.

Виж резултатите на анкетата: За или против аборта?

Гласували
279. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • За

    45 16,13%
  • Против

    85 30,47%
  • За,ако се налага

    149 53,41%
Отговор в тема
Страница 1 от 10 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 245
  1. #1
    Аватара на Madn3s5
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Somewhere over the rainbow*
    Мнения
    723

    За или против аборта?

    Бихте ли направили аборт/бихте ли позволили на приятелката си да направи аборт/ , и какво ви е мнението за него?

    едит:добавих анкета
    Жената с характер ,плаши слабите мъже,
    но подлудява силните..! ~

  2. #2
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Общо взето против. Ако се налага може би..
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    За
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  4. #4
    Аватара на westggirl
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    between the stars ,,
    Мнения
    380
    Бих казала против . Но зависи ... ще се наложи ако е някой тиин който няма и 16 примерно тогава според мен се налага ...
    uaуа вдигам ти адреналиинааааа <3

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Против, но това зависи повече от момичето. Приятелката ми не би направила аборт.

  6. #6
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    АБОРТ, I HATE CHILDREN
    The Spark

  7. #7
    някой админ няма ли да сложи една анкета тук

  8. #8
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Принципно съм против, но вкрайна сметка се налага понякога. Когато е наложително подкрепям това решение.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  9. #9
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    Цитирай Първоначално написано от bulgarche
    Против, но това зависи повече от момичето. Приятелката ми не би направила аборт.
    +1

  10. #10
    Аватара на Sensuality
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Там където никой от вас не е бил =[;
    Мнения
    1 786
    За,не всеки е готов да поеме такава отговорност,особено на 16-17 години,но все пак зависи и от човека
    Суетата.Моят любим грях.

  11. #11
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    За правото на всяка жена да избира. А и често се налага по медицински причини да речем....

  12. #12
    hottie
    Guest
    И аз съм за правото на избор. Не отхвърлям аборта в никакъв случак. Ако не можеш да отгледаш дете няма смисъл да го раждаш.

  13. #13
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Ако съм малка, ако не съм финансово подсигурена добре и не мога да дам на детето си нужното, за да расте щастливо и здраво - да, подкрепям аборта с две ръце
    Стига да има причини, не виждам нищо лошо
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  14. #14
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от milotoGIRL4e
    Ако съм малка, ако не съм финансово подсигурена добре и не мога да дам на детето си нужното, за да расте щастливо и здраво - да, подкрепям аборта с две ръце
    Стига да има причини, не виждам нищо лошо
    Да, но един аборт може да те лиши завинаги от щастието да имаш деца. Би ли поела този риск? Финанси винаги могат да се намерят, държавата малко или много ти помага.

  15. #15
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Цитирай Първоначално написано от bulgarche

    Да, но един аборт може да те лиши завинаги от щастието да имаш деца. Би ли поела този риск? Финанси винаги могат да се намерят, държавата малко или много ти помага.
    пф ако разчиташ на държавата до никъде...
    The Spark

  16. #16
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    bulgarche, ако тя е млада и не работи, няма право на болнични и майчинство. Държавата ще й дава 140 лв с детските и до там. До къде ли ще стигнат тия 140 лв?

    Ако работи и има осигурителен и трудов стаж 1 година преди излизане в майчинство, има право на болнични и обезщетение в размер на 90% от заплата.

    Майчинство може да се прехвърля и на бащата, но не по-рано от навършване на 6 месеца на детето и на него му се плаща това, което трябва да се плаща на майката. Изгодно е в случаите, когато жената изкарва повече от мъжа.....

    Жена в майчинство не може да бъде уволнена. Но нищо не пречи на работодателя да я уволни, когато се върне на работа......

    Ученички, студентки редовно, докторантки и безработни трябва да карат на мизерните 140(май сега с 5 лв ще се качат) лева!

    Дано бащата изкарва повече.

    Пореден парадокс: Наша позната е собственик и управител на фирма, но наскоро роди. След като изтекат болничните тя трябва или да се върне на работа, или да назначи прокурист, който да й води бизнеса. А длъжността е с много висок осигурителен праг. Най-добре да си ходи в оптиката, да си работи и да дондурка бебето там....

    Хайде друг път да попрочетеш малко трудово и осигурително законодателство и тогава да говориш.

    Да не говорим за новия закон за фонда "ин витро", който не се прие...
    Държавата нищо не прави за настоящите и бъдещите майки!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от bulgarche
    Цитирай Първоначално написано от milotoGIRL4e
    Ако съм малка, ако не съм финансово подсигурена добре и не мога да дам на детето си нужното, за да расте щастливо и здраво - да, подкрепям аборта с две ръце
    Стига да има причини, не виждам нищо лошо
    Да, но един аборт може да те лиши завинаги от щастието да имаш деца. Би ли поела този риск? Финанси винаги могат да се намерят, държавата малко или много ти помага.
    Това вече е много минимално. Медицината колкото и да не ни се вярва много е напреднала. Особено ако се направи с вакум и от добър лекар осложнения няма да има. Много е важно на какъв специалист ще попаднеш, защото наскоро едно девойче ме потресе с историята си във форума "СЕКС", и кюртажа е вече минало в първите седмици и не се препоръчва така интервенция. Ако ви се наложи да изберете аборт преди всичко се погрижете за зравето си. Не пестете пари и намерете добър специалист, за да можете не само деца да имате, но и органи.

    А по темата. Аз съм за аборта, когато се налага, защото не винаги има подготвени родители и ако сами не вярвате в себе си, по добре не поемайте риска да гледате едно дете. За всичко си има време и ако за вас това не е настъпило не го правете. Но не препоръчвам злоупотреба ако мога така да се изкажа, не правете аборти през месец. Ако ви се наложи да го направите веднъж пазете се много след това, за да не се стига да втори.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    За,ако се налага.Въпреки,че крие и много рискове.


  19. #19
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    против, но винаги има изключения

  20. #20
    ПРОТИВ!!!
    Като няма едно наум, че може да забременее, да не прави секс! :P

  21. #21
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Зависи от много работи!Ако си на 13-15 и нямаш доверие на човека до себе си естествено съм ЗА(вместо да го роди и след това да го хвърли в някои дом?! Но ако си малко по голяма и имате възможност с човека до теб и си сигурна в него защо трябва да убиваш едно супер сладко бебе,за което ще съжаляваш цял живот и след това може даже да нямаш деца?!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    Za aborta v slu4aite,kogato e naistina neizbejen:
    1.izvunmato4na bremennost
    2.neposredstveno sled rajdane jenata zabremenee(slu4i se pri men,no v tozi period se hva6ta i ot vazduha)
    3.maikata e prekaleno,prekaleno mlada,nqma podkrepata na blizkite i partniora si

  23. #23
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Дарла и ти ли си правила аборт (SHAKE)

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    da,sled kato rodih na 2riq mesec zabremenqh-pazihme se adski mnogo,no qvno...togava izob6to ne postavih vuprosa pred sebe si dali da pravq abort ili ne.re6enieto be6e qsno.doktora se 6eguva6e s men i me uspokoqva6e,4e "spokoino,vie rodilkite i 2 spermatozoida da si hvur4at vuv vuzduha,suvsem nevinno,pak 6te gi hvanete"

  25. #25
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Аха а може ли да ми обясниш как точно протича аборта(ако искаш пиши лс) защото в тази тема съм супер ограничена почти нищо не знам!А знае ли човек на този свят всичко става!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си