.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 60
  1. #1
    Аватара на freak.doll
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    131

    Фон дъо тен... до 30 лв и добре покривен... помощ!

    Търся си фон дъо тен , за около 30 лева , добре покривен.
    До сега съм ползвала различни, но най ми хареса на Max Factor , който моментално става течен , когато се нанесе на кожата ...
    Но сега искам да изпробвам нещо добро ... та ако знаете кажете някои хубав ... принципно се чудех дали на Маx Factor - Natural Minerals ще е хубав , но не съм го пробвала и не знам колко струва ... ако някои има инфо и за него да каже ... сигурна съм , че темата се повтаря и се извинявам ... мерси за отговорите предварително ..
    fff faling .

  2. #2
    aз ползвам на Манхатън Кавър серията страшен фондьотен е много добре прикрива недостатъците и е само 10.40 снимка не успях да открия но е един оранжев има и син но сините са по тъмни нюанси а оранжевите са по светлите
    Simple Plan FOREVER

    Nestea

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    А аз ползвам на Impala от 4 и нещо и съм супер доволна.......30 лв за фон дьо тен няма да дам НИКОГА. Че за 30 лв аз ще си взема толкова неща......

  4. #4
    Аватара на scoobydors
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Ямбол
    Мнения
    1 884
    Аз преди ползвах на Манхатън, но не бях особенно доволна. Беше около 10-ина лева и козметичката ми бе гоше препоръчала, защото бил точно за младежка кожа.

    Както и да е, сега ползвам (и то рядко) кремообразна пудра, добре прикрива и си я бях взела за около 6 лв, но марката не се сещам. Опаковката е златиста на цвят. Много съм доволна от нея.


    Life's too short.. too short to live it as a bad person!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Andito0o
    aз ползвам на Манхатън Кавър серията страшен фондьотен е много добре прикрива недостатъците и е само 10.40 снимка не успях да открия но е един оранжев има и син но сините са по тъмни нюанси а оранжевите са по светлите
    Ммм.. не точно. Оранжавия е матиращ, а синия е антибактериален активен. Цветовете се определят от номера, като най-светлия от синята серия е 70 Ванилия.
    Ето снимки:


  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    55
    Сега ползвам MAYBELLINE Affinitone http://www.nlcafe.hu/data/cikk/7/65511/5.jpg взех го за 13лв.Доволна съм!Мога да ти препоръчам на Sisley но е доста над 30лв.
    Не вярвай на онова, което си чул.

    Не вярвай в традицията, само защото се

    е предавала от поколение на поколение.

    Не вярвай на нищо, което е повтаряно много пъти.

    Не вярвай, защото написаното идва от някой стар мъдрец.

    Не вярвай на догадки.

  7. #7
    аз наскоро си взех на Max Factor Miracle Touch и съм мн доволна 23 лева е

  8. #8
    Аватара на freak.doll
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    131
    Да и аз бях използвала точно този Miracle Touch ... хубав е !
    Иначе на Импала съм използвала , доста добри са за цената си , но ми се ще да опитам нещо по добро ..
    Мерси за отговорите , няма да откажа и още ...
    fff faling .

  9. #9
    Не се лъжи с такива неща като Импала ( и аз съм ползвала и наистина стоят учудващо добре за цената си,но като качество са под всякаква критика)
    Все пак не може да слагаш какво да е на лицето си,и да не мислиш за последствията...
    Аз бих ти препоръчала Revlon-Colorstay много е покривен около 18-20 лв е.И също така Mix it up на Lumene,той е малко по-скъп към 26 лв мисля,че беше,но си заслужава.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от bettersweet
    Сега ползвам MAYBELLINE Affinitone http://www.nlcafe.hu/data/cikk/7/65511/5.jpg взех го за 13лв.Доволна съм!Мога да ти препоръчам на Sisley но е доста над 30лв.
    Има ли за различни видове кожи?Покривен ли е?Като маска ли седи?

  11. #11
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    bibi90, и да имам заплата от 1000 лв, пак няма да дам 30 лв за фон дьо тен. Това са безбожно много пари. За 30 лв ще си взема сенки, спирала, червило, козметика за коса, маска за лице, молив за очи и фон дьо тен сигурно......То вие си решавате как да си харчите парите и като можете да си позволите за козметика месечно да ви отиват по 150-200 лв, аз и нормалните хора не можем. Ценете парите повече, де!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    bibi90, и да имам заплата от 1000 лв, пак няма да дам 30 лв за фон дьо тен. Това са безбожно много пари. За 30 лв ще си взема сенки, спирала, червило, козметика за коса, маска за лице, молив за очи и фон дьо тен сигурно......То вие си решавате как да си харчите парите и като можете да си позволите за козметика месечно да ви отиват по 150-200 лв, аз и нормалните хора не можем. Ценете парите повече, де!

    И аз мисля така.Моят фон дьо тен е съвсем обикновен за 5-6 лв на някаква дори неизвестна марка.Прикрива идеално и досега не съм проблеми с кожата .. Не мисля,че има значение колко пари е фон дьо тена и на коя марка е.За мен по-важното е да прикрива добре

  13. #13

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    bibi90, и да имам заплата от 1000 лв, пак няма да дам 30 лв за фон дьо тен. Това са безбожно много пари. За 30 лв ще си взема сенки, спирала, червило, козметика за коса, маска за лице, молив за очи и фон дьо тен сигурно......То вие си решавате как да си харчите парите и като можете да си позволите за козметика месечно да ви отиват по 150-200 лв, аз и нормалните хора не можем. Ценете парите повече, де!
    Хубаво да ги ценим,но все пак това ти е лицето!Неможе да ползваш всичко най-ефтино за него,е освен ако не искаш след време кожата ти да прилича на нищо...Та продуктите които изброи,че можеш да си купиш за 30 лв излизат средно по 4,28 лв...а аз за 30 лв мога да си купя:коректор,спирала и молив за очи В крайна сметка въпрос на избор е човек каква козметика ще ползва,скъпа или евтина...

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    А аз ползвам на Impala от 4 и нещо и съм супер доволна.......30 лв за фон дьо тен няма да дам НИКОГА. Че за 30 лв аз ще си взема толкова неща......
    Impala sym izpolzvala i naistina e pokriven, no ne moje da se sravni s kachestvoto na Bourjois, naprimer. Impala e fon dio ten, ot koito useshtah kak mi izlizat pypki i mi izsushavashe kojata mnogo gadno, che chak se liupeshe, no kakto e da e, mnenieto si e moe, che Impala e bokluk. Na avtorkata shte predloja imenno Bourjois, fon dio tena s chetkata.

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    55
    Цитирай Първоначално написано от Liar
    Цитирай Първоначално написано от bettersweet
    Сега ползвам MAYBELLINE Affinitone http://www.nlcafe.hu/data/cikk/7/65511/5.jpg взех го за 13лв.Доволна съм!Мога да ти препоръчам на Sisley но е доста над 30лв.
    Има ли за различни видове кожи?Покривен ли е?Като маска ли седи?
    Незнам точно как до го определя Аз имам нормална кожа-нито мазна нито суха нямам и пъпки и черни точки,но за сметка на това ми е адски ``прозрачна``!Когато го сложа седи перфектно,нанася си лесно,покрина всичко като се има предвид,че имам доста венички които се виждат!Заслужава си
    Не вярвай на онова, което си чул.

    Не вярвай в традицията, само защото се

    е предавала от поколение на поколение.

    Не вярвай на нищо, което е повтаряно много пъти.

    Не вярвай, защото написаното идва от някой стар мъдрец.

    Не вярвай на догадки.

  16. #16

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Nqkude Iz Sofiq
    Мнения
    500
    Този който ти е продложен по-горе на Мейбълин ми правеше кожата много жълта,независимо от номера-не съм доволна,но пудрата от същата серия е много добра пробвай я акоо искаш. около 12 лева е (спряях да използвам пудри и фон дъо тен-и и нз вече точните цени) Също останах много доволна от ФДТ на Виши страхотен е беше около 26 лева в стъклено шишенце.Сега използвам едно кремче от билки,което матира кожата и сякаш съм със фдт,но не съм

  17. #17
    Мале защ0 така си говорите, че не ви интересува какъв е фон дю тена ?! Все пак тоа фон дю тен ще си го слагате на лицето а не на друго място .. Все пак кожата е за цял живот .. ! Сега ако си съсипем кожата на лицето .. после на къде ?! Как така не ви интересува не мога да си го обесна ! Хм ..

    Иначе моя е на Манхатън Кавар .. и въ0бще не е скъп !
    I just called to say I lovee yah !

  18. #18
    Аватара на Carmen_Kass
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Градът на скучаещите милионери
    Мнения
    1 478
    VICHY-
    струва около 25 лв.
    много добре покривен е
    дори съдържа термална вода
    най-добрия фон дьо тен,който съм ползвала някога


    http://princessmagazine.tumblr.com/ --> my blog
    Препоръки,мнение,критика...

  19. #19
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ползвам го от около 2 години и то само с цел да маскирам някоя червенинка или пъпка. По принцип не съм за това лицето да се мацоти със 100 неща. Едва напоследък го ползвам повече и то, защото го използвам като основа за грим. Предпочитам кожата ми да диша, а не да имам фон дьо тен, пудра, руж, основа за грим и какво ли още не. Гримирам се от 7-8 години и не виждам особени промени по кожата си, при все че не използвам маркова козметика(ако сестрата не ме поглези с Ейвън да кажем). Ти си слагай който и да е козметичен продукт непрекъснато-много ясно, че ще имаш проблеми!

  20. #20
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    А аз ползвам на Impala от 4 и нещо и съм супер доволна.......30 лв за фон дьо тен няма да дам НИКОГА. Че за 30 лв аз ще си взема толкова неща......
    Impala sym izpolzvala i naistina e pokriven, no ne moje da se sravni s kachestvoto na Bourjois, naprimer. Impala e fon dio ten, ot koito useshtah kak mi izlizat pypki i mi izsushavashe kojata mnogo gadno, che chak se liupeshe, no kakto e da e, mnenieto si e moe, che Impala e bokluk. Na avtorkata shte predloja imenno Bourjois, fon dio tena s chetkata.
    Nadelina,този на Bourjois,какъв е и колко струва?
    Суетата.Моят любим грях.

  21. #21
    На Виши е най-добрия По-нагоре са го казали ;p
    La dicha de la vida consiste en tener siempre algo que hacer,alguien a quien amar y alguna cosa que esperar!

  22. #22
    Vichy i Seventeen.Polzvam 2-riq i go prepora4vam gore6to.Struva 12-13lv.
    ..Има моменти, когато вярваш, че всичко е свършило...Точно тогава започва началото...

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    bibi90, и да имам заплата от 1000 лв, пак няма да дам 30 лв за фон дьо тен. Това са безбожно много пари. За 30 лв ще си взема сенки, спирала, червило, козметика за коса, маска за лице, молив за очи и фон дьо тен сигурно......То вие си решавате как да си харчите парите и като можете да си позволите за козметика месечно да ви отиват по 150-200 лв, аз и нормалните хора не можем. Ценете парите повече, де!

    Ценя парите,но ценя и лицето си! Ако имаш проблемна и чувствителна кожа ще знаеш за какво говоря.Патила съм си от евтини фон дьо тени и затова споделям опита си...
    Да не говорим,че повечето от тея фон дьо тени стоят като "маска" на лицето и тогава каква е ползата за 30 лв. да си вземеш сенки,червило и другите неща,които изброи ако ако лицето ти няма да изглежда добре.А и аз съм дала 20 лв за фон дьо тен,който използвам ВСЕКИ ДЕН вече повече от 3 месеца и имам за още толкова...
    мисля,че не е проблем 2 пъти в годината да даваш тея пари,но да знаеш,че инвестираш в нещо качествено...
    Аз нямам много пари,но бих се лишила от нещо
    друго заради това...въпрос на приоритети и нужди

  24. #24
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Коректорите на Манхатън са много добри.Аз съм много доволна от тях.Ако ще прикриваш пъпки по-добре го използвай и е антибактериален,което пък не значи,че ги лекува Струва около 7-8 лв.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  25. #25
    хубав фон дьо тен можеш да си вземеш и за 5-6 лв.,1 приятелка си беше взела някакъв за 90 лв ...и вършеше същата работа като моя така че не си струва да даваш повече от 10 лв за фдт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си