- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Пяна за коса..
Хм.. момичета, я кажете ако сте ползвали някоя определа пяна за коса, за обем специално, и ви е харесала.. че аз съм с Wella Flex, тази дето уж е за обем и на 2рия ден, но мислех да пробвам нещо по-различно.![]()
Hot Volume на L'Oreal.Ярко розова е.Много е хубава за обем,независимо каква коса имаш.Ако си с къдрава също има много хубав ефект.
Аз съм със синия тафт,с оранжева капачка.
Той също придава обем,но за 2рия ден не мога да ти кажа,защото моята коса и да я къдря и изправям на другия ден все е без обемна,въпреки,че го имам в излишък.
Понякога поставяш стени около себе си
не за да отблъснеш хората,
а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.
мнооооо е добра за обем .... ама за къдрава коса не става .. щото аз съм с къдрава ии я слагам на мокро преид да се изправя и косата ми не се къдри ...... ако искаш за къдрици си вземи тафт една синя с оранджева капа4каПървоначално написано от moon_flower
![]()
~Remember,remember...25th of November~
+1Първоначално написано от moon_flower
...
ми аз ползвам зелената на тафт и на лонда тренд има една сива със синьо по нея...от тези двете съм най-доволна и ми държи и до средата на втория ден![]()
зависи откъде си я купиш.Аз в метро я взех за 7 лвПървоначално написано от ne6toto
май толкова беше
...
nqkoi polzval li e pqna i lak na fara [ili farra]
http://impulse.bg/bebcho0o0
Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
Отговор: Защото топките са му на елхата.
пяна на тафт ползвам,мн съм доволна ,защото когато я намачкам се оформят страхотни къдрици,макар че косата ми по пририда е права,като летва![]()
![]()
Малко сме разумните.
Подкрепям.Първоначално написано от Pliok0019
La dicha de la vida consiste en tener siempre algo que hacer,alguien a quien amar y alguna cosa que esperar!
+1Първоначално написано от Drebs
+1Първоначално написано от kat4enceto
![]()
Make Some Noise ... ;]]]
Мерси на всички за отговорите.. Взех си на Londa, ето тази:
Ще я видим дали е добра, после ще пробвам и зеления Taft, че явно сте доволни от него. :P
Аз съм доволна от моята - Нивеа Lift Volume - 4 (extra stark). Тази понеже е за финна коса и по мои наблюдения не орави косата тежка и освен това въобще не я омазнява.
Az sum mnogo dovolna ot Studio Line Volume'Max na L'Oreal .Za obem e i e s leka formula ne slepva kosata(koeto e mnooogo hubavo) i meri6e mn hubavo.Tva mi e lubimata pqna za kosa samo neq si polzvam ve4e![]()
![]()
![]()
Twilight FANPIRE
и как го правите тоя обем ? с кръгла четка и сешоар ли?![]()
Суетата.Моят любим грях.
В момента съм с нея. Да, добра е, но като количесто - цена зеления тафт е за предпочитане като пяна за обем.Първоначално написано от stealthyGirl
Моята любима пяна е черен тафт. Прави косата ми по-обемна и твърда (понеже ми е безобразно мека) за по-дълго време. Не се суша с часове, не става нещо...като пърхут. Говоря за обикновен черен тафт, не онзи за чувствителен скалп. Той е ужасен!
Друга добра пяна е нова голд. Евтина, качествена и мирише добре.
За нивеа и лореал ми харесват, но промишлените количества, които използвам...
Sensuality обем аз постигам по следния начин. Измивам си косата. Изсушавам я. Слагам пяна за коса. Суша отново. Топирам косата си в корените, реша я отгоре, понякога слагам малко лак. Майка ми и една приятелка си правят много хубав обем с кръгла четка. Аз не мога да я използвам добре...![]()