.
Отговор в тема
Страница 8 от 10 ПървиПърви ... 45678910 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 248
  1. #176
    Бир Круше Йок Чейне Главния Илиев уееееееееееееееееее
    уаааааааааааааааааа

  2. #177
    Пожелаваме на всички бъдещи мами едно успешно и радващо ви цял живот преживяване свързано с бременността и разждане.

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Плюшено мече със снимка, изработка на колаж от снимки, подаръци за бебе
    https://www.facebook.com/qkipodaraci/

    Изработка на колаж от снимки. Идеи за подарък.
    За повече информация : http://www.petardesign.com/
    Фейсбук страница:https://www.facebook.com/kolazhotsnimki/

  3. #178
    Имам сериозен проблем! Много хора могат да ме упрекват, но имам нужда от съвет и насока. Декември месец ставам на 16 и имам сериозен приятел на 19. Скоро научихме, че съм бременна. И ДВАМАТА ИСКАМЕ ТОВА ДЕТЕ ДА СЕ РОДИ! Проблемът е там, че майка ми е луда алкохоличар и отказва да приеме че ще си имам бебе и ме принуждава да направя аборт, а баща ми не взима участие по въпроса, защото не се интересува не живея с него. Искаме да задържим бебето, но се консултирахме с адвокати и социални грижи и ни посъветвана да махнем бебето, защото ще съдят приятеля ми. Да вметна само, че искаме да сключим брак, но нямаме съгласие от майка ми. Имам час утре сутрин за аборт, но не мога да проумея факта и знам, че ако го направя ще съжалявам цял живот. Помогнете!!!

  4. #179
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Elenakaradjova Виж мнението
    Имам сериозен проблем! Много хора могат да ме упрекват, но имам нужда от съвет и насока. Декември месец ставам на 16 и имам сериозен приятел на 19. Скоро научихме, че съм бременна. И ДВАМАТА ИСКАМЕ ТОВА ДЕТЕ ДА СЕ РОДИ! Проблемът е там, че майка ми е луда алкохоличар и отказва да приеме че ще си имам бебе и ме принуждава да направя аборт, а баща ми не взима участие по въпроса, защото не се интересува не живея с него. Искаме да задържим бебето, но се консултирахме с адвокати и социални грижи и ни посъветвана да махнем бебето, защото ще съдят приятеля ми. Да вметна само, че искаме да сключим брак, но нямаме съгласие от майка ми. Имам час утре сутрин за аборт, но не мога да проумея факта и знам, че ако го направя ще съжалявам цял живот. Помогнете!!!
    Ако сте роми не би трябвало да има проблем. Но щом някой от родителите ти е достатъчно адекватен, за да настоява за аборт, вероятно не сте. Но не знам защо и за какво ще го съдат твоя приятел като по закон след 14 годишна възраст няма проблем. Виж тук: https://bg.wikipedia.org/wiki/Възрас..._Европа
    Но като цяло по-добре да абортираш. Или според теб училището не е важно? Ако нямаш образование ще станеш най-много хигиенистка, защото даже и на някоя каса, където само ще маркираш стоки не биха те взели. И се замисли, кой ще го гледа чавето? Или хоп, при теб принципът е "правиме деца и ги даваме на наще"? Ти си безотговорен човек без капка мозък! А тоя, който е свършил в теб и те е забременил какъв е? Можеш ли да му имаш доверие наистина?
    Последно редактирано от Rengur : 10-17-2018 на 14:59

  5. #180
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Elenakaradjova Виж мнението
    Имам сериозен проблем! Много хора могат да ме упрекват, но имам нужда от съвет и насока. Декември месец ставам на 16 и имам сериозен приятел на 19. Скоро научихме, че съм бременна. И ДВАМАТА ИСКАМЕ ТОВА ДЕТЕ ДА СЕ РОДИ! Проблемът е там, че майка ми е луда алкохоличар и отказва да приеме че ще си имам бебе и ме принуждава да направя аборт, а баща ми не взима участие по въпроса, защото не се интересува не живея с него. Искаме да задържим бебето, но се консултирахме с адвокати и социални грижи и ни посъветвана да махнем бебето, защото ще съдят приятеля ми. Да вметна само, че искаме да сключим брак, но нямаме съгласие от майка ми. Имам час утре сутрин за аборт, но не мога да проумея факта и знам, че ако го направя ще съжалявам цял живот. Помогнете!!!

    Решението и отговорността си е изцяло ваша.- на теб и на приятеля ти. Ако не искаш да правиш аборт, приятелят ти също не иска - не правиш, въпреки всичко.
    Важно е какво искаш. Съжалява се за неща, които си искал да направиш, но не си направил.
    Ако съжеляваш за нещо, което си направил значи не си искал наистина да го направиш.
    Последно редактирано от Rengur : 10-17-2018 на 14:58 Причина: Спазвайте добрия тон!

  6. #181
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Абортът е убийството на собственото си дете. Поне сте готови да понесете грижите и последствията, също, че приятелят ти е достатъчно смел да не те изостави. Дано да ви е ясно това, че 200 лева на месец и 2 часа на ден няма да ви стигнат за бебето. НЕ сключвайте брак.

  7. #182
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Абортът е убийството на собственото си дете.
    Това са абсолютни глупости. Ако зародишът е малък и няма развит мозък, той все още не е човек. Това е като да кажеш, че като изядеш яйце си убил кокошка.

    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    НЕ сключвайте брак.
    А ако не сключат брак, но все пак задържат детето, какво от това? Противоречиш си! Хем си против аборта (съдейки по думите, че го сравняваш с убийство), хем да не сключват брак, хем е скъпо да имаш дете... Помисли малко повече по темата и над това как да съставиш мнението си и тогава се върни да коментираш.
    Последно редактирано от TrollFactory : 10-17-2018 на 13:58

  8. #183
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това са абсолютни глупости. Ако зародишът е малък и няма развит мозък, той все още не е човек. Това е като да кажеш, че като изядеш яйце си убил кокошка.

    Да отстраниш бъдещото си дете, а и бъдещ човек какво е?
    Въобще не ми говори за кокошки и прасета, все едно си вегетарианец.
    Сравняваш кокошката с детето? Нямам какво друго да кажа.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А ако не сключат брак, но все пак задържат детето, какво от това? Противоречиш си! Хем си против аборта (съдейки по думите, че го сравняваш с убийство), хем да не сключват брак, хем е скъпо да имаш дете... Помисли малко повече по темата и над това как да съставиш мнението си и тогава се върни да коментираш.
    Те са едва на 16-17 и 19-20, макар и вече да имат бъдещо дете, то на този етап бракът може да доведе до още повече глупости, излишен разход, караници и простотии, по-добре да го направят след 20-тата година на момичето, ако са съвсем убедени, че го искат.
    Споменавам финансите, защото това не е игра работа и детето може сега да им заслепява нужните средства, но по-нататък ще е другояче - Сега се радват, но след време ще разберат цената на щастието, това имах предвид, в случай че не е станало достатъчно ясно.

  9. #184
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    любимото ми е като вляза тука и някой човечец има нужда от помощ и то спешно и се започва едно абсолютно надцакване между 2+ човека, кой по-мъдър, кой по-зрял, кой по-прав
    и си представям автора свит в ъгъла и върти глава като на тенис мач

  10. #185
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от kojinshugi Виж мнението
    и си представям автора свит в ъгъла и върти глава като на тенис мач
    Което би показало, че по-скоро нямаш никаква мисловна дейност. В такъв случай по-добре да нямаш деца.

  11. #186
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    ало

  12. #187
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Elenakaradjova Виж мнението
    Имам сериозен проблем! Много хора могат да ме упрекват, но имам нужда от съвет и насока. Декември месец ставам на 16 и имам сериозен приятел на 19. Скоро научихме, че съм бременна. И ДВАМАТА ИСКАМЕ ТОВА ДЕТЕ ДА СЕ РОДИ! Проблемът е там, че майка ми е луда алкохоличар и отказва да приеме че ще си имам бебе и ме принуждава да направя аборт, а баща ми не взима участие по въпроса, защото не се интересува не живея с него. Искаме да задържим бебето, но се консултирахме с адвокати и социални грижи и ни посъветвана да махнем бебето, защото ще съдят приятеля ми. Да вметна само, че искаме да сключим брак, но нямаме съгласие от майка ми. Имам час утре сутрин за аборт, но не мога да проумея факта и знам, че ако го направя ще съжалявам цял живот. Помогнете!!!
    Щом ти и приятелят ти се обичате и искате да задържите детето, оженете се и го гледайте! Решението е ваше!

    Вие сте родителите и дори собствената ти майка или социалните не могат да ти нареждат да го махнеш! Щом майка ти е алкохоличка, тя не е подходящ човек да ти дава съвети по такива въпроси!

    Станалото - станало! Може би не сте планирали тази бременност и е станало случайно! Знаеш ли колко бебета са се появили на бял свят по този начин?! Може би дори и ти!

    Детето е ваше и ако сте нормални хора ще го обичате! Колкото до средствата за оцеляване - ще намерите начин! Милиони хора преди вас са оцелели и отгледали деца. Прабаба ти и прадядо ти може да са живели и по-зле, но въпреки това, заради тях днес те има!
    Последно редактирано от Грозния : 10-17-2018 на 20:37
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #188
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Браво бе Грозния, имаш напредък.

  14. #189
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението

    Да отстраниш бъдещото си дете, а и бъдещ човек какво е?
    Въобще не ми говори за кокошки и прасета, все едно си вегетарианец.
    Сравняваш кокошката с детето? Нямам какво друго да кажа.
    А какво трябва пък да кажеш в такъв случай?
    Примерът си беше много релевантен. Не ми казвай, че сега ако си на 16 и приятелката ти съобщи такова нещо няма сериозно да се замислиш за аборт. По тази логика всеки менструационен цикъл или изпразване е аборт на милиони деца.

  15. #190
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По тази логика всеки менструационен цикъл или изпразване е аборт на милиони деца.
    Тези клетки (яйцеклетки и сперматозоиди), могат да станат човек само ако се съберат заедно.
    Ако не се съберат, те умират по един или друг начин, докато оплодената яйцеклетка ще стане човек в процес който е необратим... освен ако не я убиеш.
    Ето това е разликата.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #191
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тези клетки (яйцеклетки и сперматозоиди), могат да станат човек само ако се съберат заедно.
    Ако не се съберат, те умират по един или друг начин, докато оплодената яйцеклетка ще стане човек в процес който е необратим... освен ако не я убиеш.
    Ето това е разликата.
    Фактите са, че умират, и че са потенциален живот. От оплодена яйцеклетка докато стане човек има да почакаш и има хиляди неизвестни по този път.

    Какво знаеш за живота на сперматозоидите и не се ли чувстваш кофти когато един сперматозоид (извор на потенциален живот) умира? Защо се чувстваш зле когато зародиш умре, в същото време лъскаш като луд без свян? Вместо да хабиш материала убивайки милиони сперматозоиди всекидневно ходи създавай живот с него. Лицемер! Убиец!
    Последно редактирано от fire_magic : 10-20-2018 на 10:46

  17. #192
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А какво трябва пък да кажеш в такъв случай?
    Примерът си беше много релевантен. Не ми казвай, че сега ако си на 16 и приятелката ти съобщи такова нещо няма сериозно да се замислиш за аборт.
    Всеки би се замислил за аборт, и? И не всеки би го направил. Той пак ще си остане грях, също през цялото ти съществуване ще ти тежи, че си отнел този живот независимо дали още не е развит.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    По тази логика всеки менструационен цикъл или изпразване е аборт на милиони деца.
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Фактите са, че умират, и че са потенциален живот. От оплодена яйцеклетка докато стане човек има да почакаш и има хиляди неизвестни по този път.

    Какво знаеш за живота на сперматозоидите и не се ли чувстваш кофти когато един сперматозоид (извор на потенциален живот) умира? Защо се чувстваш зле когато зародиш умре, в същото време лъскаш като луд без свян? Вместо да хабиш материала убивайки милиони сперматозоиди всекидневно ходи създавай живот с него. Лицемер! Убиец!
    Аре да правим разлика между това да си изпразниш хуя и да си изпразниш корема?
    Ако в семенната течност няма сперматозоиди пак ли хабиш "материала"?
    Сравнявайте абортите с яденето на кокошки, дано да постигнете нещо в умрелия ви живот.

  18. #193
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Когато заколиш коза, ти също си убиец. Това, че не е подсъдимо и е наложено като нещо напълно ок от обществото успокоява ли съвестта ти, че не си убиец?
    Човекът е просто едно социално животно.

    Това дали и колко деца ще имаш трябва да е основано на твоите личен избор, желания и възможности, а не на някакви елементарни глупости, вярвания и изкривени представи за реалността.

    Или някой бавняр ще дойда да каже, че Бог умирал от щастие да гледа как някой коли няколкомесечно агне, но не и човешко бебе?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-20-2018 на 15:56

  19. #194
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Когато заколиш коза, ти също си убиец. Това, че не е подсъдимо и е наложено като нещо напълно ок от обществото успокоява ли съвестта ти, че не си убиец?
    Човекът е просто едно социално животно.

    Това дали и колко деца ще имаш трябва да е основано на твоите личен избор, желания и възможности, а не на някакви елементарни глупости, вярвания и изкривени представи за реалността.

    Или някой бавняр ще дойда да каже, че Бог умирал от щастие да гледа как някой коли няколкомесечно агне, но не и човешко бебе?
    Това че не правиш разлика между хората и животните, вероятно е защото си едно от тях !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #195
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това че не правиш разлика между хората и животните, вероятно е защото си едно от тях !
    След като сам решаваш, че животното ти пише как по-точно се разграничаваш от тезата, че разликата между животните и хората не е голяма?

  21. #196
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ...как по-точно се разграничаваш от тезата, че разликата между животните и хората не е голяма?
    Колкото и да е малка, разликата между човек и животно е съществена и това, че ти не я виждаш си е лично твой проблем!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #197
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Колкото и да е малка, разликата между човек и животно е съществена и това, че ти не я виждаш си е лично твой проблем!
    Защо ли не съм учуден, че падна толкова ниско да режеш първите 5 думи от постинга ми, който и без това беше само едно кратко изречение само и само за да напишеш поредната празна приказка. Иначе щеше да изглеждаш твърде нелепо и нямаше какво да кажеш. И въобще знаеш ли какво е теза?
    Последно редактирано от fire_magic : 10-21-2018 на 00:21

  23. #198
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    ...да режеш първите 5 думи от постинга ми, ...
    Останалото не съм го цитирал, защото го намирам за несъществено .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #199
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Останалото не съм го цитирал, защото го намирам за несъществено .
    Не си, защото се губи целият смисъл на написаното.
    И пак го правиш, защото си твърде ограничен и мозъчната ти дейност спира след като прочетеш 5 думи.

    Но, ако те попитам какви са разликите между човека и животното няма да можеш да напишеш и 5 изречения въпреки претенциите си, че много разбираш.

  25. #200
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    Не си, защото се губи целият смисъл на написаното.
    И пак го правиш, защото си твърде ограничен и мозъчната ти дейност спира след като прочетеш 5 думи.

    Но, ако те попитам какви са разликите между човека и животното няма да можеш да напишеш и 5 изречения въпреки претенциите си, че много разбираш.
    Ти си чист пример за едно животно, и то не какво да е животно, а тревопасно.

    Цитирай Първоначално написано от fire_magic Виж мнението
    След като сам решаваш, че животното ти пише как по-точно се разграничаваш от тезата, че разликата между животните и хората не е голяма?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си