.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Компютъра ми сам се рестартира, стигне до картинката Windows и се рестартира...

    Като включа компа и ми излиза едно
    System console
    И пише
    Tcg is enabled
    1023M system ram passed
    512 kb l2 cache
    System bios shadowed
    Video bios shadowed
    Fixed disk 0: st380815AS
    Atapi cd-rom: Philips drom6316
    Mouse initialized
    Event log message, enter setup to view
    WARNING
    ERROR
    02B0: diskette drive a error

    Pres F1 to resume.



    Не знам преди дали е писало същото
    Ама знам че като пусна компа и зарежда малко и издаде един пискащ звук и аз цъкам ф1 и той зарежда ама сега пак така и като цъкна ф1 излиза онова start Windows safe mode и тнт,
    След като цъкна на start Windows normally (пробвах с всички опции) зарежда до логото на Windows точно преди да изпише Welcome се рестартира и почваме от начало... какъв дае проблема и как да го оправя...

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от Berti Виж мнението
    Като включа компа и ми излиза едно
    System console
    И пише
    Tcg is enabled
    1023M system ram passed
    512 kb l2 cache
    System bios shadowed
    Video bios shadowed
    Fixed disk 0: st380815AS
    Atapi cd-rom: Philips drom6316
    Mouse initialized
    Event log message, enter setup to view
    WARNING
    ERROR
    02B0: diskette drive a error

    Pres F1 to resume.



    Не знам преди дали е писало същото
    Ама знам че като пусна компа и зарежда малко и издаде един пискащ звук и аз цъкам ф1 и той зарежда ама сега пак така и като цъкна ф1 излиза онова start Windows safe mode и тнт,
    След като цъкна на start Windows normally (пробвах с всички опции) зарежда до логото на Windows точно преди да изпише Welcome се рестартира и почваме от начало... какъв дае проблема и как да го оправя...
    Решенията са много:
    -хвърляш го през терасата
    -взимаш един чук и го разбиваш
    -псуваш компютъра, докато го риташ
    -заведи го на ремонт

  3. #3
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от Berti Виж мнението
    Като включа компа и ми излиза едно
    System console
    И пише
    Tcg is enabled
    1023M system ram passed
    512 kb l2 cache
    System bios shadowed
    Video bios shadowed
    Fixed disk 0: st380815AS
    Atapi cd-rom: Philips drom6316
    Mouse initialized
    Event log message, enter setup to view
    WARNING
    ERROR
    02B0: diskette drive a error

    Pres F1 to resume.



    Не знам преди дали е писало същото
    Ама знам че като пусна компа и зарежда малко и издаде един пискащ звук и аз цъкам ф1 и той зарежда ама сега пак така и като цъкна ф1 излиза онова start Windows safe mode и тнт,
    След като цъкна на start Windows normally (пробвах с всички опции) зарежда до логото на Windows точно преди да изпише Welcome се рестартира и почваме от начало... какъв дае проблема и как да го оправя...


    За преинсталиране ти е просто е трябвало,да обърнеш повече внимание преди да ти се появи този непоправим,за теб проблем.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Преинсталирай уиндоуса

  5. #5
    Не мисля, че е баш за преинстал. Пробвай първо от инсталационно CD "Repair Windows" и там има една опция да сканира за проблеми при стартиране

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от KondioVarvarina Виж мнението
    Не мисля, че е баш за преинстал. Пробвай първо от инсталационно CD "Repair Windows" и там има една опция да сканира за проблеми при стартиране
    И прави това на всеки 2 месеца .... -.-

    Тва е по-тъпа опция и от refresh-а на уиндоус 8.1

  7. #7
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Цитирай Първоначално написано от Berti Виж мнението
    Като включа компа и ми излиза едно
    System console
    И пише
    Tcg is enabled
    1023M system ram passed
    512 kb l2 cache
    System bios shadowed
    Video bios shadowed
    Fixed disk 0: st380815AS
    Atapi cd-rom: Philips drom6316
    Mouse initialized
    Event log message, enter setup to view
    WARNING
    ERROR
    02B0: diskette drive a error

    Pres F1 to resume.



    Не знам преди дали е писало същото
    Ама знам че като пусна компа и зарежда малко и издаде един пискащ звук и аз цъкам ф1 и той зарежда ама сега пак така и като цъкна ф1 излиза онова start Windows safe mode и тнт,
    След като цъкна на start Windows normally (пробвах с всички опции) зарежда до логото на Windows точно преди да изпише Welcome се рестартира и почваме от начало... какъв дае проблема и как да го оправя...
    Преди няколко дена и на мене така ми стана лаптопа но аз сама си го оправих но според мене си занеси компютъра за преинсталирване на Windows .....но може да опиташ следния начин....значи оставаш си компютъра един ден без да го включваш обаче и кабелите ги изключваш после на другия ден като го вклучиш и започваш да търсиш опцията Възстановяване на системата (тази опция се намира в менюто Старт в раздел Програми) и като натиснеш там ти показва за коя дата точно искаш да възстановиш системата и ти избираш най ранната дата а после ти се рестартирва сам компа и ти трябва да изчакаш няколко минути и си готов...... По този начин аз си оправих лаптопа но безмалко да си го занеса за преинсталирване но ти ако искаш го занеси няма да е лошо Дано съм ти помогнала поне малко

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Теглиш си уин 10 и нямаш проблеми аз съм с него и не ми трябва дори антивирусна той си има.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Теглиш си уин 10 и нямаш проблеми аз съм с него и не ми трябва дори антивирусна той си има.
    Зависи много какъв е компа му ако забива много или пък е много слаб и си изтегли уин 10 още повече ще му затормози системата ,според мене уин 10 е за много силни компютри и лаптопи ама незнам може неговия да е силен :_

  10. #10
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    С 1 гб рам как да сложи уин 10 ? По скоро е за 98 или XP. Да не си барал някъде из биоса и да си сменил мястото за бутване на компютъра ? Провери си настройките там как са !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си