.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: пъпка

  1. #1

    пъпка

    xora imam edna papka na penisa mi dolu na stvola golqma e kolkoto le6teno zarno nqkade i ima 4ervena to4ka po sredata ako nqkoi se e sblaskval s tozi problem da kaje kakvo da pravq pls pritesnen sam

  2. #2

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    От колко време ти е това образувание?И бръснал ли си се преди това?
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  3. #3
    ami ot okolo 5-6 dena ve4e brasnax se na 15 nomvri skoro ne sam

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Мисля че може да е от бръсненето,ако някой косъм се е обърнал и е почнал да расте навътре.Сърби ли те?Боли ли те?На колко години си?
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  5. #5
    ami na 17 sam nito me sarbi nito me boli

  6. #6

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Ами огледай я хубаво.Може да е косъм разтящ наобратно.Според мен няма за какво да се притесняваш,но ако до няколко дни не се махни или поне намалее,трябва да отидеш на лекар.
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    София
    Мнения
    121
    Не мисля че е сериозен повод за притеснение,стига да не се задържи още много де... Аз самия имах една такава малко над члена,обаче беше в слядствие на бръснене. Тоест порязах се леко,без да искам,то се "инфектира" и се образува временна пъпка. Изчезна бързо

  8. #8
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: пъпка

    Цитирай Първоначално написано от tubito
    xora imam edna papka na penisa mi dolu na stvola golqma e kolkoto le6teno zarno nqkade i ima 4ervena to4ka po sredata ako nqkoi se e sblaskval s tozi problem da kaje kakvo da pravq pls pritesnen sam
    вероятно още при бръсненето в открития канал на космения фоликул са проникнали патогенни микроорганизми държани в неустойчиво равновесие от имун с/ма до момента.
    преохлаждане или продължителна полова възбуда са дали поле за изява.

    изчакай дали "пъпката" ще пробие сама връхче или ще изчезне.

  9. #9
    modelatorite mogat da zalkiu4at ve4e temata! blagodarq iskrenno na UFOs za saveta 4e moje da e podkojen kosam dnes go poglednax na slan4eva svetlina i vidqx kak kosam4eto si li4i i go izvadix s edna igla blagodarq mn

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Перник
    Мнения
    648
    Радвам се че си успял.Аз пък по някой път се чъпкам с пинсета..щот с игла нещо ме е страх..

    П.С. по-добре не заключвайте темата.Може да има още хора с такъв проблем или подобен..(та да не правят друга тема..) :P
    Never let the fear of striking out keep you from playing the game

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си