.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 59
  1. #26
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Мисля по съвсем различен начин,трупам опит и дори мога да кажа,че ми помага по литература да изказвам собствено мнение от различна гледна точка

  2. #27
    еми.. главно се забавлявам.. и аз съм лапетия обаче има някои които да много тъпи и мн ме радват научавам много нови неща .. губя си времето.. гледам да се образовам.. изтъпявам понякога.. ама така е ..
    Smile... Tomorrow will be worse...

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Въпроса е ти какво би направила?
    Имаш желание, но на какво си способна, освен да пускаш клипчета по форумите? Би ли живяла цял живот на ръба на бедността, докато ти се подиграват и те мачкат, експлоатирайки те като роб, докато знаеш, че на 6 часа път с кола от София ще бъдеш третиран като бял човек, ще ценят труда ти и ще имаш някаква относителна сигурност?
    Всеки ден се питам тези неща..

    Крайно време е да се ориентирам в живота и по-точно с какво искам да се занимавам,но тук идва въпросът: Ще успея ли? Да речем,че ще замина да уча другаде и ще получа елитно образование,признато на всякъде. А ще се върна ли? Една каша от мисли е в главата ми. Живота е сложен и труден,особено тук.

    Какво мога да направя ли? Не знам дали изобщо мога да направя нещо. Може би единствено ако се включа в политическото управление,ще имам този шанс,но кво-LINKNOT,оная тъпата от форума, депутатка? Нали .. звучи нелепо. Затова се опитвам да повдигна патриотичния дух в хората около мен (не само във форума). Виж,на тази тема мога да говоря доста,тъй като проблемите на България не включват само масовата емиграция,но остави това. Според мен всичко се дължи на закърнялото ни национално самосъзнание.



    Заключение: Намираме се в задънена улица.

  4. #29
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Еми тука си хабя свободното време. Като цяло престоят ми не е особено обогатяващ...

  5. #30
    Машина,за чията работа е нужно да работят всички части. Само дето едната се върти на ляво, другата се изхлузва настрани,третата изхвърча някъде,в резултат на което машината се счупва .. Частичките ще чакат ли мирно някой майстор да ги сглоби или ще се подредят сами наново?

  6. #31
    Да подберем най-здравите части, да вземем маслото и да ги смажем,за да заработи машината наново.

    "На думи всеки е богат" се пее в една песен.

    Отново задънена улица. Ама ади де! Да направим нещо де! Ама какво де? Ми нещо де! Ама кога де? Ми после де! .. и картинката се повтаря наново и наново,защото дори ние двамата и още неколцина да сме осъзнали проблема на нацията,това не е достатъчно. Трябва да се събират последователи на идеята. Нека си спомним за Левски и неговите комитети. Еми каквото мога-правя. Пускам линкове,опитвам се да нахъсам хората и ще продължавам да се опитвам,пък дали ще успея.. просто не трябва да съм единствената. Ето ти,като една авторитарна тип личност,можеш да се възползваш от този факт в името на машината. ^^

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Бтв.. не става с нахъсване на хората, а с промяна на манталитета. Това става не чрез линкове, а с други методи... за да ги накараш да мислят по нов начин.
    Какви са тези методи,които са способни да променят мисленето на цял един народ? Струва ми се дооооста труднодостижимо ..


    Ахх,какъв спам,мачока ще ни се кара.

  8. #33
    ^^ никак не е спам, двамата с ексо водите един доста хубав и смислен разговор, който е много по-значим от ~ 90 % + от другите неща в раздела тея дни
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  9. #34
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    "... и по сто пъти на ден освобождават България..."

    По темата:
    Лесно е да махна с ръка и да кажа "нищо".
    Чрез форума срещнах един от най-прекрасните хора на света, който е от най-близките ми и скъпоценни същества. Благодаря за това!

  10. #35
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    смях.. много смях

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    карай им се, обиждай ги, хвали ги, мотивирай ги...
    В някои случаи дори ги шамаросвам,заради разни изказвания относно България (мога да дам пример със случка от петъка в моя клас). Това пак не е достатъчно. Това е то ... българщина. Явно точно тя ни пречи. Прекалено много сме българи,от гледна точка на манталитета,за да се справим с проблемите си.

    .. и другото което - абе по времето на комунизма по-задоволени са си живяли;вярно,че се пренебрегва личното мнение на хората,ама точно заради това сме били едно цяло,една работеща машина без мънкащи недоволни части. Дали това не е решението?

  12. #37
    Амии форума ми помага с това, че има безброй много теми, есета, съчинения, преразкази и т.н. по литература.. До сега всичко, което ми е трябвало съм го взимала от тук..
    Иначе обичам да си губя времето тук....дори незнам защо продължавам да влизам и да пиша...
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  13. #38
    Остави това кого и как съм нападнала. То се яви просто една по-сериозна критика след 20-тината човешки казани забележки. Момичето не спираше да се смее в час като пречеше на останалите да внимават,пък на какво се смееше .. защото България щяла да бъде първата страна,изгонена от ЕС (така го казали по телевизията). Не намирам нищо смешно,тъжно е. Както вече бях казала - Цяла Европа ни се смее,почнахме и ние да се смеем на себе си. Национална гордост? What's this,dude?

    Мани .. Бай Ганьовщина голяма.. а за да почитаме родината си като достойна и свята малко или много трябва да сме осведомени с нейната история и развитие.Това става с учене,а не с съкане на Wow или както се казваше онази игра. Доста задълбочавам нещата,но философията ми е вградена черта. ^^

    Наистина хубав разговор проведохме тази вечер.

  14. #39
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Запълване на свободното време
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  15. #40
    Лека вечер. Имам да си довършвам ученето,а материала не е никак малко. Пак ще легна в 2-3-4.. Приятни сънища,форум.

  16. #41
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    отношението ми към форума като цяло е несериозно,влизам по-скоро за ташака,да се посмея и да си убивам времето като съм в нас.

    но е факт,че се запознах оттук с доста интересни образи,някои добри приятели и приятелки,че дори и с 1-2 гаджета
    Изпуснал си нуличките след 1 и 2

    Мен форума ми харесва, може би ми е взел повече, отколкото ми е дал, но се стремя към това да забелязвам доброто, а сянката му да е достатъчно голяма за да скрие лошото.


    Запознах се с доста интересни личности, с някои от тях и лично се познаваме, но с тези, с които сме от различни градове поддържаме виртуален контакт.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  17. #42
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Цитирай Първоначално написано от masal
    смЕх
    Едно на ръка, че ми дава и "смех"-а, и постепенно с времето, което прекарвах в къщи (а то беше огромно и учудващо) малко или много се научих да комуникирам с други хора и до някъде това е повлияло и на начина ми на изказване...
    От друга страна, също, малко повлия и на писмената ми грамотност. Хаха.
    Обичам го тоя форум..
    Пробвала съм и с други, но не се е получавало.. тоя форум претърпя известни преврати и обрати и аз винаги съм била до него и съм го подкрепяла.
    Той е малкото ми братче хааххахахахах

    и вметна нещо ненужно - с никой не се познавам от форума ахахаххаа

  18. #43
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    Вкъщи..

    Само си губя времето тук, мамка му..

  19. #44
    Основното е, че се запознах със страшно готини хора, които нямах шанс да ги срещна изобщо някога. Поне един от тях.

    teenproblem

    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  20. #45
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Цитирай Първоначално написано от chocoleptic
    Цитирай Първоначално написано от masal
    смЕх
    Най-вече това и понякога интересна информация

  21. #46

  22. #47
    Голям фен Аватара на 24white24
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    581
    Когато нямам настроение влизам да се посмея на глупостите на 99% от потребителите.

  23. #48
    Абе, даде ми нещо по-различно.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Губене на време и чат-пат научавам нещо ново. (:

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  25. #50
    Guest
    Знания..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си