.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736

    айде да ви видя какви сте патриоти?

    вижте този линк http://forums.myspace.com/p/3826039/...wpost#39454604 и коментирайте. забележете мненията на простия американец с никнейм an leamhthuirse и разбира се на нешето момче, което гордо защитава България Chris C

  2. #2
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Хейй разгледах ... ами американците повечето мислят като тоя другия ... не крис всичко е щат на сащ .... да го духа ирак ... ае ае ко да коментирам

  3. #3
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    http://forums.myspace.com/t/3826039....=3&SortOrder=0

    обърнете внимание какво пише an leamhthuirse в третия пост от страницата

  4. #4
    Kaкво да коментираме... американец.Но може добре да се посмеем.
    Не сме казали, ония от трите бази не сме ги:
    1.прибили
    2.обрали
    3.изнасилили
    макар, нищо лошо да не са ни направили момчетата.
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  5. #5
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Патриотизма се доказва по форумите само...
    има нещо такова хаха но в този раздел гарантирам за 2/3 че наистина са патриоти

  6. #6
    Голям фен Аватара на Uptown_soldier
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Sofia city
    Мнения
    736
    о да новите ботев и левски са между тези 2/3 нали?

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    Не си струва да се коментира...американци...
    мамицата им, пак ме избива на агресия
    отрепки, свине нещастни
    дано по-скоро пукнат от свинщината си
    dam..
    иронията беше, че докато четох всички тези мнения, написани на английски език се възхитих от нивото на знание на Крис, а също така се и възхитих на моето разбиране на тоя пуст английски език.

    Така, другото, което е, явно онзи 'човек' е толкова умственоизостанал, щом след такъв дълъг описващ България пост, е написал едно ЛОЛ.
    За него явно Америка е целия свят.
    Да е жив и здрав, да си седи мирно и кротко в "невероятната Америка" и да не се обажда..

  8. #8
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Uptown_soldier
    о да новите ботев и левски са между тези 2/3 нали?
    май съм пропуснал да спомена такова нещо ... в тази държава в момента няма лидер ... дано когато моето поколение сменя предното да има изявен лидер на нацията ,а не един пожарникар да се изживява като такъв !

  9. #9
    И аз не виждам смисъл да споря с някакъв тъп американец и да го убеждавам в това или онова, все едно да споря със стената... За тях света почва и свършва с USA и друго няма... Смисъла е никакъв, трябва да изхабиш един тон нерви за да му обясняваш и пак нищо няма да разбере.

    После за съжаление съм доста слаб с английския, понеже откакто завърших училище не съм го учил и съм забравил огромна част от това, което знаех. Имам някакви елементарни знания, но колкото да си преведа нещо, иначе да пиша във форум на английски, определено няма да мога.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от Uptown_soldier
    о да новите ботев и левски са между тези 2/3 нали?
    май съм пропуснал да спомена такова нещо ... в тази държава в момента няма лидер ... дано когато моето поколение сменя предното да има изявен лидер на нацията ,а не един пожарникар да се изживява като такъв !
    То има лидери, ама какви... много точно казваш, пожарникари, бивши ченгета и от рода... Е, с такива лидери България никога няма да тръгне напред.

    Що се отнася за патриотизма във форумите- ами за съжаление за момента е такъв... докато не си създадем някаква гражданска, надпартийна организация, която да представлява всеки един от нас и да защитава българския национален и нашия личен интерес, без разлика на възраст и политически убеждения или членство, никога няма да можем да направим нещо на практика. Уви, много хора не го разбират. А е явно, че само с партии не става, мнозинството от хората отдавна са загубили доверие в тях.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    На 100% подкрепям идеята за създаването на непартийна, гражданска организация, която да раздвижи закърнелите, покрити с паяжини мозъци на повечето българи. Организация, която придобивайки популярност, ще възпитава в младите морални ценности, интерес към спорта и културата, към историята и изкуството. Веднъж създаде ли се такава организация и бъдейки оглавявана от подходящите хора, не се и съмнявам, че в България ще настъпи период, който ще бъде съизмерим с най-славните периоди от българската история.
    Абсолютно, ти много добре разви идеята за такава организация. Както виждаме в една Гърция примерно не им е нужно да имат определена партия, за да представлява интересите на всеки един гръцки гражданин, защото именно си имат подобна организация(гражданско общество) и когато да кажем днес им вдигнат цените с 30%, утре цяла Гърция е пламнала в протести и митинги. А ние не можем да се организираме повече от 15 000 човека на антиправителствен митинг и то уж митинг на цялата обединена опозиция... Това е така, защото непартийните граждани нямат организация.

  12. #12
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Отвратително тъп американец, ама това правят филмите им..
    Радвам се, че никога българин (сигурен съм в това) няма да бъде в тази позиция в която е американеца.

  13. #13
    Ако четеш в news.bg коментарите под статиите има един такъв родоотстъпник заминал за Канада и отказал се от БГ гражданството си. Голям българофоб, подвизава се под прякора 'svirkata'.

  14. #14
    Guest
    Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..

  15. #15
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от ComputerIsTheKey
    Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
    Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?

    BulgariazaBulgarite, този като му гледам ника ми става ясно какъв е, плюс това там коментарите хич не ги чета, защото са 97% псувни ,2% щуротии и 1% нещо съществено.
    Същото е като в topsport.bg няма и една трошка модераторски контрол.

  16. #16
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sturma
    Цитирай Първоначално написано от ComputerIsTheKey
    Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
    Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?
    Дава ни да четем някаква тема в някакъв форум която е на английски, която се отнасят за България, нужно ли е всеки българин да знае чужд език? Аз ако не знам английски а имам някакви амбиции за 'патриотизъм' какво правя? Хм.. btw нищо против английския език.

  17. #17
    Аватара на Sturma
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    село София
    Мнения
    105
    Цитирай Първоначално написано от ComputerIsTheKey
    Цитирай Първоначално написано от Sturma
    Цитирай Първоначално написано от ComputerIsTheKey
    Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
    Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?
    Дава ни да четем някаква тема в някакъв форум която е на английски, която се отнасят за България, нужно ли е всеки българин да знае чужд език? Аз ако не знам английски а имам някакви амбиции за 'патриотизъм' какво правя? Хм.. btw нищо против английския език.
    Разбира се, че не е нужно, да знаеш втори език, той е предимство, тъй като в крайна сметка английския се използва интернационално, знаят го много хора, автора на тази тема не е предвидил явно факта, че има хора които не знаят английски език, не са и длъжни да го знаят.
    На кратко, в темата, един българин живеещ в САЩ прави тема, в която описва България (традиции, малко история, природа, исторически забележителности, известни личности). След него един американец написва, че всички страни освен САЩ, Англия, Франция, Германия, Япония, Китай, са сателити и гравитират около изброените страни.
    При което се развива спор, в който ясно се вижда колко слабо образован е един американски гражданин, сиреч, нищо ново под слънцето.

  18. #18
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sturma
    Цитирай Първоначално написано от ComputerIsTheKey
    Цитирай Първоначално написано от Sturma
    Цитирай Първоначално написано от ComputerIsTheKey
    Май е нужно всеки патриот да знае английски ? Хм..
    Какво непатриотично виждаш в това, че знаем английски език ?
    Дава ни да четем някаква тема в някакъв форум която е на английски, която се отнасят за България, нужно ли е всеки българин да знае чужд език? Аз ако не знам английски а имам някакви амбиции за 'патриотизъм' какво правя? Хм.. btw нищо против английския език.
    Разбира се, че не е нужно, да знаеш втори език, той е предимство, тъй като в крайна сметка английския се използва интернационално, знаят го много хора, автора на тази тема не е предвидил явно факта, че има хора които не знаят английски език, не са и длъжни да го знаят.
    На кратко, в темата, един българин живеещ в САЩ прави тема, в която описва България (традиции, малко история, природа, исторически забележителности, известни личности). След него един американец написва, че всички страни освен САЩ, Англия, Франция, Германия, Япония, Китай, са сателити и гравитират около изброените страни.
    При което се развива спор, в който ясно се вижда колко слабо образован е един американски гражданин, сиреч, нищо ново под слънцето.
    Хм нищо ново, само не разбрах за какво е намесил циганина Азис (нищо, че го е нарекъл идиот). Нищо ново и за американците много ограничени хора са си..

  19. #19

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    On top Drugs of choice: Nicotine Caffeine and Gaming
    Мнения
    916
    Е, че какво имате против американеца? Нищо не знае и се гордее с това. Колко такива хора познавате?

    Като четях това, ми се прииска да се регистрирам, за да му кажа какво точно мисля за него и величието на страна, която е основана от измета на Европа. Ама мама ме е учила, че псуването като каруцар е за каруцарите, а не за момичетата... Добре, че утре съм на тренировка, та ще си успокоя малко нервите....

  20. #20

  21. #21
    Американецът е прав.
    България е и винаги е била сателитна държава.
    Истинските държави, както той каза, са САЩ, Китай, Русия, Великобритания, Франция и подобни големи независими страни. Така че всеки да се замисли и да реши коя велика сила ще подкрепя от тук нататък.
    А и стига сте го плюли човека, не е длъжен да знае всичко на световната карта. Мен например не ми пука за Африка и нямам желание да научавам всичките там 50+ държавици...

    "Evil is powerless, if the good are unafraid."
    - Ronald Reagan, 1981

  22. #22
    Аватара на SiegHeil
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    1 537
    САЩ е най измислената страна на света..заедно с Македония
    Странното е че Македония може и да оцелее по дълго от САЩ :>
    And in our Dying, we're more alive-than we have ever been
    I've lived for these few seconds
    For I am Winter born
    http://vbox7.com/play:d61898cb

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си