.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    Как бихте...?

    Kak bihte izharchili 70 xilqdi leva :P

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    бих ги инвестирал.

    Само глупаците харчат.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3

    Re: MmM.,,Lubof li ima samo edna nai golqma PARITE..!

    Цитирай Първоначално написано от bebito0
    Kak bihte izharchili 70 xilqdi leva :P
    Bih naela 4ovek koito da me snima kak gi har4a do poslednata stotinka

  4. #4
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Хахаха,дай ми ги и ще видиш какво се прави с тези пари.

  5. #5
    Аватара на MaMkaMy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    298
    е за кво пък точно 70 000 лева? с парите не можеш да си купиш истинско щастие... файда от тях
    Докато всички сте ми противни, ще знам, че имам добър вкус !!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от w0sh
    бих ги инвестирал.

    Само глупаците харчат.
    Разбира се!

  7. #7
    Бих ги инвестирал...винаги съм искал да имам Туроператорска аганция...

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    чесно казано бих дала част от тях на майка ми... на тати бих му помогнала с банките.. и друга голяма част от тях бих му ги дала, понеже той е по-разсъдлив човек от мен и би направил нещо стойностно с тях, а друга част от тях щях да изхарча за себе си и за приятелите.. я да г почерпим, или пък да ги почерпим както и себе си с някакви екскурзийки тук в България.
    Оо, и да не забравяме 'съвременната' ми баба.. и на нея бих дала част от парите, щото от половин година ми мрънка, че тостера им на село се е развалил, а пък аз като ходя на село и все искам препечени филийки с маргарин, деба..
    И ако наистина на този етап, в момента имам 70 хиляди лева, от тия пари щях да дам няква част на приятелката ми, която ще е абитуриентка тази учебна година, тъй като и тя барабар с родителите й за доста позакъсали финансово.
    Също и с тая част от парите щях да обзаведа част от жилището, в коео живеем с тати.
    И без тва от една година го мрънкам, че искам готварска печка (щото мама като ни напусна ни взе всичко) дори и кафеварката.. а днес си правих палачинки, и да са еба в тъпата гъзка, не се усетих, че ми трябва миксер и чак като забърках сместа се усетих, че ще се наложи ръчно да я бъркам ахахахаххахаха

    И чесно казано пари за благотворителност и някакви такива.. не бих дала.
    За мен благотворителността не се изразява в това да помогна на някой непознат.. в живота ми винаги ще бъдат важни и на първо място близките ми.
    Всички сираци и прочие бих ги зарадвала с внимание, отношение, усмивки.. но не и с нещо материално дори и егоистично да звучи едва ли някой от близките ми има по-малка нужда от пари, примерно. хаха

    ех, как ме размечтахте деееееееееееба

  9. #9
    ^ сари
    1) ще инвенстирам в образованието си
    2) ще отделя няква сума за бала ми (няма да се изгъзвам,просто всичко да си е както трябва,няма смисъл от разточителтство)
    3) ще си изкарам шоф. курс и ще си взема една кола,тъй като в семейството ми няма такава,а вече 5-6 години ми е втикясало от тия рейсове
    4)също бих помогнала на близък човек(повечето ми роднини не са добре финасово,а има и дота,който вече са на възраст и са болни) и бих пуснала една хилядарка на черенка да ми играе цяла вечер на масата
    5)инвенстирам в собствен бизнес
    6)пари за мен и за почивка
    Ех,хубаво е да мечтаеш
    Бъди пастет,но с ъкъл! You are in pain
    Take your LIFE, take your life with COCAINE
    But I am who I am
    so I do what I can, when I can
    but I can't really do a damn thing

  10. #10
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    вече пресмятам дали ще ми стигнат за мини купър

    Saatana vittu perkele hate crew!

  11. #11
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    вече пресмятам дали ще ми стигнат за мини купър


    по темата: ще си купя нов комп и дрто ще го инвестирам

  12. #12
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    А не,само пари да не ми се дават.Не знам,аз ако видя много пари тръгвам да ги раздавам на другите,а иначе ги пазя и дори не знам защо..Не обичам да харча,не и ако е за мен.Виж ако някой друг ,ще ги дам като нищо.Няма да е зле да си наема финансов съветник.
    А иначе ,ако си представим,че съм пълнолетна,бих си взела апартамент и бих го дала под наем.Даже мисля,че ще ми останат-зависи колко голям е апартамента.Тогава ще си купя машина за сладолед .

  13. #13
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    ^pwned

  14. #14
    О ми на първо място ще изплатя домашните уреди, защото покрай ремонта накупихме всичко ново и сега е на изплащане
    Ще отделя щедра сума за баба ми и дядо ми, които се нуждаят от ремонт на къщата + малко пари за глезотия
    От останалите пари ще отделя половината за образование...
    И каквото остане си взимам едно кученце и му купувам всички глезотийки за кученца и т.н.
    Пък и ако тогава остане някой лев...ще се поглезя и аз самата
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  15. #15
    и аз ще си вземеме некое мини купърче или пИжо и другото ще го каширвам в банка доакто стана умен и си измисля бизнеса
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

  16. #16
    Зависи по какъв начин са ми дошли тези 70 000.
    Ако са намерени, спечелени в игра и т.н., ще ги раздам на домове за сираци и прочее. Ако аз съм си съдрала гъза, да ги имам тези пари, ще си купя къща в Родопите (няква стара, малка къща) и каквото ми остане, ще го оставя в домашния сейф.
    Във пяната на муле със самар,което е скопено със ритници,във лигите на котарака стар,без кьорав зъб, със белнали зеници,(затуй лови насън маймуни с трици!)...

  17. #17
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    за благотворителни цели
    Моля ?!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    ше ги дам за семки..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  19. #19
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от Rowdy
    и аз ще си вземеме некое мини купърче или пИжо и другото ще го каширвам в банка доакто стана умен и си измисля бизнеса
    Същата работа.

    Колата - мини купър/пежо, банката - първа инвестиционна. Ще си ги оставя там за черни дни.

  20. #20
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Ще накупя имоти и понеже цената им се качва ще ги продавам след например най-малко година на по-висока цена.Може пък някакъв бизнес да основа,но определено няма да ги изхарча за глезотии,защото като свъшат ще съм си пак от "средната класа" и ще се чудя как да скатавам някой лев

  21. #21
    Ще развия доходен бизнес,който с времето ще увеличи 70-те хиляди неколкократно. С тези пари ще развия друг бизнес,после трети-пети-девети .. Тогава с наличните финансови средства ще свърша нещата,които винаги съм искала. Колко е хубаво да си помечтаеш и как е злокобно да се върнеш в реалността .. ехх

  22. #22
    колкото и тъпо да звучи ще ги профукам за дрехи и кецове

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си