.
Отговор в тема
Страница 10 от 10 ПървиПърви ... 678910
Резултати от 226 до 248 от общо 248
  1. #226
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    .
    Какво дете ще отгледат долни престъпници, курви, наркомани и цигани?
    Това въобще не ги оправдава, че бягат и го оставят на произвола на съдбата. Конкретно аз ти говорех за семействата с един родител, защото другият е пълен кретен, но става и когато двамата са пълни кретени. Задължени са все някак да полагат грижи за него и нищо не ги оправдава.

  2. #227
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Всеки човек е егоист. Бил съм на лекция, на която ми го доказаха. Така че ти не си по различен от нас останалите в това отношение. Просто си седнал зад един екран върху който можеш да се изкараш какъвто искаш и си щракаш, и щракаш бутоните на клавиатурата. Аз не се сърдя когато някой ме нарече егоист. Когато човек познава себе си, се справя много по-добре във възникналите ситуации, защото знае на кое свое качество може и на кое не може да разчита

    Именно защото детето не е играчка, затова го отлагах повече от 10 години Но идва момент, в който трябва да преминеш на следващото ниво и да се изправиш срещу страховете си. И не на последно място - дете се прави тогава, когато имаш точният човек до себе си. А понякога се оказва, че след направата на "чавето", човекът до теб не е правилният! Това е тема която дори не е за чат. Но може да се видим и да ти обясня някои неща, през които все още не си минал в живота, а пък ти да си прецениш на какво да се уповаваш.

    За момента не СМЕ си изоставили детето. Все пак още не е излязло. Но в петък можеш пак да ме питаш
    Всеки човек в някое отношение е егоист, но конкретно в ТОВА АЗ не съм. Мога да ти кажа, че изключително много мразя да си споделям любимата вафла, е, тук съм егоист, но ако някой има по-голяма нужда от нея, АЗ ще му я дам. Ако искаш казвай, че не мога да си представя какво е да си в подобна ситуация или каквото и да е друго, АЗ съм твърдо зад мнението ми.
    За тези неща отчасти говорех.
    "А понякога се оказва, че след направата на "чавето", човекът до теб не е правилният!" и заради грешката на "родителите" му, то няма да види живот. Не забравяй, че следващото ти дете надали ще е преродено сегашното, въпреки че не е излезнало - това го разбирай както искаш.

  3. #228
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    За кое да нямам възможност? Ако е за това, което си мисля - Да, мога. Напротив, детето задължително трябва да познава "родителите" си и да знае какви хлебарки са, за да не се чуди след време кои са били или защо е било изоставено. Но не детето е виновно, че "родителите" му са такива, и не то е виновно, че заради личните им потребности, може да не се появи на бял свят!



    Май не ме разбра правилно. Те са задължени да полагат някаква грижа за него, дали са добри, лоши или средни, те са длъжни. И както казах, не то е виновно, че те са такива, това не значи, че не трябва да види бял свят. Щом ще се чукаш, щом можеш да искаш, ще си носиш отговорностите, също ще даваш. Аз не настоявам да стои при тях, това не значи, че трябва да го заличат още преди да е излезнало отнякъде си. Пак ми прочети мненията и вникни в тях.
    Когато чукаш с кондом ти всъщност не искаш деца и това е ясно. Когато кондомът се спука и се получи случайно забременяване, какво?-поемаш отговорността=длъжен си да гледаш бебе, независимо какъв си и дали можеш да си го позволиш? За аборт не може да става и дума според теб. Добре, това е разбираемо и е окей, но е твърде елементарно.

  4. #229
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    " А защитаваш ли бащите и майките, които си изоставят децата, защото не са ги искали? "
    До известна степен, да. Нямам намерение да се впускам в подробности.
    Значи ти самият би постъпил по същия начин, което значи че си безотговорен!
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Аз съм за аборта и именно, защото съм обул въпросните чепици.
    Значи ти самият си абортирал ?!
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    На 16 години един човек не знае пикае ли му се или е влюбен...., или му се чу*а. И аз съм бил на 16, бил съм и на 19, сега съм на повече и правя разликата.
    Това че при теб пубертетът е закъснял си е лично твой проблем и не ти дава правото да се изказваш по случая!
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Аз направих дете, всъщност го направихМЕ умишлено и въпреки това смятам, че беше грешка.
    Значи си безотговорен.
    Явно повтаряш същата грешка като баща ти !
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Бях сигурен, че някой ще напише нещо такова и може би има защо. Но за един егоист без морал и ценности "антиморалните неща са морални".

    Явно за вас детето е играчка, то няма чувства и вие можете да си играете с него безнаказано все едно е някаква кукла.
    Всеки ще си носи отговорностите за постъпките.
    Дано поне ти/вие да не си/сте го изоставил/и, както правят повечето "непутки".
    Това което правят fire_magic и 9999 все повече ми прилича на координирана мултиакаунтинг атака от "либерални" агенти и платени тролове, подвизаващи се в младежки форуми за да пропагандират аборти и безотговорно поведение! Всичко в което те вярват е против семейството в традиционния му смисъл!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #230
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    "личните им потребности, може да не се появи на бял свят! "
    Не всичко опира до потребности!
    Аз лично нямам проблем да се забранят абортите, дори да се забрани производството на презервативи! И за "родителите" да няма мърдане! Ок съм с това. Всеки да си поема отговорността, пък да видим какво ще стане...

  6. #231
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния
    Това което правят fire_magic и 9999 все повече ми прилича на координирана мултиакаунтинг атака от "либерални" агенти и платени тролове, подвизаващи се в младежки форуми за да пропагандират аборти и безотговорно поведение! Всичко в което те вярват е против семейството в традиционния му смисъл!
    Кога съм бил зад мнение, че абортите са нещо прекрасно, на мнение съм, че са ужасно нещо. Но това не означава, че ще ходя да пребивам всеки, който реши да направи аборт, за да му налагам мнението си по някакъв начин.
    Последно редактирано от fire_magic : 10-23-2018 на 18:29

  7. #232
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    "А понякога се оказва, че след направата на "чавето", човекът до теб не е правилният!" и заради грешката на "родителите" му, то няма да види живот.
    Всъщнот нашето ще види. Но от мен да знаеш - Бебе не е от деня на зачеване Първо е ембрион, после е зародиш и чак след това е бебе. Така че ако го махнеш преди да е бебе, е все едно да изпикаеш яйцеклетка.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не забравяй, че следващото ти дете надали ще е преродено сегашното, въпреки че не е излезнало - това го разбирай както искаш.
    Напомняш ми за едно момиче, което познавах до преди месец. Тя има много интересна житейска история в тази посока.

  8. #233
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Не забравяй, че следващото ти дете надали ще е преродено сегашното, въпреки че не е излезнало - това го разбирай както искаш.
    абстрахирам се от спора ви
    при положение че ДНК на родителите ще бъде приблизително еднакво, това не означава ли, че и резултата в общия случай ще бъде приблизително един и същи?
    мисля, че по-голямо влияние за това как ще се развие детето оказва начина на отглеждането му

  9. #234
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    при положение че ДНК на родителите ще бъде приблизително еднакво, това не означава ли, че и резултата в общия случай ще бъде приблизително един и същи?
    Не !

    Яйцеклетките и сперматозоидите съдържат половината (23) от броя хромозоми в човешкото тяло (46).
    Различните сперматозоиди и яйцеклетки, идващи от едни и същи баща и майка, могат да съдържат различен набор от 23 хромозоми.
    Те пак идват от теб, но това са различни части от теб, а не еднакви! Затова само еднояйчните близнаци са генетично еднакви, а другите бебета не, дори да са от едни и същи родители!

    Това отговаря ли на въпроса ти ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #235
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не !

    Яйцеклетките и сперматозоидите съдържат половината (23) от броя хромозоми в човешкото тяло (46).
    Различните сперматозоиди и яйцеклетки, идващи от едни и същи баща и майка, могат да съдържат различен набор от 23 хромозоми.
    Те пак идват от теб, но това са различни части от теб, а не еднакви! Затова само еднояйчните близнаци са генетично еднакви, а другите бебета не, дори да са от едни и същи родители!

    Това отговаря ли на въпроса ти ?
    да, бе ясно, че няма да бъдат напълно еднакви, не оспорвам
    според някои източници всеки сперматозоид съдържа около 37.5 MiB данни. част от тези данни съвпадат/си приличат, докато друга част е уникална за всеки един от тях. това означава, че ще има малки генетични разлики. както е при братята и сестрите. и въпреки това ще си приличат/ще имат много общо.
    все още съм на мнение, че главното, което определя развитието на личността, е след раждането

  11. #236
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Когато чукаш с кондом ти всъщност не искаш деца и това е ясно. Когато кондомът се спука и се получи случайно забременяване, какво?-поемаш отговорността=длъжен си да гледаш бебе, независимо какъв си и дали можеш да си го позволиш? За аборт не може да става и дума според теб. Добре, това е разбираемо и е окей, но е твърде елементарно.
    Ти хубаво не искаш, но заявяваш, че си наясно с последиците и отговаряш за тях, спукването на кондома вече може да е от некачествена производителност, за което ти нямаш вина, простено ти е! Преди няколко страници казах, че всеки би си помислил за аборт, но не всеки би го направил.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    поемаш отговорността=длъжен си да гледаш бебе, независимо какъв си и дали можеш да си го позволиш?
    Да, поемаш я, много добре си знаел последиците и какво може да се случи, но после се оправдаваш и се изкарваш невинен, защото не искаш да гледаш не кое да е бебе, а твоето бебе. Не знам дали си забелязал, но много по-голямата част от абортиращите могат да си позволят доста луксове, просто техните интереси са им по-важни от тези на някой друг и се оправдават с факта, че са малки или не са готови (Не говоря за всички, които се оправдават по този начин, а за много голяма част от тези). Можеш да отговаряш за удоволствие, но не и за задълженията от него, които ти много добре ги знаеш, окк.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    "личните им потребности, може да не се появи на бял свят! "
    Не всичко опира до потребности!
    Аз лично нямам проблем да се забранят абортите, дори да се забрани производството на презервативи! И за "родителите" да няма мърдане! Ок съм с това. Всеки да си поема отговорността, пък да видим какво ще стане...
    Изместваш абсолютно темата и ме клеветиш. Никъде не съм споменавал за забрана, поне на презервативите, те могат да служат за предпазване от зарази, не само от отговорности. Казах това "поне", защото явно според теб/вас, това, че съм против абортите означава, че съм за забраната им. Е, това не е така, ако оплождането е фактор вследствие на кръвосмешение или е сигурно, че индивидът ще е някаква тотална каша..


    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Всъщнот нашето ще види.
    Да е живо и здраво!

    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Но от мен да знаеш - Бебе не е от деня на зачеване Първо е ембрион, после е зародиш и чак след това е бебе.
    Не е, то е подготовка за човек, изпълнение на съществуването му - развитие и създаване на бебето, и не, абортът не е като да си изхвърлиш пениса!
    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Така че ако го махнеш преди да е бебе, е все едно да изпикаеш яйцеклетка.
    .....
    Вече водихме и този спор. Върни се 2-3 страници назад.


    Цитирай Първоначално написано от 9999 Виж мнението
    Напомняш ми за едно момиче, което познавах до преди месец. Тя има много интересна житейска история в тази посока.
    Нека да ти напомням. Не знам как да тълкувам второто, при положение че аз не мога да кажа, че се занимавам твърдо с премахване на бебета, горе-долу е една петдесета от интересите ми

    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    абстрахирам се от спора ви
    при положение че ДНК на родителите ще бъде приблизително еднакво, това не означава ли, че и резултата в общия случай ще бъде приблизително един и същи?
    мисля, че по-голямо влияние за това как ще се развие детето оказва начина на отглеждането му
    Цеца и Ваньо имат момче на 1 годинка, Гошо. След 2 години им се ражда друго момче, Пешо. Пешо "приблизително еднакъв" ли е като Гошо?

  12. #237
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Все още съм на мнение, че главното, което определя развитието на личността, е след раждането
    Това е така, но аз говоря за друго.
    https://www.youtube.com/watch?v=rkPr6u1_6eU - Какво мислиш за това? Според теб отгледани ли са по един и същ начин или съществува нещо, наречено "прераждане"?

  13. #238
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia
    Да, поемаш я, много добре си знаел последиците и какво може да се случи, но после се оправдаваш и се изкарваш невинен, защото не искаш да гледаш не кое да е бебе, а твоето бебе. Не знам дали си забелязал, но много по-голямата част от абортиращите могат да си позволят доста луксове, просто техните интереси са им по-важни от тези на някой друг и се оправдават с факта, че са малки или не са готови (Не говоря за всички, които се оправдават по този начин, а за много голяма част от тези). Можеш да отговаряш за удоволствие, но не и за задълженията от него, които ти много добре ги знаеш, окк.
    Така погледнато си напълно прав.

    Но като цяло темата е комплексна и има много аспекти. Има дори хора със сериозни психически проблеми, бременности в последствие от изнасилвания, сам спомена кръвосмешения, наркомани, които по всяка вероятност ще съсипят плода и т.н.

  14. #239
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Но като цяло темата е комплексна и има много аспекти. Има дори хора със сериозни психически проблеми, бременности в последствие от изнасилвания, сам спомена кръвосмешения, наркомани, които по всяка вероятност ще съсипят плода и т.н.
    Точно при тези неща съм ЗА аборта. Както и да е, не виждам причина да продължаваме точно тази тема, по-добре да отворим друга, която ще има по-голям интерес.

  15. #240
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Това, че бъдещото ти бебе няма да е същото като това, което смяташ да абортираш в момента е ясно. Не знам кой би си помислил друго.

  16. #241
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    според някои източници всеки сперматозоид съдържа около 37.5 MiB данни. част от тези данни съвпадат/си приличат
    Нямам представа колко MB информация се съдържа в половите клетки, но дори да е така, представи си различни комбинации от 2х 37,5 MB данни (сперматозоид и яйцеклетка)?
    Става въпрос за възможните комбинации, а не за това колко броя са еднаквите компоненти участващи в тях.

    Представи си два чувала с по 46 номерирани и оцветени топки, от всеки от които взимаш по 23 на случаен принцип. Колко различни комбинации може да се извадят?

    или

    Имаш две различни торти с по 46 различни парчета. От всяка торта взимаш по 23 и правиш нова торта.

    Примерите са доста опростени, но дано ти дадат някаква представа.
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    това означава, че ще има малки генетични разлики. както е при братята и сестрите. и въпреки това ще си приличат/ще имат много общо.
    Точно от това следва, че би трябвало да приличаш на майка си и баща си, а не на комшията !
    Гените в теб половината са от баща ти, другата половина от майка ти. Коя част от половината на бащините гени и каква част от половината на майчините са се слели в теб е една голяма лотария !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #242
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Това е така, но аз говоря за друго.
    https://www.youtube.com/watch?v=rkPr6u1_6eU - Какво мислиш за това? Според теб отгледани ли са по един и същ начин или съществува нещо, наречено "прераждане"?
    Това е интересно, ще прочета повече по темата, като имам време. Това беше първото, на което попаднах
    https://skeptics.stackexchange.com/q...s-reincarnated

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Нямам представа колко MB информация се съдържа в половите клетки, но дори да е така, представи си различни комбинации от 2х 37,5 MB данни (сперматозоид и яйцеклетка)?
    Става въпрос за възможните комбинации, а не за това колко броя са еднаквите компоненти участващи в тях.

    Представи си два чувала с по 46 номерирани и оцветени топки, от всеки от които взимаш по 23 на случаен принцип. Колко различни комбинации може да се извадят?

    или

    Имаш две различни торти с по 46 различни парчета. От всяка торта взимаш по 23 и правиш нова торта.

    Примерите са доста опростени, но дано ти дадат някаква представа.
    Точно от това следва, че би трябвало да приличаш на майка си и баща си, а не на комшията !
    Гените в теб половината са от баща ти, другата половина от майка ти. Коя част от половината на бащините гени и каква част от половината на майчините са се слели в теб е една голяма лотария !
    Повярвай, наясно съм как работят комбинациите
    Но в конкретния случай доста от геномът съвпада, в противен случай щеше да се роди коренно различен вид.
    Според този източник имаме 96% сходен геном с този на шимпанзетата, 60% сходен с този на кокошките и над 60% сходен геном с този на бананите (което ми звучи противно на логиката на пръв прочит).
    https://www.getscience.com/biology-e...are-we-bananas
    Така че броят комбинации е далеч по-малък, отколкото го изкарваш.

  18. #243
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Повярвай, наясно съм как работят комбинациите
    Очевидно не си!
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Но в конкретния случай доста от геномът съвпада, в противен случай щеше да се роди коренно различен вид.
    Според този източник имаме 96% сходен геном с този на шимпанзетата, 60% сходен с този на кокошките и над 60% сходен геном с този на бананите (което ми звучи противно на логиката на пръв прочит).
    Логиката очевидно не е силната ти страна.
    Геномът е еднакъв и доколкото тортите се правят от брашно, захар, яйца, олио, набухвател...

    ...още набухвател !
    Не става въпрос за броя различни гени, а от комбинациите между тях!
    Колко са комбинациите от тотото, при случаен избор на 6 числа от 49?!
    При хората имаме комбинация от 2х23 хромозоми.
    Различните организми имат различен брой хромозоми, което увеличава броя от възможни комбинации (но ти очевидно не знаеш тези неща) .
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Така че броят комбинации е далеч по-малък, отколкото го изкарваш.
    Ти нямаш и най-малка представа за какво говориш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #244
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Различните организми имат различен брой хромозоми
    различен брой хромозоми

    и ти си пример за това
    Последно редактирано от nqmamNervi : 10-23-2018 на 22:14

  20. #245
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Казах "организми", а не "хората"! Не всички живи същества имат по 46 хромозоми като (нормалните) хора!

    Опитах се съвсем добронамерено да ти обясня нещата от научна гледна точка, но ти не искаш или не можеш да разбереш и след като не можа да обориш тезата ми, стана агресивен, което е типично за хора в твоето състояние !

    Но не се притеснявай - според "медицинската сестра" на форума...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Даун не е болест, а особеност.
    ...и от сега нататък ще те наричам "Особения" !
    Последно редактирано от aneliM : 10-24-2018 на 09:28
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #246
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Казах "организми", а не "хората"! Не всички живи същества имат по 46 хромозоми като (нормалните) хора!

    Опитах се съвсем добронамерено да ти обясня нещата от научна гледна точка, но ти не искаш или не можеш да разбереш и след като не можа да обориш тезата ми, стана агресивен, което е типично за хора в твоето състояние !

    Но не се притеснявай - според "медицинската сестра" на форума...
    ...и от сега нататък ще те наричам "Особения" !
    аз съм си особняк, кво
    вярно, че е малко грубо, но беше в кръга на шегата
    не съм и целял да оборвам тезата ти, а си задавам въпроси ей така, понеже ми е интересно
    ти тръгна да ми доказваш нещо - не се чувствай длъжен да го правиш
    иначе мисълта ми беше следната - всеки ген носи някакъв белег. шансът да се родят 2 еднакви деца клони към 0. но при положение, че белезите са ограничени (взимат се от двата родителя), това би трябвало да означава, че децата ще имат сходни белези. всяко дете е различна комбинация от белезите на родителите си (и прародителите си), но все пак имат сходни белези. в общия случай белези като ръст, структура на черепа/скелета, коса, очи се предават генетично и не би трябвало децата да имат коренни разлики в тези черти

  22. #247
    Здравейте,знам,че въпроса ми не е за тук ,но моля да ме извините и да ми помогнете...
    Така- на 18 октомври ми свърши цикъла...
    На 20 октомври с приятелят ми правихме "кекс" но презерватива се скъса и той свърши в мен ...
    12 часа след половия акт усетих силна болка в десния яйчник...
    5 часа по-късно (17 часа след половия акт пих Ескапела)
    7 дни след това имах кафяво зацапване което продължи 3 дни , намалявайки и ставайки черно,ни без никакви болки...
    Вече ноември месец от две седмици ми се гади денонощно,имам бяло течение, главоболие,умора,болки в яйчниците и в кръста ,но ми закъснява с 13 дни ...
    Нямам обичайните симптоми за МЦ...
    Попринцип цикъла ми е редовен,най-много с ден закъснява (29/30 дни) по 5 дена продължава...
    Правих тест за бременност на 2 ден закъснение ,но беше отрицателен...
    Според вас възможно ли е да показва грешка теста и да е станала "белята" когато съм усетила болката преди приема на хапчето?
    Благодаря предварително !
    Последно редактирано от A.I.C.A : 11-24-2018 на 23:35

  23. #248
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от A.I.C.A Виж мнението
    Здравейте,знам,че въпроса ми не е за тук ,но моля да ме извините и да ми помогнете...
    Така- на 18 октомври ми свърши цикъла...
    На 20 октомври с приятелят ми правихме "кекс" но презерватива се скъса и той свърши в мен ...
    12 часа след половия акт усетих силна болка в десния яйчник...
    5 часа по-късно (17 часа след половия акт пих Ескапела)
    7 дни след това имах кафяво зацапване което продължи 3 дни , намалявайки и ставайки черно,ни без никакви болки...
    Вече ноември месец от две седмици ми се гади денонощно,имам бяло течение, главоболие,умора,болки в яйчниците и в кръста ,но ми закъснява с 13 дни ...
    Нямам обичайните симптоми за МЦ...
    Попринцип цикъла ми е редовен,най-много с ден закъснява (29/30 дни) по 5 дена продължава...
    Правих тест за бременност на 2 ден закъснение ,но беше отрицателен...
    Според вас възможно ли е да показва грешка теста и да е станала "белята" когато съм усетила болката преди приема на хапчето?
    Благодаря предварително !
    Направи си пак.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си