.
Отговор в тема
Страница 4 от 10 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 248
  1. #76
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Цитирай Първоначално написано от hottie
    разделът замря и то яко...
    "Вдигам ръка" Аз знам защо, аз аз, вдигни мен моляя, моляяя
    аа това с учителките не го прлагай на мен
    Kak siii
    The Spark

  2. #77

    моляяя виии

    някои може ли да ми напише есе на тема "мама е друга дума за любов" моляя виии

  3. #78
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897

    Re: моляяя виии

    Цитирай Първоначално написано от Gazaryy
    някои може ли да ми напише есе на тема "мама е друга дума за любов" моляя виии
    тва е най-лесната тема за есе..... Не можете ли да си изразите просто мнението..не е толкова трудно да се напише есе...и толкова мн има в нета

  4. #79

    pls

    като немога да пиша есета кфо да правя искам нещо по качествено плзз

  5. #80
    Съмнявам се някой да скочи и да ти напише съчинението. Нали за това са го дали на теб - за да видят ти как ще го направиш

  6. #81
    Имаше раздел за наркотици, там наистина имаше теми от сорта на 'с к'во да се надрусам?'.
    А не забравяйте, че напоследък е тенденция това да има големи разлики между братя и сестри. Аз лично в последните 3 години се запознах с доста такива случаи, а разликата ми с моята сестра е почти 16 години. С братовчед ми, който гледам от време на време, пък е 15. Тук със сигурност има други такива потребители, имащи доста по-малки от тях самите братя или сестри. А обикновенно големите деца помагат с грижите за по-малките. И този раздел би могъл да им е само от полза. Защото, противно на името си, аз не смятам, че е само за майките или тези, на които скоро им предстои да са такива.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  7. #82
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    който не иска бебе -да пие хапчета

  8. #83
    [quote="CanisDirus"]Раздел за майки в тийн форум

    акъл море - глава шамандура


    казвасе ''-глава паве''
    STOP!

  9. #84
    Цитирай Първоначално написано от darla
    da,znam,i bi bilo mnogo polezno spored men,stiga da ne sse stigne do tova,koeto predloji onzi teen,koito spomenah!
    нз обаче си ми страшно позната от някаде.....
    STOP!

  10. #85
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Все още не разбирам наличието на подобен раздел в тиин форум.
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  11. #86
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от aniezina
    Все още не разбирам наличието на подобен раздел в тиин форум.
    Явно вече е модерно да си невръстна/непълнолетна мама.
    П. С. Присъединявам се към клуба на недоумяващите.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  12. #87
    А защо пък не. Когато някоя пикла на 12- 1 год., мислеща само за секс влезе и види какви последици може да доведе секса, може и да й дойде акъла. Не всичко в този живот е само розова любов и безразборен секс. Това е част от порастването, към което всички деца толкова се стремят.
    Само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!

  13. #88
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    На 20г. съм и съм във 5-месец.

  14. #89
    някой ми е писал от профила....

  15. #90
    На мен пък този раздел ми е много интересен и честно казано се зарадвах като видях браво!

  16. #91
    Много е хубаво, че има такъв раздел за всички млади бъдещи майки. Аз лично съм с две ръце за, тъй като по този начин може да се постигне доста сплотено общество от хора, които да си споделят взаимно и търсят съвети.
    Здраве и съвети за здравословен живот

    Здраве и болести - информация

  17. #92
    Бъдещи майки моля да гласувате за две прекрасни деца и да им помогнете да спечелят. Благодаря предварително! http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

  18. #93
    обичам младите майки ейй !

  19. #94

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от mitternacht Виж мнението
    Приятелю, никой не е казал, че като цяло идеята не е полезна.Само малко контрастира с останалото...

    И някак навява черни асоциации, че съвсем я е втасала младежта
    тя е втасала

  20. #95
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Цитирай Първоначално написано от Vain Виж мнението
    А защо пък не. Когато някоя пикла на 12- 1 год., мислеща само за секс влезе и види какви последици може да доведе секса, може и да й дойде акъла. Не всичко в този живот е само розова любов и безразборен секс. Това е част от порастването, към което всички деца толкова се стремят.
    Подкрепям!
    always late but worth the wait!

  21. #96
    victoria.stoikova
    Guest
    Според мен този раздел е много интересен за някои хора,а останалите просто няма за какво да се оплакват...като не им харесва да не влизат тук ! Има много млади майки в България и по света ! Всеки трябва да има продкрепа,а не да бъде нападан!

  22. #97
    Искате ли да печелите пари по интернет, само докато гледате 3 секундни реклами? Ако искате може да се регистрирате на http://www.clixsense.com/?5730024 .. лично аз съм от поне година и наистина доста пари си изкарах Ако сте били достатъчно активни в правенето на пари през деня, ClixSense ще ви възнагради с 12% бонус върху парите които сте спечелили за деня. ClixSense не поставя никакви ограничения за размера на рекламите, които можете да видите на ден

  23. #98

    Ако имате малки деца, прочетете тази книга!
    Може да помогне за възпитанието на децата.

  24. #99
    Цитирай Първоначално написано от dessy97 Виж мнението
    Искате ли да печелите пари по интернет, само докато гледате 3 секундни реклами? Ако искате може да се регистрирате на .......................
    Стига тъпотии!

  25. #100
    meri58
    Guest
    Здравейте и аз съм бъдеща майка в първият месец съм на бременността си
    Но искам съвет гаджето ми не знае че съм бременна той е далеч на работа Афганистан ,а и имам съмнение че си има друга да му кажа или не ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си