, че в другите клики няма и пичове?
    Абе не ви ли минава през акъла, че като слагате хора под общ знаменател може и да грешите?
    Въобще не е нужно да ви минава, по- лесно е да се запознаеш с хора със същите интереси като теб, да ходите на същите места, да слушате същата музика, да четете същите книги, да ползвате същите лафове.
    И да държите, че сте различни от всички други компании.

    Това стана описание на всяка клика кажи- речи.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  19. #19
    sladky2009
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от fashion4etyy
    баси тъпия си колкото и да търсиш фешъните сме навсякаде
    +1
    п.с.на колко си

  20. #20

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Там където сенките шептят безспирно...
    Мнения
    17
    Хах на 17 съм въпреки ,че това няма никакво значение,поисках ясно нещо от вас,вие почвате да ми развивате теми с които въобще нямам намерение да се занимавам.Щом не можете да се изкажете по темата,отворете си собствена и разисквайте там,тук не! Или пишете или не се занимавайте,много е лесно всеки да се прави на умен и да се бута там където не му е работа и да говори неща които въобще не схваща
    I lust for the wind and the flurry of leaves
    And the perfume of flesh on the murderous breeze
    To learn from the dark and the voices between
    This is my will...
    The forest whispers my name... again and again..

  21. #21
    Raybeez е прав! Слушай хората, които са от години в подобни среди. Какво можеш да чуеш от такива, които сега навлизат?!...
    Глупаво е да оспорваш мнение и да се заяждаш с човек, които може да ти обясни нещо, което със сигурност не знаеш!!!
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  22. #22
    Аз пък въобще не съм в тея среди!
    Вече 17 години!
    Срамувай се, хахахах!

    Не бе, просто отворихме дума, ти сайтове си получи, защо не ти е приятно да се води дискусия?

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  23. #23

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Там където сенките шептят безспирно...
    Мнения
    17
    хах колко е забавно да се нахвърляме срещу човек когото не познаваме.. хм.. случайно да знаеш как изглеждам за да си толкова сиг че не съм била на концерти и мероприятия.. и не ,няма да се еба в гъза "позьорски" , тва можеш да си го казваш на малоумните пози от квартала ти И между другото не аз започнах спора.. а и общувам с хора доста по въсрастни от мен,като има някои които имат 20 и повече дори опит в тия среди зад гърба си така,че не се смятам за невежа както и да е.. много съм си наясно че не винаги съм права и също че не всичко знам.. но не понасям някой да ме нарича поза или по някъв др начин който не отговаря на реалната ми личност.. и бих водила дискусия.. стига да не е толкова нападаща ..
    I lust for the wind and the flurry of leaves
    And the perfume of flesh on the murderous breeze
    To learn from the dark and the voices between
    This is my will...
    The forest whispers my name... again and again..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си