.
Отговор в тема
Страница 3 от 7 ПървиПърви 1234567 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 169
  1. #51
    Аааа.. чакай чакай мъж съм си
    I will never let you fall
    I'll stand up with you forever
    I'll be there for you through it all
    Even if saving you sends me to heaven..

  2. #52
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    А, извинявай, профила ти ме заблуди

  3. #53
    Еми намерих в Mozilla-та бисквитки и пише, че са разрешени за всички сайтове без изключения .. но сега пак попълних всичко и ме прехвърля в тийн ид и дотам нищо не става..
    I will never let you fall
    I'll stand up with you forever
    I'll be there for you through it all
    Even if saving you sends me to heaven..

  4. #54
    Мерси все пак, влязох с друг explorer и си го попълних .. мерси за отделеното време
    I will never let you fall
    I'll stand up with you forever
    I'll be there for you through it all
    Even if saving you sends me to heaven..

  5. #55
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Сигурно задавам супер малоумен въпрос но все пак...
    При търсене мога да търся само по автор, изписва че за да търся във форума трябва да напиша думата в шапката на сайта, тоест там където си пише тийнпроблем, но там търси само в новини, учител и статии.Та въпроса ми е как да търся във форума ?!

    И пак се извинявам за въпроса !

  6. #56
    как мога да изтрия тема
    Smile like you've never been hurt ! : ))

    Fuck u for leaving me ...
    when I fucking needed u .


    Нощем все още си мисля за теб..

  7. #57
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    МНОГО ви се е намалила версията на форума,аз нищо почти невиждам понеже малки букви и надалече много зле виждам.
    Няма ли начин да се оправи -----------> тоест,да станат по -големи текстовете?

  8. #58
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Нормално си се вижда. Пробвай с ctrl и +.

  9. #59
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    ^^ Eй,мерси ,че нищо не се керизеше удеве...

  10. #60
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    как да ги слагам тея емотиконии от "виж всички emoticons" ?
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от nadincety
    На мен ми пратиха E-mail,че имам ново съобщение.Обаче като си вляза в профила и отида на моите съобщения и нищо не ми излиза.. Някай знае ли как да си го видя съобщението
    Може e-mail съобщението да е старо.
    Не се рови в пепелта
    Там няма да намериш огън
    Знай свършено е с любовта
    Щом вече казано е сбогом


    Tъжни истории - Моя блог с тъжни истории.

  12. #62
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Рефреша на темите не се случва, когато се отвори някоя тема, или юзъра си отвори браузъра, а само когато излезеш от профила и пак влезеш.
    Редно е да се отбелязва в кои теми е писал логнатия потребител.

  13. #63
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Не е точно проблем, ама не знаех къде да пиша. На началната страница в дясно ми изкарва грешна една дума на логото - Стани следващИя...

  14. #64
    КАК ПО ДЯВОЛИТЕ МОГА ДА СИ СЛОЖА АВАТАР И СНИМКА ПОД ПОДПИСА?!?! ОПИТВАМ ДА СИ СЛОЖА СНИМКА ПОД ПОДПИСА, ОБАЧЕ НЕ МИ ИЗЛИЗА "ПРАТИ"
    - S m ii L e y

  15. #65
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Pasadena, CA
    Мнения
    267
    Как да поствам клипчета от вибокс?
    Значи правя така : [vbox7]клипчето[/vbox7]
    Но ми излиза че такова видео не съществува.
    И не е само на 1 клипче.
    Трябва ми фаст..


    True story.

  16. #66
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Няма ли някакъв начин да си видя старите публикувани мнения във форума?
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  17. #67
    Хъм, не ми дава да си сменя сигнатурата. Препраща ме на съвсем друго място. Това някакъв ваш бъг ли е?
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  18. #68
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Абе, защо София не фигурира в падащото поле с градовете, в настройките на профила? Бива ли такова нещо?

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  19. #69
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И датата и месеца са разменени, а не е както е в България първо деня, а после месеца.Часовника май не е точен. В Internet Explorer не мога да се логна. В него и Mozilla ми дава различен изглед.Някои казват че не давало да се пишат къси мнения.Не показва и старите мнения и теми и т.н и т.н още един куп бъгове, за които не знам или пък сега не ми се изброяват. Като не може да направите нещо качествено си оставете поне горе долу работещото. Не че и предишната версия нямаше някои и друг бъг, но поне бяха по-малко. Хептен работа като че ли копирате от Data. bg . Дай да направим един куп благинки пък после ще му мислим за бъговете нищо че нищо не работи както трябва. Една част от потребителите датата си изгониха точно заради подобни неработещи благинки.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #70
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    И аз това искам да попитам
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  21. #71
    Супер фен Аватара на ThePowerOfLove
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    В страната на Любовта ;]
    Мнения
    2 821
    Цитирай Първоначално написано от Devilsplaymate Виж мнението
    Няма ли някакъв начин да си видя старите публикувани мнения във форума?
    И аз това искам да попитам
    Натанаил Хаутърн някога е написал: ”Нито един човек за каквото и да е продължително време,не може да е с едно лице за себе си друго пред околните без накрая да се обърка кой образ е истинския.”

    Естествено е, че всяко начало си има и край. Но краят идва по различно време. Всички сме виждали влюбени двойки, държащи се за ръка, а с другата ръка държат бастуни.



  22. #72
    Голям фен Аватара на SpIdeR628
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    533
    Как да напиша "Местообитание", различно от градовете които излизат..преди май можеше..?
    ♥.♦.♣.♠..ℒℴvℰ...ℜiℒℒs...Sℒℴwℓy..♠.♣.♦.♥

  23. #73
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    В момента известия за получени съобщения не излизат абсолютно никъде. Нужно ли е всеки път като си влизаш в профила да си влизаш и в личните съобщения да гледаш дали случайно някой не ти е писал. Да не говорим пък че даже не се знае дали си изпратил,защото за разлика от преди сега като си пратиш съобщението,то отива някъде в небитието и ако не си си го записал някъде на друго място предварително...повече не го виждаш.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #74
    Мега фен Аватара на Sh@d0w
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Някъде из София...
    Мнения
    8 282
    Известия за нови лични съобщения излизат, ако си беше разгледал малко настройките на профила щеше да знаеш.

    Също има си я опцията да ти запазва изпратените съобщения в изходящи, ама кой да си направди труда да разгледа опциите.

  25. #75
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Не, известия за лични съобщения НЕ излизат. Нито на мен,нито пък на едно момиче, с което си пиша сега. И не не ми ги запазва.Казваш при настройките имало тези опции. А нима е нужно при всяка смяна на облика на форума да трябва да си претарашувам целият профил. Това се прави да си го има по ДЕФАУТ. Айде аз не съм толкова далече от компютрите. Ще се порастърся и ще ги намеря. Но има хора, които може и да им е по непонятно.Поне като не е сложено на дефаут да се сложи някъде на видно място пояснение какво трябва да се направи. Или всеки дори незнаещ че това става е длъжен да си разгледа всички интересуващи го и неитересуващи го опции.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си