.
Затворена тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    без да искам..

    си изтрих снимките има ли някакъв начин да ги върна ? и не са в кошчето понеже бях хванала няколко папки на веднъж и натискам "шифт" и "дилейт" обаче съм хванала и моята папка..кажете ми как мога да го оправя
    А сега щастливa ли си?..."НЕ!!!"...-Защо?...
    ,,Защото чашата е пълна?"...-Какво пиеш?..."БОЛКА!.."

  2. #2

    Re: без да искам..

    Цитирай Първоначално написано от mimentseto93
    си изтрих снимките има ли някакъв начин да ги върна ? и не са в кошчето понеже бях хванала няколко папки на веднъж и натискам "шифт" и "дилейт" обаче съм хванала и моята папка..кажете ми как мога да го оправя
    Ми пробвай с Undelete Plus... И не мести по харда никакви данни... Колкото възстанови програмата толкова. Ако си местила, някои неща изхвърчат...

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Мездра
    Мнения
    204
    Върни си компютъра назад.Ако незнаеш как ми пиши на скаип дати обясня.

  4. #4
    Няма ли някой,който ги има тея снимки и просто да ти ги прати пак?

  5. #5
    Можеш да върнеш времето на компютъра (поне аз така му викам де незнам как е точно). Значи ето как става - Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore -> Restore my computer to an earlier time -> Next (долу) -> и избираш дата на която искаш да въренш компютъра. Всичко,което си изтрил/а, ще с върне, а всичко което си записал/а ще си остане няма да изчезне! Айде успех!

  6. #6
    благодаря ти много Imag1n3 наистина стана .. охх олекна ми
    А сега щастливa ли си?..."НЕ!!!"...-Защо?...
    ,,Защото чашата е пълна?"...-Какво пиеш?..."БОЛКА!.."

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от mimentseto93
    благодаря ти много Imag1n3 наистина стана .. охх олекна ми
    Радвам се ! :P

  8. #8
    та зна4и аз имах вируси които трябваха да се махнат ;д и докато си 4истех компа трябва6е да изтрия вси4ко и забравих да си запазя снимките на диск и сега ги няма ;( та ако го върна назад има ли някаква възножност вирусите да се върнат??

  9. #9
    Не. Вирусите няма да се върнат. Но ако е било преди много време - не очаквай да стане...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  10. #10
    а ако са изтрити преди около 5 дена??

  11. #11
    само 4е при мен няма такова-Restore my computer to an earlier time какво да правя

  12. #12
    krisi66 - няма какво да направиш. Както казах малко е вероятно да са оцелели след толкова време, а като нямаш и точка на възтановяване - game over. Апък и ако си преинсталирала Windows - забрави съвсем.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  13. #13
    е не е 4ак толкова много време..налии?? ;(

  14. #14
    5 дни в които си ползвала компютъра? Много е повярвай ми. Ако толкова имаш желание, занеси го в сервиз и им обясни какъв е проблема. Единствено там ако успеят да ти помогнат.

    Авторката получи отговор и проблема и е решен, считам темата за приключена.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си