.
Отговор в тема
Страница 2 от 10 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 248
  1. #26
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    ^супер

  2. #27
    На мен пък този раздел ми е много интересен и честно казано се зарадвах като видях че сте го създали

  3. #28
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Харесва ми този под-форум. Наистина хубаво е да видиш в някой теен форум, здравомислещи хора, които не се интересуват само от това дали са бременни ако приятелят им е свършил някъде си и защо им закъснява с тоолкова много време.
    Прави са всички, като казват, че щом не ви харесва, по-добре не влизайте тук и не четете и още по-малко не говорете глупости.
    Аз лично обичам страшно много малките деца и с удоволствие ще коментирам темите тук.

  4. #29
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от TheBestFriends
    Харесва ми този под-форум. Наистина хубаво е да видиш в някой теен форум, здравомислещи хора, които не се интересуват само от това дали са бременни ако приятелят им е свършил някъде си и защо им закъснява с тоолкова много време.

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Цитирай Първоначално написано от TheBestFriends
    Харесва ми този под-форум. Наистина хубаво е да видиш в някой теен форум, здравомислещи хора, които не се интересуват само от това дали са бременни ако приятелят им е свършил някъде си и защо им закъснява с тоолкова много време.
    Опитвам се да намеря смешното ама не мога....

  6. #31
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Цитирай Първоначално написано от TheBestFriends
    Харесва ми този под-форум. Наистина хубаво е да видиш в някой теен форум, здравомислещи хора, които не се интересуват само от това дали са бременни ако приятелят им е свършил някъде си и защо им закъснява с тоолкова много време.
    здравомислещи хора, които не се интересуват само от това дали са бременни ако приятелят им е свършил някъде си и защо им закъснява с тоолкова много време

    прочети всичко преди да проявяваш неразбираемото си чувство за хумор

  7. #32
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Да, извинявам се, хилех се неудържимо, та не успях да маркирам цялото Хармаяни се изразява по-добре)

  8. #33
    ясно ма не разбрах смешно ти е кое точно ...
    че има здравомислещи или тези които задават безмислени въпроси...

  9. #34
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Тези, които не се интересуват дали са бременни при съответна ситуация, която го предполага.:Д Пхаха, словоредът е изключително забавно нещо.)

  10. #35
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    jalko e,4e go priemate za sme6no!

  11. #36
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Тези, които не се интересуват дали са бременни при съответна ситуация, която го предполага.:Д Пхаха, словоредът е изключително забавно нещо.)
    а неразбиращия ум - още повече
    Както казаxа Дарла и traka - смешно няма, но ти явно мислиш твърде повърхностно за да ме разбереш

  12. #37
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Ама, разбира се, мис Грейнджър!

  13. #38
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Радвам се, че на накрая постигнахме някакво съгласие, госпожичке

  14. #39
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Леле, нахакани сме станали:Д
    Хайде, у лЕво, и като забременееш, да не ти пука!

  15. #40
    Аватара на TheBestFriends
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Страната на Невъзможното
    Мнения
    199
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    Леле, нахакани сме станали:Д
    WoW кой го казва..
    Да не обръщаме темата в нашия сбор, аз спирам до тук, а ти се заяждай..или пиши до мис Грейнджър (дори не харесвам ХП - да те светна).. Иии както казват бабите: По-умните винаги отстъпват.
    Хайде, лека вечер

  16. #41
    Браво този форум ще е много нужен за момичета с деца.

  17. #42
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    в сайт TEENproblem раздел Бъдещи мами
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  18. #43
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Цитирай Първоначално написано от darla
    ne razbiram kakuv vi e problema.sled,kato ne vi haresva tozi pod-forum,prosto ne go 4etete i ne pi6ete v nego!A va6ite temi "pravih mu svirka,moga li da zabremeneq" sa mnogo umstveno izviseni i podhodq6ti za vuzrastta vi,nali!
    какво общо има едното с другото?
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  19. #44
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    estestveno,4e ima!Za vas podobni temi(kakvito citirah gore) sa adski interesni,zabavni i polezni,za nas puk tozi forum e interesen,zabaven i polezen!Tova e ob6toto!

  20. #45
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от kuklichka_bg
    Цитирай Първоначално написано от darla
    ne razbiram kakuv vi e problema.sled,kato ne vi haresva tozi pod-forum,prosto ne go 4etete i ne pi6ete v nego!A va6ite temi "pravih mu svirka,moga li da zabremeneq" sa mnogo umstveno izviseni i podhodq6ti za vuzrastta vi,nali!
    какво общо има едното с другото?
    Ей т'ва е общото.
    Децата са се изродили, ние трябва да си мълчим, така е прието.

  21. #46
    ^ Не знам какъв ти е точно проблема, но на кои казваш деца. На 50% от форума родителите им са били на по 18 когато са ги имали вече. Не мисля, че на 18 години вече си дете и за мен дете спираш да бъдеш в деня в който започнеш да водиш полов живот, независимо дали на 15-17 или на 20. Щом си пожелал плътските удоволствия, значи вече трябва да си понесеш последствията ако ти се случи нещо неочаквано и нежелано(за повечето). За мен границата на детството е пряко свързана със секса и щом си достатъчно зрял за да го практикуваш, значи си достатъчно голям и спадаш към възрастните.

  22. #47
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от traka
    ^ Не знам какъв ти е точно проблема, но на кои казваш деца. На 50% от форума родителите им са били на по 18 когато са ги имали вече. Не мисля, че на 18 години вече си дете и за мен дете спираш да бъдеш в деня в който започнеш да водиш полов живот, независимо дали на 15-17 или на 20. Щом си пожелал плътските удоволствия, значи вече трябва да си понесеш последствията ако ти се случи нещо неочаквано и нежелано(за повечето). За мен границата на детството е пряко свързана със секса и щом си достатъчно зрял за да го практикуваш, значи си достатъчно голям и спадаш към възрастните.
    'Ajde ne mi minavai s tiq!
    S poloviqt jivot zapo4val jivotyt ti na vyzrasten? SmEh!
    Vyzrasten e individ, koito umee sam da se griji za sebe si, a roditel e o6te po-upgrade-nata versiq, nqkoi, koito e sposoben da se griji i za drugigo.
    I ne mi razpravqi prikazki za 1001 no6ti, molq te!

  23. #48
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^prav si,ama imenno,za6toto deca pravqt sex se stiga do tam da ne nosqt otgovornost za deistviqta si kato se o-akat i se slu4i gaf raz4itat na dr da im opravi bakiiite

  24. #49
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^ И аз съм против това деца да правят секс, защото при повечето не е толкова от чувства, а от желание да са готини и да не изостават от другарчетата. И като се объркат нещата "Мамо, тате, бременна съм! Дайте си съгласието за аборт / 'щото по подразбиране е непълнолетна/ + 200 лв"! Не си затварят краката, а като имат проблем "Кажете какво ми е" или "Бременна ли е?"! Или
    az i da iskam ne moga da ida na genekolog po li4ni pri4ini taka 4e i az molq za savet

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  25. #50
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ^absolutno!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си