.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685

    Какво ви дава форумът?

    Запълване на свободното време, смях, приятели, някакъв вид разтоварване, информация...?!

    Аз лично съм получила всичко,което е възможно да се очаква: познавам се с хората, които си заслужават, имам приятели, с които се запознах именно тук, запълва ми времето между няколкото разговора в скайп...

  2. #2
    Този форум ми дава всичко !!!

    Тук истински се забавлявам и се чувствам щастлива !!! :P

  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    453
    poznavam se s 1-2 ma 4oveka koito si zaslujavat... razbiram kak izglejdam ot strani s tva pisane i tn... Vijdam ostanalite kak se mislqt za ne6to pove4e ot men (primerno) a kato se ima v predvit 4e dori ne me poznavat mi e dosta zabavno... Informaciq... Zapulvane na vremeto... Pilq si nervite.. I tn..

  4. #4

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от masal
    смЕх

  6. #6
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    на първо място доста смях..независимо дали на нереалните тъпизми на някои спрели лапета ... или на някой наистина забавен ..
    информация също .. за доста неща ми е бил полезен ..най - малкото си откривам песни които иначе не намирам
    запълва времето през което ме мързи да ровя в нета..а отварянето на форума е най-лесното което мога да предприема
    запознах се с доста хора .. в последствие станахме приятели .. и поне аз доста държа на тях а пък и не съвсем приятели имам ..
    .!.

  7. #7
    Определено си губя времето тук. Но е като наркотик, дори и домашните си за утре не написах.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    а пък и не съвсем приятели имам ..
    Те са пряко свързани със смеха.

  9. #9
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Губене на време и чат-пат научавам нещо ново. (:



    П.С. Трябва да ми спрат нета.

  10. #10
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от Pliok0019
    Цитирай Първоначално написано от woshata
    а пък и не съвсем приятели имам ..
    Те са пряко свързани със смеха.
    абсолютно правилно имам и повече от приятели .. но да не навлизам в подробности де..
    .!.

  11. #11
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Най-запомнящото се нещо което получих от форума беше, че срещнах интересни личности, от които научих доста.
    Auf dem Weg in eine bessere und gerechte Zeit
    Oder bist du selbst in Wahrheit f test test

  12. #12
    Форума е супер пристрастителен, та чак понякога само се чудя кво да напиша. В такива моменти си казвам "get a life". Заради Интернета, а сега и заради форума все си намирам някви причини да се заседявам до късно и т.н. Супер нелепо.

    Иначе в тоя форум приятели не съм търсила, но си намерих 2-3 такива. Оказа се че пък има доста хора, които ги знам и пишат тука.. и така.
    Никога не съм искала да бъда личност и няма и да стана. Може би тва му е зарибителното. Във форумите в които членувах преди бях обратното - хората ми знаеха лицето, името, майчиното мляко... Тука е друга работа.

    Форума ми дава и забавление понякога, в някои малоумни теми например. Нищо не съм научила от него, защото обикновено аз поучавам... Форума ме вдъхновява понякога ("Арт култура във вашите глави..."), кара ме да се замисля над някои неща. Често просто наблюдавам караниците или разговорите на юзърите... И .. все едно съм в автобус...
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  13. #13
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Не мога да кажа, че ми дава нещо, но незнам защо постоянно вися тук.Един урок по биология имах да науча - еми не го научих.
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  14. #14
    Нищо хубаво не ми дава. Само си губя времето,отвличам се и тъпясвам. Да не говорим,че се възмущавам от повечето хора и не рядко се хабя да им обеснявам разни работи,които така или иначе няма да разберат,защото са прекалено деградирали. Майната му на форума и евала на тези,които НЕ са вманиачени да пишат в него. x_x

  15. #15
    Аватара на acdcfenka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Страстно село. :D
    Мнения
    507
    Той предимно ми отнема. Защото все гледам как да седна за да влеза тук. Вместо да направя нещо друго. Но пък ми дава възможност да се лигавя на воля и да не тормозя другите около мен.

  16. #16
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    повече взима, от колкото дава

  17. #17
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ми запълвам си времето тук... Пък и се запознах (за сега само виртуално) с доста интересни личности които ми дадоха наистина много..
    Сега вече малко неща научавам от форума но определено навремето като почнах да влизам доста информация за различни неща получих.
    Да не забравяме и че ми помага да не забравям родния си език...
    Интересно ми е тук просто.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Нищо не ми дава. Но все още имам свободно време и затова влизам. Понякога ми се иска да ме баннат, но знам, че може и да съжалявам.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Да не забравяме и че ми помага да не забравям родния си език...
    Уф,такова като видя и .. ми става много криво. Какво ви дава чужбина толкова бе?

    "Българийо,за тебе те умряха"..

  20. #20
    Времегубка, ама приятна такава. Пък и си опознавам някакви си хора, срещам такива на противоположно мнение и ми е интересно какво е тяхно, опознавам различни характери...общо взето същото като ин риъл лайф, но просто е за вечерите/времето, когато не мога да съм навън примерно.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  21. #21
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от LINKNOT
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Да не забравяме и че ми помага да не забравям родния си език...
    Уф,такова като видя и .. ми става много криво. Какво ви дава чужбина толкова бе?

    "Българийо,за тебе те умряха"..
    Аз живея от повече от 10 години извън България, а съм на 19.. Мойто отношение към БГ е малко странно, защото не е като да съм израснала там или да имам много приятели или нещо такова..
    Фактът обаче, че единственият форум в който влизам е български и че търся контакти с хора от България, макар и да не живея там значи, че не искам да забравям откъде съм, както правят много от хората заминали за чужбина като малки

  22. #22
    Аз не обвинявам никого. Просто ми е тъжно,че толкова много хора емигрират,търсейки щастието в другите страни. Разбирам те,решението не е било твое,но просто изказвам личното си отношение спрямо проблема. Приемам го твърде навътре.


    Ще се върнеш ли?

  23. #23
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от LINKNOT
    Ще се върнеш ли?
    Не смятам..
    Аз в България нямам нищо фактически... Да, хубаво ми е като се прибера 1-2 пъти в годината за 2-3 седмици, но живота ми е другаде..
    Мисля обаче, че ако бях израснала в България едва ли щях да замина... Ако приятелите, роднините, спомените ми...ако всичко ми беше там едва ли щях да напусна по каквито и да било причини..

  24. #24
    Нищо лично, но LINKNOT (ми) е по-скоро досадна.
    Евала за обичта към България де. Ама нещо твоята ми се набива в повече.
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  25. #25
    Как да не искам,бе,експлойтед? Ти не искаш ли в България да има реализация,икономиката ни да е развита,финаните да са наред и прочие,и прочие,за да си стоим тук? Кой не иска? Въпросът е,че само с искането си оставаме,предаваме си и отиваме в чужбина. Не мисля,че това е решението,но не обвинявам никого. Всеки избира сам своя път.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си