.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514

    Не мога да си поема дъх

    Здравейте!
    Аз съм момиче на 15 години.Реших да попитам тук дали някой знае защо се получава следното нещо и какво е - от около 2 години както си седя (обикновено легнала вечер) изведнъж сякаш не мога да си поема дъх и започвам да усещам по цялото си тяло как бие сарцето ми и постепенно пулса се усилва.Това става за по малко от минута и обикновено като стана и се опитам да си поема въздух 2-3 пъти всичко се оправя.
    Мислех,че това става само когато съм легнала до днес.Днес както си седях на даскало в часа се случи същото и то 2 пъти едно след друго Незнаех какво да направя и ми стана много зле даже щях да заплача,но отново си поемах въздух и добре че се оправих ,но супер много се уплаших
    Моля някой ако знае какво е това да пише,защото вече се притеснявам.Преди се случваше по-рядко ,но напоследък става много по-често.
    Възможно ли е да е нормално за възрастта?

    shadow4e
    По-описателни заглавия.
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

  2. #2
    сърцебиене ?
    задължително на лекар!
    и дано не е нещо сериозно...

  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    XaCkoBo
    Мнения
    90
    И аз съм така...Моето кръвно е много ниско и получавам сърцебиене и е много ужасно...По-добре иди на лекар колкото се може по-скоро за да не се влоши
    Можеш да покажеш на човек правилния път, но не можеш да го накараш да тръгне по него!!!

    htpp://www.impulse.bg/user/LoNeLy_DeaTh_f

  4. #4
    Аватара на taffy
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    785
    Отивай на лекар бе, дете !! Дано не е сериозно. ;s


    There are n0 0pti0ns f0r th0se wh0 break the rules.

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Triton's kingdom
    Мнения
    258
    Възможно е да е тахикардия. Това означава бързо ускорение на сърдечния ритъм в добавка със задух.

    Често хората с ниско кръвно страдат от моментни пристъпи защото повече ги усещат докато тези с нормалното или високото кръвно по рядко.Нормално е да имаш няколко леки техикардии на ден (от пренатоварване и тн) но вече почнеш ли да ги усещаш болезнено е проблем.Както колежките казаха - хубаво е да отидеш на лекар.
    Бившата fear.com

    Правилата са за останалите!!!

    Просто плувай,просто плувай,просто плувай, плувай, плувай..........

  6. #6
    Лекар !
    phah

  7. #7
    на мен май ми се е случвало,но мн рядко,в твоя случай е добре да посетиш кардиолог
    Малко сме разумните.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    514
    Аз попринцип имам ускорен пулс и съм ходила много пъти на кардиолог,но са ми казвали,че е нормално за възрастта и след пубертета ще ми мине....
    Да караш хората да се усмихват чрез твоята усмивка те прави мн щастлив!Да накараш хората да са щастливи заради твоето присаствие те прави специaлен за тях!А да оцениш всичко това и да го запазиш толкова красиво ти трябва чисто сърце!А твоето какво е?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си