.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265

    Драсканици някакви...

    Две картинки отпреди две години , когато бях се зарибила да се уча да рисувам... След два месеца пркарани в драскане, триене и псуване, осъзнах, че едва ли това ми е призванието в живота... Както и да е - не съм показвала рисунки на никой, и виакм защо да не ги постна тук.

    Първото е Драко от Хари ПОтър ( Да, д , знам ) Бях много зарибена... Първи опит да оцветявам нещо във Фотошоп (и последен)- едва след като си бях играла сума време и я бях оцветила вече, установих че горкото момче е няково супер несъразмерно..
    http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/gg.jpg

    И другото- опит за портрет...с моливчета.
    http://img.photobucket.com/albums/v1.../bellacopy.jpg
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  2. #2
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Нама ли още?

  3. #3
    пф браво бе,аз ко се фана незнам мисля,че имаш потенциал
    Когато се изкачваш по стълбата поздравявай,защото когато слизаш срещаш същите хора!

  4. #4
    Еми добре се справяш .Ако продължиш можеш да ги правиш все по-добри и по-добри .Успех.

  5. #5
    Много ми харесват и двете де да можех и аз така ама не мога Не се отказвай!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Не се отказвай мн са готини успехчетааа
    Blonds have many special gifts...one of them is to look smart and be sexy at the same time

  7. #7
    успехчетаа??? целуфФчици!??!?

    кви са тия лигавщини?! :O
    не струват. откровено, без да си кривя душата, изобщо не струват. първо се учи малко анатомия преди да почнеш да рисуваш портрети или каквото и да било, свързано със структурата на човешкото тяло

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    успехчетаа??? целуфФчици!??!?

    кви са тия лигавщини?! :O
    не струват. откровено, без да си кривя душата, изобщо не струват. първо се учи малко анатомия преди да почнеш да рисуваш портрети или каквото и да било, свързано със структурата на човешкото тяло
    Абе какъв ти е проблема,тя няма претенция да става професионалист.Просто това й е хоби и е решила да го сподели с нас,за което трябва да й благодарим ,а не да сипем комплексарски обиди към творчеството й.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от slaveto1989
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    успехчетаа??? целуфФчици!??!?

    кви са тия лигавщини?! :O
    не струват. откровено, без да си кривя душата, изобщо не струват. първо се учи малко анатомия преди да почнеш да рисуваш портрети или каквото и да било, свързано със структурата на човешкото тяло
    Абе какъв ти е проблема,тя няма претенция да става професионалист.Просто това й е хоби и е решила да го сподели с нас,за което трябва да й благодарим ,а не да сипем комплексарски обиди към творчеството й.
    права си, комплексирах се, тя рисува много по-добре от мен, извини ме :S

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си