.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Петиция против ислямизацията на България!!

    http://bgpetition.com/anti-islamizatzia/index.html

    Моля подпишете се, не можем да продължаваме да допускаме безразборния строеж на джамии в България, което ще задълбочи процеса на ислямизация на България, нещо крайно вредно и опасно за страната ни. Аз лично нямам нищо против исляма като религия, но съм твърдо против ислямизацията в България. Твърдо против съм и това, че въпросните нарояващи се ежедневно джамии в мнозинството си се строят с пари от Арабския свят, с пари на фундаменталистки организации, които се базират в центъра за Ислямска Конференция, намиращ се в Истанбул!

  2. #2
    с петиции нищо няма да постигнем
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

  3. #3
    Реално погледнато кой ще обърне внимание на петицията? Мога да създам въпроса по друг начин - Кой се интересува от мнението на народа? Всичко се гради на егоизма и глада за пари.

  4. #4
    Протест се иска, не лайняни онлайн петиции!

  5. #5
    Тянко,подобно нещо се осмисля много добре,иска се тактика,иска се желание! .. но времето ни изтича,защото в момента се раждат 4-5 циганчета и 1 българче ..

  6. #6
    На нас ни е нужен достоен водач,за да се решим. В момента чакаме да се случи неизбеждното и когато неговото време настъпи,повечето ще избягат като страхливи мишки..
    Не искам да се примиря,че всичко е загубено! Все още имаме реалния шанс да кажем "НЕ!" на фалша,в който живеем и да помислим трезво за себе си.. Уви.

    http://www.zazz.bg/play:7e6bf4c5 Пз.

  7. #7
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    С петиции нищо няма да стане.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на momon
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    dreamland
    Мнения
    343
    И аз гласувах. "С петиции нищо няма да стане" - да,ама нищо няма да стане и ако си седим и нищо не правим !

  9. #9
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    ^Ама ти сериозно ли мислиш, че една такава петиция всъщност е някакво адекватно действие? Ако ми обясниш каква тежест може да има това он-лайн подобие на петицийка и къде ще я има тази тежест и аз ще гласувам. Не забравяйте, че това не е Америка и тук няма кой да дебне да ни чете он-лайн петициите и за всеки нам-си-колко подписа да увеличава присъдата!

  10. #10
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Хубаво е ,че проявявате желание,но все пак тези петиции няма да променят нищо,трябва да се вземат сериозни мерки,за жалост едва ли някой има достатъчно смелост да ги предприеме,но все пак браво!
    НЕ искам повече,като минавам по центъра на Пловдив,да слушам ,как някакъв шибан резак крещи,не искам да ме е страх от това,че като се прибирам сам вече,някой циганин ще ме нападне в гръб! България за Българите!
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

  11. #11

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    туба бензин и кибрит - така ше стане.

  12. #12

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Club Old Number One / RPU 24h
    Мнения
    665
    абсолютно... ама 90% от българите са моралисти, част от стадото и през ум не им минава, че на ударите трябва да се отвръща с двойно повече удари.

  13. #13
    Абе аз се чудя .. ок,с петиции няма да стане,това е ясно,но кой ще излезе на улицата и ще извика "Нека ги изселим! Тук не им е мястото!". Кой ще се съгласи с него? Кой ще организира шествия срещу т.н. български турци? Трябва да се направи тайно и ударът да се нанесе неочаквано. Как може да се запази тази тайна като ни е нужно обединение? Ще има да се шушука "Ама ти разбра ли ..?" Тогава резаците ще организират свои си мероприятия срещу нас. Ще започнат граждански войни,България е в ООН,а това значи,че ние сме длъжни да толерираме човешките права на тея нещастници .. Най-вероятно ще се формират и многобройни мирни организации. Малко ли са 'хипенцата',които защитават мюсюлманджиите.. Трябва поне всички да защитаваме идеята за премахването им от нашите земи и тогава може да се действа пълноценно.

  14. #14
    Напъъъъълно съгласна съм с всичко написано до тук!!!
    Така е!
    Радвам се,че най-сетне някой казва нещо по този въпрос.
    Някой дори нямат мнение,а други го пазят за себе си,а не е правилно!
    Петиция не е решението,но все е нещо...Дано е начало на нещо което ще донесе резултат.
    Турците са ни тъпкали години наред,а сега толерираме правата им в държава която е била избавена от лапите им с цената на толкова кръв...Неискам да повтаряме историята!
    В Турция ще направят ли българска църква?Ще се отнасят ли с българите,както ние тук се отнасяме с тях-равноправно?-Не.
    Трябва да действаме преди да е станало късно и по-трудно.
    Както някой вече каза:
    България на Българите!!!

  15. #15
    Аватара на Blo0dyBitch
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Between The Hell and The Heaven
    Мнения
    395
    ае ги махаме всичките от държавата,те вече сериозно прекаляват,а и след 1-2 години ще са повече от нас-както се множат като зайци
    не че съм расистка или нещо подобно,просто това си е наща родина...
    знам ли...в България сме...вместо постепено да я превръщат във втора Турция,би следвало да спазват или поне да уважава законите и обичаите ни..

    From green to red our days pass by waiting for a sign to tell us why are we dancing all alone?

  16. #16
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Малък цитат от вестик "Атака", излязъл в чевтъртък:

    "Парите, за които се твърди, че идват от частни дарители от ОАЕ, други арабски държави, както и лично дарение от султана на Оман биват превеждани чрез културно-просветителната организация Ислямска конференця чието седалище е в Инстамбул. Фактът че тези пари биват препращани към България вече е алармиращ. А заплануваният грандиозен строеж на 5-етажна джамия, Висш ислямски институт, общежития и какво ли още не всичкото това зад високи стени е доста тревожен. Нещо повече той си е политическа провокация. Дайте своят глас и кажете твърдо НЕ на този проект който радикално ще промени лицето на София. се казва в послането на авторите на петицията, които са се представили като Боян и Християн.

    Всичко това бе под заглавие: "5000 подкрепиха в Интернет АТАКА за забрана на минарето"

  17. #17
    В тези петиции имат ли право на глас малолетни и непълнолетни лица,защото в този форум 3/4 са такива По-късно днес ще се подпиша и аз
    Несъмнено у него има типичната характеристика на непримирим човек.Но и на неприспособим - на човек,който не успява да приеме правилата на средата си за свои и това предопределя обречеността му...

    Eminem-Mosh

  18. #18
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от Alco
    туба бензин и кибрит - така ше стане.
    точно така.

    с петиции и писане в интернет няма да стане...

    насилие за турците,трябва да страдат...
    Ае ... чекам !!! Ма глей да не объркаш джамията с църква ... църквата има камбани а джамията минаре!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си