.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Страх ме е...

    Даже не знам защо пиша това но можеби ще ми дадете някакъв съвет или поне ще ми олекне малко..

    Аз съм момче от Варна на 18 съм, проблема ми е че от 2 години съм сам,и вината си е абсолютно моя колкото и смешно да звучи много обичах последната си приятелка но тя ме нарани много и от тогава съм просто затворен към женската част от обществото макар че имам много приятелки. Не мисля че изглеждам зле дори напротив и доста ме заглеждат, но когато се стигне до "свалянето" което ми звучи много смешно просто не ставам,ядосвам се на себе си защото много искам да имам някои до мен, човек с който мога да си говоря за всичко, да си я гушкам,обичам и на която мога да разчитам колкото и тя на мен защото съм човек който наистина е готов на много за хората които обича..Писнало ми е да нося маска заради затвореното общество във което живеем но ако я сваля ще съм същество за което доста момичета мечтаят да имат до себе си и в същото време палячо зашото мъжете които имат чувства не са толкова мъжествени според комерсялнаия фалшив свят.Сега изглеждам като голям мъжкар висок съм 1,90 и тренирам доста ,но никой не познава това в мен дори родителите ми или който и да е...ай стига толкова.

  2. #2
    Супер фен Аватара на vivteen
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    силистра
    Мнения
    1 169
    Бъди себе си
    "За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Crazytu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    548
    Може би не мога съвсем да се поставя на твое място,но според мен трябва да преодолееш този страх от обвързване.А единствения начин това да стане е да излизаш с повече момичета,може да срещнеш някоя,която ти допада и нататък нещата да се подредят от само себе си.След време напълно ще забравиш това,което ти е причинила бившата ти ..
    П.П. Как така не ставаш за свалки ... няма такова нещо,давай смело ... Айде Успех от мен
    Once upon a time I was falling in love ...
    But now I'm only falling apart ...

  4. #4
    Аватара на sweet4esf
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    там където си излишен!
    Мнения
    556
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Бъди себе си
    "За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.
    ... ♫♪ Miley Cyrus - When I Look At You ♪♫ ...

  5. #5
    Фен Аватара на ActreSS
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София,Кюстендил :)
    Мнения
    168
    Като за начало мисля,че трябва да загърбиш неприятните спомени от бившата приятелка.Две години да си сам само заради страха да не те наранят отново?! Я не се излагай,стегни се малко. Е,хубавото е ,че си осъзнал,че вината си е само твоя и вече е време за промяна.Ти нито си първият,нито последният,който е наранен от любим човек.И на други се случва,но не циклят като теб на едно място,а продължават напред.Точно това трябва и да направиш. "Всичко тече, всичко се изменя" е казал Хераклит.Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!
    Всичко в живота са спомени, с изключение на един настоящ момент, който преминава покрай нас толкова бързо, че едва го улавяме.Единственият начин е да рискуваш и да продължиш. "...от тогава съм просто затворен към женската част от обществото.." Спокойно,момичетата няма да те изядат,бъди себе си,Относно свалянето-всеки го може,най-важното е да не се притесняваш Нищо не става от първия път,просто е нужно малко време.Няма нищо по-велико и по-голямо от времето,то е най-добрият съдник и най-големият ни господар,от нас зависи,дали ще направим,така че след време да открием,че то само ни е направило по-добри,по-мъдри,с красиви души или ни е тласнало към разрухата. Огледай окло теб-може би има момиче,което да заслужава вниманието ти,но не си забелязал.
    "Писнало ми е да нося маска" -трябва да се гордееш с това,което си Махни я тази маска,хич да не ти пука от "комерсиалния фалшив свят".Това си е твоят живот,живей го както на теб ти харесва.Опасно е когато забравяме за МАСКАТА и неусетно започваме да се сливаме с нея. Затова е много важно в определени ситуации да можем да я сваляме за да бъдем себе си.
    Рискувай,действай,живей! Dream what u want to dream;go where u want to go;be what u want to be,because u have only one life and one chance to do all the things u want to do.
    Надявам се да е помогнало,поне малко.
    Deep into that darkness peering,long I stood there,wondering,fearing,doubting,dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...

  6. #6
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Случва се всеки да има периоди на "самота" т.е. да е без гадже.Това не трябва да ти се струва глупаво,или каквото искаш там го наричай!Предишната ти приятелка те е наранила,и може би това те спира да си намериш нова.

  7. #7
    Мерси много за коментарите,сигурно съм прозвучал като някъв "дришлйо" но просто съм много силен характер и не мога да споделям много с хората който познавам а когато тайш всичко в себе си рано или късно трябва да се излее

  8. #8

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Бъди себе си
    "За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.
    +1

    Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  9. #9
    Мега фен Аватара на soul1199
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    аda,pri teb...
    Мнения
    11 856
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Случва се всеки да има периоди на "самота" т.е. да е без гадже.Това не трябва да ти се струва глупаво,или каквото искаш там го наричай!Предишната ти приятелка те е наранила,и може би това те спира да си намериш нова.
    Нищо не е грешно,ако те кара да сияеш от щастие!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от curka87
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Бъди себе си
    "За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.
    +1

    Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.
    Мерси Мисля че ще е трудно да не казвам невъзможно да разпознаеш такъв човек сред многото ако не го познаваш найстина много добре , или ако не си свали маската пред теб което би станало ако сте мн мн близки или сте двойка.

  11. #11
    Голям фен Аватара на Crazytu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    548
    Цитирай Първоначално написано от AnnonymousGuts
    Цитирай Първоначално написано от curka87
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Бъди себе си
    "За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.
    +1

    Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.
    Мерси Мисля че ще е трудно да не казвам невъзможно да разпознаеш такъв човек сред многото ако не го познаваш найстина много добре , или ако не си свали маската пред теб което би станало ако сте мн мн близки или сте двойка.
    Свали я тази маска напълно,открий се пред хората такъв какъвто си и определено някое девойче ще си те хареса,за това което си,а не за това което представяш пред другите ...
    Once upon a time I was falling in love ...
    But now I'm only falling apart ...

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Цитирай Първоначално написано от Crazytu
    Цитирай Първоначално написано от AnnonymousGuts
    Цитирай Първоначално написано от curka87
    Цитирай Първоначално написано от vivteen
    Бъди себе си
    "За всеки влак си има пътници".Все някоя ще те оцени и ще те хареса такъв какъвто си.
    +1

    Поне от това , което прочетох .... не мен 100% би ми допаднал... и то много. Горе главата.
    Мерси Мисля че ще е трудно да не казвам невъзможно да разпознаеш такъв човек сред многото ако не го познаваш найстина много добре , или ако не си свали маската пред теб което би станало ако сте мн мн близки или сте двойка.
    Свали я тази маска напълно,открий се пред хората такъв какъвто си и определено някое девойче ще си те хареса,за това което си,а не за това което представяш пред другите ...
    Подкрепям с две ръце! Трябва да бъдеш истински, независимо как изглежда това в очите на другите около теб. И някой ден ЕДНО момиче ще види и ще се влюби именно в тази откритост.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

  13. #13
    Те и така си ме харесват ,но не е там въпроса,ти как би реагирала ако се запознаеш с някои и ти направи някакво впечатление а след това разбираш че тоя човек е доста различен освен това се движа в среда с
    безчувствени кучки никой не искам да обидя но всички знаем че има и такива.. така че едва ли ще намеря подходяща половинка ако не сменя обстановката

  14. #14
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Az pyk sum momiche ...na 18..ot Varna...sama ot po-malko ot 2 godini, no...

  15. #15
    Голям фен Аватара на Crazytu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    548
    Еми точно за това не създавай фалшиво впечатление за себе си (ти сам каза,че си те харесват момичетата,така че няма проблем) ... Примерно аз бих се разочаровала ако всъщност момчето е по-различно от това,което ми е показало ...
    Edit: Смени малко средата,в която се движиш ... може да си намериш някое свястно момиче ...
    Once upon a time I was falling in love ...
    But now I'm only falling apart ...

  16. #16
    Голям фен Аватара на beb4yy
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    888
    Отпусни се ! "ДОКАТО СЕДИМ И ГЛЕДАМЕ ЗАТВОРЕНАТА ВРАТА НИЕ ЧЕСТО НЕ ВИЖДАМЕ ОТВОРЕНАТА" :P

  17. #17
    Мерси много за съветите доста ми поолекна като си го казах, кофти е да живееш със страха че няма да срещнеш подходящ човек само защото някой те е разочаровал.

  18. #18

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Габрово
    Мнения
    610
    Аз също бих била доста разочарована ако човека до мен се окаже "фалшив". За това винаги търся човек , който да е "себе си" във всяка ситуация и да не се страхува от това.
    И още нещо.... не е нужно да 'търсиш". Просто започни да излизаш и с други хора (както ти казаха -смени средата) и ТЯ сама ще те намери, без дори да се усетиш.
    Продължавам.И по пътя дори наранявам.Не преставам да се боря.Страховете си аз побеждавам.И когато силно страдам враговете си даже не мразя.Може да се уморявам,но намиран сили да кажа:"Продължавам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си