.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    загуби ми се част от звука на филмите

    значи, проблема е такъв: на някои филми [ не всички ] ми се изгуби част от звука, с Media Player ги отварям, нямам др програма. с WinAmp не тръгват. Под част от звука имам предвид че се чува примерно звука от улицата, звук от коли и такива неща, ама звука от хората и гласовете се чуват като ехо и не достатъчно силно. все едно някои тонове компа не ги възпроизвежда.. мн странно. Такива филми са например Wall-e и South park- bigger, longer & uncut.. знам че е странен и необичаен проблема, въпросът ми е как да го оправя-настройки, програма или нещо друго ?? който може да помага.

    П.С. : старах се да си напиша темата по всички правила, а и не е безсмислена, моля модераторите да не я заключват , че гледам вече за щяло и нещяло слагат ключ.

  2. #2
    С 5.1 система ли си? Колко броя са ти колконките, имаш ли субууфър?

  3. #3
    Супер фен Аватара на slavito007
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Sin City
    Мнения
    1 768
    И при мене е така. Ефектите се чуват силно, а говорът е изключително тих. Филмите, за които говориш, с AC3 звук ли са? В описанието/NFO файла пише тези неща. При мене това е главно при високорезолюционните (HD)
    Цитирай Първоначално написано от charlotte^
    Цитирай Първоначално написано от thefreak
    Известно ли ти е с какво се пълни пениса като се втвърдява ?
    Сигурно с ракия.
    Мисля да ги наритам или да падна върху тях, но този път нарочно Mad Surprised

  4. #4
    При мен беше от кодеците!ПРосто в по-новата версия има опция да си нагласяш нещата както ти си искаш!!!

    Ако доло до часовника ти излизат една червена иконка (Видео) и една синя (Аудио) просто си цъкни на тая,която ти трябва и свободно,спокойно без да се притесняваш си ги разбъзиквай!!!

    Ако не е така пробвай при VOLUME (пак при часовника)-виш дали не си дигнала 3D-то...то трябва да е на минимум.

    Ако не си запиши нови кодеци...

    Пробвай квото ти казах по ред!

    ПРИСЪЕДИНИ СЕ!!!ВЛЕЗ В ИСТОРИЯТА!!!

  5. #5
    tqnko polaskana sum

    po temata: prostete mi 4e sum tolkova zle no ne znam kakvo sa kodeci

  6. #6
    ne mi izlizat ikonki za video i audio dolu, imam 2 koloni i bufer, koito sa na ednakva marka s kompa i sa dobri , ne mislq 4e ottqh e problema, nz s kva proggrama sam ... ave vaobshte ne me biva s komputrite mn mn kakto vijdate xDD

  7. #7
    maleee cql jivot she sam ti blagodarna ;DD

  8. #8
    Браво!
    Сега ако и беше с главна буква началото щеше да е перфектно

    Виж си кодеците както казаха.
    Аз съм предоводолен от K-lite Mega Codeck Pack ))
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си