.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    България след Освобождението

    kakvo spored vas bi stanalo ako si4kite ne6ta sled Osvobojdenieto se bqha naredili kakto trqbva kato po4nem ot berlinskiq kongres ako togava durjavata ne be6e razkusna a si be6e ostanala po sanstefanskiq dogovor... nqma6e da ima srubsko bulgarska voina... prez balkanskata mojebi 6tqhme da uspeem i da zavzemem istanbul... nqma6e da ima mejdusauzni4eska demek nac. katastrofa po-kusno i da bqhme na stranata na centralnite sili prez ww1 moje6e da im spe4elim voinata poneje 6tqhme da imame po golqma teritoriq pove4e narod po silna voiska... gurciq surbiq i rumuniq gi 6tqha da budat napulno premazani... golqma 4ast ot voiskite 6tqha da trugnat i kum Zapadniq front mojehme dori i da spe4elim tam okopnata voina... sled tva dori moje6e i da nqma ww2 6tot vse pak edna ot celite na ww2 e bila i revan6 za ww1... i sq mojehme da sme edna po golqma i po dobre razvita durjava na surbite i gurcite i turcite otdavna 6tqhme da sme im vidqli smetkata... i horata 6tqha da sa s po golqmo samo4uvstvie i 6tqhme sme si dobre ama tolkoz mn karu6tini ima v na6ta istoriq 4e....
    pa moje da se vurnem i po nazad primerno ako 811 Krum ne be6e po4inal pred portite na Konstantinopol... i tn
    P.S. ee me4ti me4ti

    shadow4e
    Заглавията трябва да са на кирилица и да са описателни.

  2. #2
    Уви-само мечти са.
    А ако чичко Хитлер бе спечелил?
    Сега гъркините щяха да гледат наще стари баби, англичанките щяха да ни сервират чай всеки следобед, а няма да пропуснем лято, без да отидем на почивка в колониите си в Африка, или пък на някое от многото наши тропически островчета.
    Нашите жени нямаше да бягат от България, да се женят за чуждестранни маймуняци.Нямаше да се строят навсякъде джамии и народа ни буквално да изчезва.По-точно, в териториите ни от бивша Турция щяхме да се разширяваме като нация.
    Уви-само мечти.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  3. #3
    dam zatva sum 99% siguren oba4e vse pak nie se prisuidinqvame kum sauznicite o6te 1943 tai 4e moje6e da go izqdem ako be6e spe4elil... makar 4e e imal mn 6ansove da pobedi prosto i na nego ne mu e provurvqlo s dosta ne6ta kato naprimer hiper super nekaduren general na Luftwaffe

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от yarrr
    makar 4e e imal mn 6ansove da pobedi prosto i na nego ne mu e provurvqlo s dosta ne6ta kato naprimer hiper super nekaduren general na Luftwaffe
    И не само...повечето генерали са били тъпаци...научени само и единствено да ядат с вилица и нож в академията.Според мен било е възможно да се възстановим напълно от турското робство,макар и с откъснати територии,но социализма ни е дръпнал много назад...

  5. #5
    aaa 6e pro6tava6 ama generalite mu hi4 ne sa bili tapaci ako ne bqha te armiqta ni6to nqma6e da naprai i germancite 6tqha da zagubqt o6te 1943 ima i tam malko izklu4enie kakto kazah kato onaq svinq gioring i drugi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си