.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Опасно ли е?

    Опасно ли е да си сам в чужбина? Да обикаляш разни адреси по обяви за квартири и работа?

  2. #2
    Ами като изключим факта, че можеш да станеш жертва на "Трафика на хора", не е опасно..

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Констанц
    Мнения
    654
    по принцип бих казала, че е шанса да ти се случи нещо е много по малак от този в бг, но въпреки това не бих тръгнала за където и да е без да съм си уредила квартира от бг или да познавам някой там, също не е зле да имаш адресите на всички възможни посолства в областа. И ако толкова много те е страх в началото поне казвай винаги на някой къде отиваш...
    Аз съм човекът, когото тормозеше като малък
    Аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък
    Аз съм човекът, който те отвращаваше
    Аз съм човекът, на когото се подиграваше
    Ти мислиш, че е готино да си свиреп,
    Но и аз съм Човек - като теб.

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896

    Re: Опасно ли е?

    Цитирай Първоначално написано от Geocool
    Опасно ли е да си сам в чужбина? Да обикаляш разни адреси по обяви за квартири и работа?
    абе ти защо си мислиш че БГ вуни и всичко др е цветя???

  5. #5
    Повече от фен Аватара на SoAfraid
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    InYourEyes
    Мнения
    496
    Така както ти го мислиш едва ли ще ти се случи, по-добре си намери работа на първо място и тогава се мести. А не да дойдеш и да не знаеш каде да отидеш.
    Forever trusting who you are and nothing else matters!!!

  6. #6

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    madrid
    Мнения
    50
    ne e opasno,svkva se mojebi v na4aloto e malko po trudno i razli4no ni specialno v ispaniq e opisano kato za bavno razviva6ti...govorq a tabeli po 6oseto,za ulisti,parkove,metroto si4ko e mnoo dobre napraveno i se opravq6 mnoo lesno.za rabota ve4e e malko po trudno... osobeno sq pak s krizata e nevazmojno da kajem..i ti trqbva ezik

  7. #7
    Не е опасно ли, дуг път. Ако си сам в Москва и не познаваш града добре като нищо ще попаднеш между ченгетата и комунистите на някой протест и ще си изядеш боя.

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Е там...
    Мнения
    1 896
    Цитирай Първоначално написано от adelaida
    ne e opasno,svkva se mojebi v na4aloto e malko po trudno i razli4no ni specialno v ispaniq e opisano kato za bavno razviva6ti...govorq a tabeli po 6oseto,za ulisti,parkove,metroto si4ko e mnoo dobre napraveno i se opravq6 mnoo lesno.za rabota ve4e e malko po trudno... osobeno sq pak s krizata e nevazmojno da kajem..i ti trqbva ezik
    Моля те 12 годишно лигло порастни малко....

  9. #9

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    madrid
    Мнения
    50
    kompleksar...

  10. #10
    Аватара на SoFarSoG00d
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Wonderland
    Мнения
    2 090
    Не смятам,но зависи от държавата.

  11. #11
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    по принцип бих казала, че е шанса да ти се случи нещо е много по малак от този в бг, но въпреки това не бих тръгнала за където и да е без да съм си уредила квартира от бг или да познавам някой там, също не е зле да имаш адресите на всички възможни посолства в областа. И ако толкова много те е страх в началото поне казвай винаги на някой къде отиваш...
    +1
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  12. #12
    Аз съм сам в Канада и няма нищо опасно, само дето всички са МНОГО ПРОСТИ!
    Бахти тъпия подпис имам

  13. #13
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Цитирай Първоначално написано от Water_lili
    по принцип бих казала, че е шанса да ти се случи нещо е много по малак от този в бг, но въпреки това не бих тръгнала за където и да е без да съм си уредила квартира от бг или да познавам някой там, също не е зле да имаш адресите на всички възможни посолства в областа. И ако толкова много те е страх в началото поне казвай винаги на някой къде отиваш...
    +1

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    оди в рио дежанейро, или някой негърски квартал в северна америка, ви видя дали не е по опасно от БГ...
    аман от идиоти!!!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на windowlicker
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    332
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    оди в рио дежанейро, или някой негърски квартал в северна америка, ви видя дали не е по опасно от БГ...
    аман от идиоти!!!
    Оди у Факултету да те видим де. Аз съм виждала и цигански гета и негърски... Ти?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си