.
Отговор в тема
Страница 3 от 10 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 248
  1. #51
    Blab, То сигурно няма човек, който с две ръце да подкрепя децата и секса, но на мен мисълта ми е, че щом е бил/а готов да прави секс, дори от любопитство, но не е спрял след опита, а продължи и го прави системно като възрстен и казва, че изпитва наслада, за мен този човек моментално спира да бъде дете. Щом може да прецени какво му е приятно и щом твърди, че има нужда от това и да поства теми като "не съм го правила от 1 мес. ще полудея" как да го нарека дете.... не мога!

  2. #52
    hottie
    Guest
    разделът замря и то яко...

  3. #53
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    При караниците, властващи тук, е май напълно логично.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #54
    hottie
    Guest
    ммда малко е студена атмосферата

  5. #55
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    разделът замря и то яко...
    'щото майките са по барчетата:Д

    Не, сериозно, те са просто родили(/на които им предстои процедурата) момичета, не е като да знаят много за родителството

  6. #56
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Iskam da ti kaja,4e i jena na 30 ne znae ni6to pove4e za roditelstvoto ot tova,koeto e nau4ila dokato e gledala nqkoe bratov4ed4e ili sestri4e,do momenta,v koito ne rodi sobstvenoto si dete i ne zapo4ne da se u4i ot nego!Razlika v instinkta i znaniqta nqma.

  7. #57
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Соу, много нужен е разделът.)

    *Интонацията, с която се чете това ми мнение е съвсем премерена, чак мила:Д

  8. #58
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    a pre4i li ti razdela?

  9. #59
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    разделът замря и то яко...
    "Вдигам ръка" Аз знам защо, аз аз, вдигни мен моляя, моляяя
    The Spark

  10. #60
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    разделът замря и то яко...
    "Вдигам ръка" Аз знам защо, аз аз, вдигни мен моляя, моляяя
    аа това с учителките не го прлагай на мен

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от carinaNebula
    аз да не се намирам във втори вариант на бгмама?
    много сте зле с тоя раздел...duh..та това е тийн форум,не за майки.
    деебим простотиите..
    Напълно съгласна! Какво място има тук в тийн форум тоя раздел???
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #62
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Цитирай Първоначално написано от marilyn
    Цитирай Първоначално написано от carinaNebula
    аз да не се намирам във втори вариант на бгмама?
    много сте зле с тоя раздел...duh..та това е тийн форум,не за майки.
    деебим простотиите..
    Напълно съгласна! Какво място има тук в тийн форум тоя раздел???
    То се знае от доста време че в този форум не влизат само тийнове.Какво,ще ги изгоните ли?! Не виждам с какво ви пречи раздела.

    Аз като съм си тийн и съм далече още от мисълта да си имам бебе,как мислите че този раздел ще ми промени мнението?!Много ми е интересно,може някой да ми обясни.

    А от друга страна след като се знае че мамите и бъдещите такива не са една или две,не може ли да си коментират тука това което тях ги интересува и по някакъв начин да помагат и на другите?

    П.П. аз пък много обичам бебетата,и макар че както вече казах съм далеч все още от мисълта да си правя такова,какво ми пречи тук да си коментирам с някой,примерно за простотийте около малката ми братовчедка с която прекарвам доста време?

  13. #63
    ^^ Все пак е тийн форум, затова не мисля, че раздела е нужен. Тук не влизат особено много хора, коментират си няколко човека и на практика тоя подфорум е само за няколко души, което е тъпо. Не мисля, че един тийн форум трябва да се превръща в бгмама
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  14. #64
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Няма да се превърне в бгмама не се тревожете

    А щом има дори няколко човека на които да им харесва и да ги удовлетворява,ако щеш по някакъв начин този раздел,значи не е толкова тъп.
    На тези които не им харесва,могат спокойно да не влизат,нали?

  15. #65
    Е по тая логика всеки, който си поиска нов раздел ще може да му се прави, дори в него да влизат 5 човека.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  16. #66
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^a za6to ne?! Stoga razdela da e polezen,a ne ot roda na "za narkoticite",v koito pobesneli teenove da se zabavlqvat s tova kakva droga sa probvali,za6toda nqma pod-forumi na vsqkakva tema?No pak kazvam-da sa polezni ili pone da budat interesni bez da nasajdat vredni vliqniq u teenovete

  17. #67
    Нормално е да има раздел наркотици, това е нещо важно за тийновете, което ни вълнува. Не мисля, че там "побеснели тийнове ще се забавляват с това каква дрога са пробвали". Все пак на дали всеки от нас е толкова информиран в тая област и аз също подкрепям създаването на такъв раздел.
    А този раздел, за малдите майки, според мен е ненужен и не смятам, че е полезен за форума, затова аз съм за незабавното му премахване.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  18. #68
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    dadoh primer razdel "narkotici",za6toto v 'predlojeniq i kritiki" predi vreme ostanah potresena ot ideqta,koqto nqkoi be6e dal: da se suzdade takuv razdel "narkotici",no ne za da informira horata i t.n,a imenno za da si spodelqt koi,kakvo e probvl i kakuv efekt e imalo.prosto ostanah .Nqma da oborvam mnenieto ti,4e tozi razdel ne e polezen.Spored men e polezen,za6toto mnogo momi4eta imat vuprosi otnostno simptomite za bremennost,samata bremennost,aborti i t.n i vmesto tezi temi da se butat v razdel "sex",kudeto dosta 4esto se slu4va v podobni temi nqkoi da se 6eguva i gavri(koeto e adski glupavo spored men) po-dobre v tozi razdel da se zadavat podobni vuprosi i koito moje da otgovori.

  19. #69
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Цитирай Първоначално написано от marilyn
    Е по тая логика всеки, който си поиска нов раздел ще може да му се прави, дори в него да влизат 5 човека.
    Ако идеята е добра и не действа отрицателно на форума, защо не?!

  20. #70
    Еми ок, тогава всеки да си каже какъв раздел иска да се направи и дори да го посещават 5 човека да си седи, така ли? Има много по-интересни и належащи раздели за един ТИЙН форум.
    Не искам да споря нито с дарла, нито с шеметче, защото всеки си има мнение и до консенсус няма да се стигне така или иначе. Просто видях тук темата и реших да споделя моето.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  21. #71
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    959
    Цитирай Първоначално написано от marilyn
    Еми ок, тогава всеки да си каже какъв раздел иска да се направи и дори да го посещават 5 човека да си седи, така ли? Има много по-интересни и належащи раздели за един ТИЙН форум.
    Не искам да споря нито с дарла, нито с шеметче, защото всеки си има мнение и до консенсус няма да се стигне така или иначе. Просто видях тук темата и реших да споделя моето.
    Все пак не забравяй че за да се направи един нов раздел,трябва освен 5 човека да го искат и администраторите да са съгласни. За което вече трябва да се обръщате към тях.

    Аз също не искам да споря,всеки си има мнение и мисля да прекратя "спора" (ако въобще може да се нарече така) от моя страна
    Всеки е в състояние да допусне грешки,
    но има хора,които притежават само тази способност.

  22. #72
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    tova ne e spor spored men,prosto izrazqvame razli4nite si mneniq i zapazvame dobriq ton,sledovatelno ne e spor.

  23. #73
    Смятам, че доста повече от 5 мами има в този сайт макар и да не го признават. Не ми е ясно защо се крият и не се показва, след като това е нещо напълно нормално. Поне това е моето мнение. Просто преглеждат, но не се обаждат - дори и само това може би им помага.

  24. #74
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Дарла, преди време имаше раздел "Наркотици". Махна се, а в предложенията искат да се върне пак.

  25. #75
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    da,znam,i bi bilo mnogo polezno spored men,stiga da ne sse stigne do tova,koeto predloji onzi teen,koito spomenah!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си