.
Отговор в тема
Страница 3 от 10 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 242
  1. #51
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от Blab
    1.
    Който не е единствено дете, ще ме разбере:Д
    Не съм единствено дете и съм по-голямата, обаче не ти вдявам логиката.

    П.С. Изтърсак не е ли най-малкото?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  2. #52
    2 ,но ако станем по-заможно семейство може и 3

  3. #53
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Blab, аз съм наистина по-малката, но кака ми казва, че най-щастливият ден в живота й е бил този, в който съм се родила. Възпитавани сме еднакво и не виждам да са по-толерантни към едната от нас. И сега сестра ми ме гушка и пита какво е щяла да прави без мен. Приятелят ми е само дете и виждам доста негативни качества предвид този факт-глезене, слугуване,егоизъм. Аз съм си носила бонбона, с който са ме черпели на училище за РД, за да си го разделим с кака.......

  4. #54
    ^ Кремче това е до възпитание и ученето за споделяне, да не бъдем егоисти. И аз макар и единствено дете също съм си носила в джоба бонбонките да дам и на мама. Чувствала съм го като нещо което искам да направя и съм искала да го споделя. Имах съученичка която ис имаше кака и дори играчките си не делеше с нея пък камо ли с другите деца. За мен не е от значение колко деца са били, а как са възпитани. И за мен тва с разглезеното второ дете е мит. За мен е по логично едничко детенце да е глезанче, защото всички ще го лигавят, а не 2/3 и повече. Аз съм за повече от едно дете, защото всеки има нужда от приятел, а какво по хубаво от това той да е част от семейството. Мисля че дори това им помага в бъдеще да бъдат по-добри хора, а не егоисти които не зачитат никой друг освен собствената си особа.

  5. #55
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Много обичам кака си и не си представям да съм без нея. Връзката между нас е много специална. Въпреки, че в повечето време ме изнервя страхотно, въпреки, че много се караме, не мога да си представя да съм без нея. Най-гадният миг в живота ми беше, когато се сгоди. 18 години сме делели 1 стая, сме си давали залък от устата и ми е била другар във всичко и изведнъж идва някакъв си там и ми я отнема. не можех 3 месеца да спя, да ям, бях се депресирала страхотно, бях станала кожа и кости.....беше кошмар.....
    Сега има вероятност да замине при приятеля си във Варна.....сигурно ще умра от мъка....просто не си представям да не я чувам или виждам всеки ден.....

  6. #56
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    krem4eto,i nie s kaka mi sme adski blizki.Tq e nai-dobrata mi priqtelka i maika za men.Tq su6to be6e susipana,kogato se premestih v dr grad,za6toto bqhme nerazdelni vupreki,4e tq jivee6e s priqtelq si,no...tova se preodolqva.estestveno,vinagi 6te ti lipsva,no trqbva da seradva6,4e e 6tastliva.na neq su6to i lipsva6.

  7. #57
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Ех, деца)
    Както всички сме наясно, обичта не може да е една и съща към двама отделни души. Така е и с децата, не е нужно едното да ти е по-любимо или нещо от сорта, но със сигурност едното се нуждае от повече внимание, другото от човек, с когото да споделя и всякакви подобни примери.
    Не е важно. Аз просто не желая да лишавам някое от децата си, докато съм се отдала на второто. И, да, всяка монета си има две страни, а единствените деца са една идея по-самотни, но все ще се намерят приятелчета, и така.)

  8. #58
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Не мисля, че някой приятел може да замести брата или сестрата.....

  9. #59
    Е,но поне вашите каки са в България.
    Моята от година и половина не е тук и е ужасно

    Наистина никой не може да замести сестра
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от LovelyGirl
    Е,но поне вашите каки са в България.
    Моята от година и половина не е тук и е ужасно

    Наистина никой не може да замести сестра

    Затова пък има батковци
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Цитирай Първоначално написано от LovelyGirl
    Е,но поне вашите каки са в България.
    Моята от година и половина не е тук и е ужасно

    Наистина никой не може да замести сестра

    Затова пък има батковци


    Така си е :}
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  12. #62
    Аватара на zai4ety13
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Там някЪде...
    Мнения
    486
    Аз кат бях малка исках да имам 6 мом4ета и 6 моми4ета може би съм искала да си играя с тях нз... сега искам да имам 1 мом4е и близна4ки. Мом4ето да е батку на близна4ките ама едва ли ще родя точно близна4ки...

  13. #63
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Искам едно момиченце.... Ама квото и да е...мое си е...ще си го обичам...
    Шофирай разумно - стигни жив!

  14. #64
    Фен Аватара на pLaMmMmM
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    In My Innermost dreams
    Мнения
    182
    :P Искам поне 2-3 деца > Толкова много обичам дечицата

  15. #65
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    аз искам момиче или близначки ..
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  16. #66
    Тринаесе си правим гилдия с интелектуалци
    пссст..

  17. #67
    Аз искам много дечица, тъй като съм единствено дете и винаги ми е липсвало братче или сестриче.. Няма значение колко и какви са децата само да са живи и здрави.
    To be yourself is all that you can do...

  18. #68
    Момиченце


    Ама да съм Тата \/

    Ша съм най-готяния и силен Тата
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  19. #69
    АуУ АЗ си УмИрАм за МомиЧенЦи и МомЧенЦЕ

  20. #70
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Винаги съм смятала, че с две деца е по-добре. Хем растат заедно, хем не се втеляваш в "единственото" и не го задушаваш. Пък и гледката на две сладурчета, които тичат около теб е много по-мила... стига да имаш материалната възможност да ги отгледаш, което в сегашно време не се отдава на всеки

  21. #71
    момиче или момче но само едно
    [imghttp://breathe.blog.bg/photos/26135/red_heart.gif[/img]

  22. #72
    Николко не искам.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #73
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Искам 1 момиче хехех представям си как ще й давам съвети,като навлезе в пубертета,как ще имаме общи приказки
    И едно момче,разбира се,трябва някой да продължи рода

    Еххх,мечти
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  24. #74
    едно момче и ще се казва Ивайло

  25. #75
    Аватара на DessieQueen
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    249
    2 момичета,или момче и момиче. Но искам да са 2,за да може като растат да се подкрепят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си