.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Видео

  1. #1

    Видео

    Здравейте !!
    Ето го моят въпрос искам да се снимам как играя една игра... Но не мога да открия програма която да прави хубави записи с високо качество и да ги прави с по-малко от 1гб памет .Ако знаете такава програма ще ми помогнете ако я споделите . Ааааа... още нещо трябва ми и програма за смаляване на разера на видеото .
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  2. #2
    Значи има много такива програми но не помня имената.Явно искаш да го качваш в vbox7 но за да е с високо качество ще ти трябва конвертор на клипа и там да си го настроиш.

  3. #3
    позна ама ми трябва имена ....

  4. #4
    абе в този форум има ли някой

  5. #5
    Здравей. аз ползвам една програма с която правя видео уроци по програмиране. Не съм пробвал как стават записите когато се играе някоя игра но ще ти е предложа.
    Camtasia 5 има рекордер с който записваш и после можеш да си редактираш клипа и да го конвертираш в какъвто си искаш формат. за vbox ще ти трябва flv формат. потърси я в замунда или арена там я има.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от miroslavtn
    Здравей. аз ползвам една програма с която правя видео уроци по програмиране. Не съм пробвал как стават записите когато се играе някоя игра но ще ти е предложа.
    Camtasia 5 има рекордер с който записваш и после можеш да си редактираш клипа и да го конвертираш в какъвто си искаш формат. за vbox ще ти трябва flv формат. потърси я в замунда или арена там я има.
    Много съм ти благодарен златен си брато !!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MELON
    Цитирай Първоначално написано от miroslavtn
    Здравей. аз ползвам една програма с която правя видео уроци по програмиране. Не съм пробвал как стават записите когато се играе някоя игра но ще ти е предложа.
    Camtasia 5 има рекордер с който записваш и после можеш да си редактираш клипа и да го конвертираш в какъвто си искаш формат. за vbox ще ти трябва flv формат. потърси я в замунда или арена там я има.
    Много съм ти благодарен златен си брато !!
    кажи какъв е бил резултата от снимането. също компа ти трябва да е по-мощен за да може да направи клиповете добри.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си